Kolo: 12 Datum: 29-01-2023 | UE SANT CUGAT – REUS GANXETS MIRÓ | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Sans Mariona Munne | 6 | 5 | 10 | 0 | ||
Toliou Aikaterini | 11 | 11 | 12 | 3 | ||
Sans Mariona Munne / Sans Laia Munne | 6 | 2 | 4 | 0 | ||
Magaña Maria Paulina Vega / Hind Elvira Fiona Rad | 11 | 11 | 11 | 3 |
Kolo: 13 Datum: 04-02-2023 | IRUN LEKA ENEA T.M. CHEMA GEWO – UE SANT CUGAT | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Garcia Angela Rodríguez | 11 | 11 | 12 | 3 | ||
Sans Mariona Munne | 4 | 7 | 10 | 0 | ||
Edahiro Madoka / Garcia Angela Rodríguez | 11 | 11 | 12 | 3 | ||
Sans Laia Munne / Sans Mariona Munne | 7 | 9 | 10 | 0 |
Kolo: 14 Datum: 12-02-2023 | UE SANT CUGAT – SON CLADERA TTC | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Sans Mariona Munne | 11 | 11 | 8 | 11 | 3 | |
Kawakita Honoka | 7 | 6 | 11 | 5 | 1 | |
Sans Mariona Munne | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Perez Eugenia Sastre | 7 | 3 | 5 | 0 |
Kolo: 15 Datum: 19-02-2023 | UE SANT CUGAT – ALICANTE TM | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Sans Mariona Munne | 6 | 11 | 11 | 9 | 12 | 3 |
Kudo Yume | 11 | 7 | 7 | 11 | 10 | 2 |
Kolo: 16 Datum: 18-02-2023 | UE SANT CUGAT – GIRBAU VIC T.T. | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Sans Mariona Munne | 5 | 4 | 4 | 0 | ||
Khetkhuan Tamolwan | 11 | 11 | 11 | 3 |
Kolo: 17 Datum: 05-03-2023 | UE SANT CUGAT – HUJASE JAÉN PARAÍSO INTERIOR | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Sans Mariona Munne | 7 | 11 | 11 | 7 | 8 | 2 |
Mazariegos Hidalynn Alexa Zapata | 11 | 9 | 6 | 11 | 11 | 3 |
Mases Alexia Guarch / Sans Mariona Munne | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Mazariegos Hidalynn Alexa Zapata / Jokic Tijana | 5 | 5 | 2 | 0 | ||
Sans Mariona Munne | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Prosvirnina Natalya Prosvirnina | 8 | 8 | 9 | 0 |
Kolo: 18 Datum: 11-03-2023 | MUSEO DE LA ALMENDRA FRANCISCO MORALES – UE SANT CUGAT | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Montero Ana Garcia | 4 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Sans Mariona Munne | 11 | 5 | 7 | 9 | 1 | |
Zolotic Marija Galonja / Montero Ana Garcia | 11 | 15 | 11 | 3 | ||
Colantoni Chiara / Sans Mariona Munne | 5 | 13 | 8 | 0 |
Kolo: 19 Datum: 02-04-2023 | UE SANT CUGAT – UCAM CARTAGENA TM | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Sans Mariona Munne | 10 | 7 | 3 | 0 | ||
Erdelji Silvia Asis De Souza | 12 | 11 | 11 | 3 | ||
Sans Laia Munne / Sans Mariona Munne | 3 | 5 | 7 | 0 | ||
Yao Maria Xiao / Erdelji Silvia Asis De Souza | 11 | 11 | 11 | 3 |
Kolo: 20 Datum: 15-04-2023 | CLUB TENIS DE MESA VEGAS DEL GENIL – UE SANT CUGAT | 3 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Guevara Ana Pedregosa Ladron De | 14 | 11 | 11 | 3 | ||
Sans Mariona Munne | 12 | 7 | 2 | 0 | ||
Guevara Ana Pedregosa Ladron De / Bermudez Paula Andrea Medina | 11 | 12 | 9 | 11 | 3 | |
Sans Mariona Munne / Colantoni Chiara | 9 | 10 | 11 | 4 | 1 | |
Bermudez Paula Andrea Medina | 6 | 10 | 4 | 0 | ||
Sans Mariona Munne | 11 | 12 | 11 | 3 |
Kolo: 21 Datum: 23-04-2023 | UE SANT CUGAT – TECNIGEN LINARES | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Sans Mariona Munne | 6 | 11 | 6 | 8 | 1 | |
Istrate Roxana Ana Maria | 11 | 7 | 11 | 11 | 3 | |
Sans Mariona Munne | 13 | 11 | 9 | 14 | 3 | |
Caragea Claudia Stefania | 11 | 8 | 11 | 12 | 1 |
Kolo: 22 Datum: 29-04-2023 | TENNIS TAULA TRAMUNTANA FIGUERES – UE SANT CUGAT | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Romero Claudia Caymel | 10 | 11 | 9 | 11 | 6 | 2 |
Sans Mariona Munne | 12 | 7 | 11 | 7 | 11 | 3 |
Molons Jana Riera / Romero Claudia Caymel | 7 | 10 | 4 | 0 | ||
Sans Laia Munne / Sans Mariona Munne | 11 | 12 | 11 | 3 |
Kolo: 1 Datum: 01-10-2023 | HUJASE JAÉN PARAÍSO INTERIOR – UNIÓ ESPORTIVA SANT CUGAT | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ermakova Irina | 5 | 10 | 12 | 11 | 11 | 3 |
Munne Sans Mariona | 11 | 12 | 10 | 8 | 7 | 2 |
Offiong Edem | 7 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Munne Sans Mariona | 11 | 4 | 5 | 9 | 1 |
Kolo: 2 Datum: 06-10-2023 | UNIÓ ESPORTIVA SANT CUGAT – MUSEO DE LA ALMENDRA FRANCISCO MORALES | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Munne Sans Mariona | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Meng Jiaqi | 8 | 5 | 5 | 0 |
Kolo: 3 Datum: 14-10-2023 | IRUN LEKA ENEA – UNIÓ ESPORTIVA SANT CUGAT | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Rodríguez Garcia Angela | 11 | 11 | 4 | 11 | 3 | |
Munne Sans Mariona | 6 | 7 | 11 | 8 | 1 | |
Kudo Yume | 2 | 6 | 2 | 0 | ||
Munne Sans Mariona | 11 | 11 | 11 | 3 |
Kolo: 4 Datum: 21-10-2023 | CLUB TENNIS TAULA TRAMUNTANA FIGUERES – UNIÓ ESPORTIVA SANT CUGAT | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Riera Molons Jana | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Munne Sans Mariona | 8 | 8 | 2 | 0 | ||
Nagyváradi Mercédes | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Munne Sans Mariona | 5 | 3 | 6 | 0 |
Kolo: 5 Datum: 27-10-2023 | UNIÓ ESPORTIVA SANT CUGAT – TECNIGEN LINARES | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Munne Sans Mariona | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Benitez De La Fuente Andrea | 1 | 9 | 7 | 0 | ||
Munne Sans Mariona | 1 | 10 | 9 | 0 | ||
Istrate Roxana Ana Maria | 11 | 12 | 11 | 3 |
Kolo: 6 Datum: 11-11-2023 | UNIVERSIDAD DE BURGOS - RM TERÁN – UNIÓ ESPORTIVA SANT CUGAT | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Pineu Santa Comba Mariana | 11 | 8 | 11 | 7 | 1 | |
Munne Sans Mariona | 8 | 11 | 13 | 11 | 3 | |
Singeorzan Ioana | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Munne Sans Mariona | 8 | 9 | 3 | 0 |
Kolo: 7 Datum: 17-11-2023 | UNIÓ ESPORTIVA SANT CUGAT – GIRBAU VIC T.T. | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Munne Sans Mariona | 10 | 6 | 5 | 0 | ||
Abe Airi | 12 | 11 | 11 | 3 | ||
Munne Sans Mariona | 6 | 11 | 9 | 11 | 7 | 2 |
Carey Charlotte | 11 | 9 | 11 | 6 | 11 | 3 |
Kolo: 8 Datum: 25-11-2023 | MIRÓ GANXETS REUS – UNIÓ ESPORTIVA SANT CUGAT | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Prosvirnina Prosvirnina Natalya | 9 | 4 | 7 | 0 | ||
Munne Sans Mariona | 11 | 11 | 11 | 3 |
Kolo: 9 Datum: 01-12-2023 | UNIÓ ESPORTIVA SANT CUGAT – SON CLADERA TTC - MALLORCA | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Munne Sans Mariona | 11 | 11 | 10 | 11 | 3 | |
Bilenko Tetyana | 6 | 3 | 12 | 2 | 1 |
Kolo: 10 Datum: 15-12-2023 | UCAM CARTAGENA TM – UNIÓ ESPORTIVA SANT CUGAT | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Li Yao | 8 | 11 | 4 | 11 | 1 | |
Munne Sans Mariona | 11 | 5 | 11 | 13 | 3 | |
Zhang Xu Sofia-xuan | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Munne Sans Mariona | 3 | 7 | 4 | 0 |
Kolo: 12 Datum: 19-01-2024 | UNIÓ ESPORTIVA SANT CUGAT – HUJASE JAÉN PARAÍSO INTERIOR | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Munne Sans Mariona | 11 | 11 | 4 | 11 | 3 | |
Bueno Bueno Paula | 9 | 8 | 11 | 8 | 1 | |
Munne Sans Mariona | 11 | 11 | 4 | 7 | 7 | 2 |
Toliou Aikaterini | 9 | 5 | 11 | 11 | 11 | 3 |
Kolo: 13 Datum: 27-01-2024 | MUSEO DE LA ALMENDRA FRANCISCO MORALES – UNIÓ ESPORTIVA SANT CUGAT | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Garnova Tatiana | 8 | 12 | 4 | 7 | 1 | |
Munne Sans Mariona | 11 | 10 | 11 | 11 | 3 | |
Galonja Zolotic Marija | 5 | 11 | 21 | 4 | 1 | |
Munne Sans Mariona | 11 | 9 | 23 | 11 | 3 |
Kolo: 14 Datum: 02-02-2024 | UNIÓ ESPORTIVA SANT CUGAT – IRUN LEKA ENEA | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Munne Sans Mariona | 8 | 9 | 7 | 0 | ||
Rodríguez Garcia Angela | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Munne Sans Mariona | 14 | 11 | 11 | 3 | ||
Tecla Ghemes Ioana | 12 | 7 | 5 | 0 |
Kolo: 15 Datum: 09-02-2024 | UNIÓ ESPORTIVA SANT CUGAT – CLUB TENNIS TAULA TRAMUNTANA FIGUERES | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Munne Sans Mariona | 3 | 11 | 8 | 11 | 13 | 3 |
Riera Molons Jana | 11 | 9 | 11 | 7 | 11 | 2 |
Kolo: 16 Datum: 16-02-2024 | TECNIGEN LINARES – UNIÓ ESPORTIVA SANT CUGAT | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Tsuruoka Mina | 4 | 12 | 4 | 0 | ||
Munne Sans Mariona | 11 | 14 | 11 | 3 | ||
Muñoz De Rus Blanca | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Munne Sans Mariona | 5 | 5 | 3 | 0 |
Kolo: 17 Datum: 08-03-2024 | UNIÓ ESPORTIVA SANT CUGAT – UNIVERSIDAD DE BURGOS - RM TERÁN | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Munne Sans Mariona | 11 | 9 | 11 | 6 | 11 | 3 |
Berzosa Casas Maria | 6 | 11 | 6 | 11 | 6 | 2 |
Munne Sans Mariona | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Erdelyi Annamaria | 9 | 9 | 6 | 0 |