Kolo: 2 Datum: 08-10-2017 | IRUN LEKA ENEA – BALAGUER - VILLART LOGISTIC | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Timina Yana Viacheslavovna | 11 | 11 | 8 | 11 | 3 | |
Ghemes Ioana Tecla | 9 | 4 | 11 | 7 | 1 | |
Gaidukova Svetlana Bakhtina / | 3 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Zhang Jin / | 11 | 7 | 9 | 2 | 1 |
Kolo: 7 Datum: 19-11-2017 | IRUN LEKA ENEA – SURIS CALELLA | 4 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ascanio Jessica Hernandez | 3 | 8 | 11 | 0 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 11 | 13 | 3 | ||
Feher Gabriela / | 11 | 10 | 7 | 11 | 8 | 2 |
Zhang Jin / | 9 | 12 | 11 | 9 | 11 | 3 |
Barnach Nora Escartin | 5 | 9 | 11 | 0 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 11 | 13 | 3 |
Kolo: 10 Datum: 03-02-2018 | IRUN LEKA ENEA – FOTOPRIX VIC | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Montero Ana García | 12 | 4 | 4 | 7 | 1 | |
Ghemes Ioana Tecla | 10 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Romero Claudia Caymel / | 13 | 11 | 14 | 12 | 3 | |
Zhang Jin / | 15 | 5 | 12 | 10 | 1 |
Kolo: 11 Datum: 21-01-2018 | PRIEGO T.M. – IRUN LEKA ENEA | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Galonja Marija | 5 | 5 | 5 | 0 | ||
Ghemes Ioana Tecla / | 11 | 9 | 11 | 5 | 11 | 3 |
Ciurcui Zita Melinda / Galonja Marija | 6 | 11 | 8 | 11 | 6 | 2 |
Ghemes Ioana Tecla | 8 | 11 | 3 | 11 | 11 | 3 |
Ciurcui Zita Melinda | 11 | 5 | 11 | 6 | 4 | 2 |
Kolo: 13 Datum: 04-02-2018 | IRUN LEKA ENEA – COVICSA-CTT SANTA EULARIA | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Morcilo Natalia Miramontes | 2 | 8 | 6 | 0 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Magaña Maria Paulina Vega / | 11 | 6 | 6 | 7 | 1 | |
Ghemes Ioana Tecla / | 7 | 11 | 11 | 11 | 3 |
Kolo: 15 Datum: 24-02-2018 | BALAGUER - VILLART LOGISTIC – IRUN LEKA ENEA | 4 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 12 | 11 | 11 | 8 | 11 | 3 |
Timina Yana Viacheslavovna | 14 | 4 | 3 | 11 | 7 | 2 |
Zhang Jin / | 6 | 11 | 12 | 11 | 3 | |
Gaidukova Svetlana Bakhtina / | 11 | 7 | 10 | 4 | 1 | |
Ghemes Ioana Tecla | 3 | 16 | 11 | 11 | 3 | |
Gaidukova Svetlana Bakhtina | 11 | 14 | 5 | 8 | 1 |
Kolo: 16 Datum: 04-03-2018 | IRUN LEKA ENEA – PRIEGO T.M. | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ciurcui Zita Melinda | 12 | 9 | 11 | 4 | 1 | |
Ghemes Ioana Tecla | 14 | 11 | 8 | 11 | 3 | |
Galonja Marija / | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Zhang Jin / | 8 | 5 | 9 | 0 | ||
Sánchez Carmen Henares | 4 | 4 | 7 | 0 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 11 | 11 | 3 |
Kolo: 17 Datum: 11-03-2018 | IRUN LEKA ENEA – C.D.T.M. RIVAS | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Garcia Sofia Barba | 6 | 8 | 8 | 0 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Guzman Alejandra Cervantes / | 11 | 6 | 8 | 6 | 1 | |
Zhang Jin / | 9 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Guzman Alejandra Cervantes | 4 | 2 | 12 | 0 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 11 | 14 | 3 |
Kolo: 18 Datum: 17-03-2018 | ARTEAL - CUBIERTAS DE PISCINA ORBALLO – IRUN LEKA ENEA | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 4 | 11 | 4 | 7 | 1 | |
Istrate Roxana Ana Maria | 11 | 6 | 11 | 11 | 3 | |
Ghemes Ioana Tecla / | 11 | 11 | 11 | 8 | 7 | 2 |
Istrate Roxana Ana Maria / | 13 | 9 | 8 | 11 | 11 | 3 |
Kolo: 19 Datum: 25-03-2018 | IRUN LEKA ENEA – UCAM CARTAGENA T.M. | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bilenko Tetyana | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 4 | 7 | 4 | 0 | ||
Bermudez Sara Ramirez / | 6 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Ghemes Ioana Tecla / | 11 | 5 | 6 | 6 | 1 | |
Wang Zhipei | 12 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Ghemes Ioana Tecla | 14 | 4 | 9 | 2 | 1 |
Kolo: 20 Datum: 08-04-2018 | IRUN LEKA ENEA – PERALTO SALUD LINARES | 3 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Minagawa Yuka | 11 | 4 | 11 | 11 | 3 | |
Ghemes Ioana Tecla | 7 | 11 | 5 | 7 | 1 | |
Lebedeva Viktoriia / | 5 | 8 | 8 | 0 | ||
Ghemes Ioana Tecla / | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Santos Gloria Panadero | 7 | 6 | 8 | 0 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 11 | 11 | 3 |
Kolo: 1 Datum: 28-09-2018 | SURIS CALELLA – IRUN LEKA ENEA | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Martinez Alba Fernandez | 4 | 6 | 6 | 0 | ||
Zhang Jin / | 9 | 5 | 11 | 9 | 1 | |
Feher Gabriela / Xu Sofia-xuan Zhang | 11 | 11 | 5 | 11 | 3 |
Kolo: 2 Datum: 07-10-2018 | IRUN LEKA ENEA – PRIEGO T.M. | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Galonja Marija | 11 | 7 | 9 | 11 | 11 | 3 |
Ghemes Ioana Tecla | 7 | 11 | 11 | 3 | 5 | 2 |
Ciurcui Zita Melinda / Galonja Marija | 13 | 8 | 11 | 13 | 3 | |
Ghemes Ioana Tecla / Zhang Jin | 11 | 11 | 5 | 11 | 1 |
Kolo: 9 Datum: 07-12-2018 | PERALTO SALUD LINARES – IRUN LEKA ENEA | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 11 | 13 | 3 | ||
Bueno Paula Bueno | 7 | 9 | 11 | 0 | ||
Lin Chia-chih / | 9 | 11 | 4 | 18 | 1 | |
Paranang Orawan / Istrate Roxana Ana Maria | 11 | 9 | 11 | 20 | 3 | |
Ghemes Ioana Tecla | 12 | 3 | 8 | 9 | 1 | |
Paranang Orawan | 10 | 11 | 11 | 11 | 3 |
Kolo: 11 Datum: 23-12-2018 | IRUN LEKA ENEA – COVICSA-CTT SANTA EULARIA | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bermudez Sara Ramirez | 9 | 11 | 8 | 7 | 1 | |
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 6 | 11 | 11 | 3 | |
Lupulesku Izabela / Bermudez Sara Ramirez | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Ghemes Ioana Tecla / Zhang Jin | 7 | 7 | 8 | 0 | ||
Lupulesku Izabela | 10 | 11 | 11 | 9 | 10 | 2 |
Ghemes Ioana Tecla | 12 | 7 | 9 | 11 | 12 | 3 |
Kolo: 14 Datum: 02-02-2019 | IRUN LEKA ENEA – FOTOPRIX VIC | 3 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Lin Po-hsuan | 8 | 7 | 11 | 8 | 1 | |
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 11 | 9 | 11 | 3 | |
Wang Zhipei / Lin Po-hsuan | 10 | 8 | 3 | 0 | ||
Ghemes Ioana Tecla / Lin Chia-chih | 12 | 11 | 11 | 3 | ||
Wang Zhipei | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 4 | 7 | 8 | 0 |
Kolo: 15 Datum: 09-02-2019 | C.D.T.M. RIVAS – IRUN LEKA ENEA | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 10 | 10 | 8 | 1 | |
Bermudez Paula Andrea Medina | 6 | 12 | 12 | 11 | 3 | |
Lin Chia-chih / | 11 | 7 | 11 | 11 | 3 | |
Offiong Edem / Bermudez Paula Andrea Medina | 3 | 11 | 5 | 6 | 1 | |
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 14 | 11 | 11 | 13 | 3 |
Garcia Sofia Barba | 5 | 16 | 13 | 4 | 11 | 2 |
Kolo: 18 Datum: 14-04-2019 | IRUN LEKA ENEA – UCAM CARTAGENA T.M. | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Yao Maria Xiao | 11 | 11 | 12 | 3 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 4 | 9 | 10 | 0 | ||
Liu Xin / Yao Maria Xiao | 11 | 12 | 4 | 5 | 11 | 3 |
Ghemes Ioana Tecla / Zhang Jin | 9 | 10 | 11 | 11 | 8 | 2 |
Liu Xin | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 2 | 8 | 8 | 0 |
Kolo: 19 Datum: 31-03-2019 | ALICANTE T.M. – IRUN LEKA ENEA | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 9 | 8 | 11 | 11 | 5 | 2 |
Magaña Maria Paulina Vega | 11 | 11 | 6 | 7 | 11 | 3 |
Ghemes Ioana Tecla / Zhang Jin | 11 | 11 | 1 | 7 | 11 | 3 |
Ermakova Irina / Minagawa Aika | 9 | 9 | 11 | 11 | 7 | 2 |
Kolo: 20 Datum: 13-04-2019 | IRUN LEKA ENEA – PERALTO SALUD LINARES | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bueno Paula Bueno | 3 | 6 | 10 | 0 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 11 | 12 | 3 | ||
Paranang Orawan / Istrate Roxana Ana Maria | 11 | 13 | 9 | 11 | 3 | |
Ghemes Ioana Tecla / Zhang Jin | 9 | 11 | 11 | 9 | 1 | |
Paranang Orawan | 11 | 11 | 10 | 11 | 11 | 3 |
Ghemes Ioana Tecla | 7 | 8 | 12 | 13 | 7 | 2 |
Kolo: 22 Datum: 11-05-2019 | COVICSA-CTT SANTA EULARIA – IRUN LEKA ENEA | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 12 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Kandyvina Viktoriia | 14 | 5 | 5 | 7 | 1 | |
Ghemes Ioana Tecla / Zhang Jin | 12 | 11 | 11 | 3 | ||
Bermudez Sara Ramirez / Morcilo Natalia Miramontes | 10 | 5 | 8 | 0 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 8 | 7 | 0 | ||
Bermudez Sara Ramirez | 13 | 11 | 11 | 3 |
Kolo: 4 Datum: 26-03-2021 | IRUN LEKA ENEA – REUS GANXETS MIRÓ | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Yamada Jessica | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 4 | 6 | 8 | 0 | ||
Kolish Anastasiia | 11 | 12 | 11 | 3 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 7 | 10 | 9 | 0 |
Kolo: 10 Datum: 15-05-2021 | HUJASE JAÉN PARAÍSO INTERIOR – IRUN LEKA ENEA | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 10 | 11 | 4 | 8 | 1 | |
Erdelyi Annamaria | 12 | 9 | 11 | 11 | 3 | |
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 6 | 11 | 11 | 3 | |
Vintina Simona Elena Savu | 7 | 11 | 5 | 5 | 1 |
Kolo: 11 Datum: 15-05-2021 | PERALTO SALUD LINARES – IRUN LEKA ENEA | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 8 | 11 | 10 | 11 | 3 |
Istrate Roxana Ana Maria | 9 | 11 | 5 | 12 | 9 | 2 |
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Santos Gloria Panadero | 3 | 4 | 3 | 0 |
Kolo: 1 Datum: 24-09-2022 | IRUN LEKA ENEA T.M. CHEMA GEWO – SON CLADERA TTC | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
Huertas Ainhoa Cristobal | 11 | 11 | 11 | 3 |
Kolo: 2 Datum: 16-10-2022 | UE SANT CUGAT – IRUN LEKA ENEA T.M. CHEMA GEWO | 4 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Sanz Laia Munne | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 4 | 6 | 6 | 0 | ||
Haponova Hanna / Colantoni Chiara | 6 | 7 | 11 | 11 | 12 | 3 |
Mak Tze Wing / Ghemes Ioana Tecla | 11 | 11 | 3 | 8 | 10 | 2 |
Colantoni Chiara | 12 | 9 | 4 | 5 | 1 | |
Ghemes Ioana Tecla | 10 | 11 | 11 | 11 | 3 |
Kolo: 3 Datum: 23-10-2022 | IRUN LEKA ENEA T.M. CHEMA GEWO – GIRBAU VIC T.T. | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 1 | 7 | 6 | 1 | |
Sola Silvia Coll | 7 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Ghemes Ioana Tecla / Mak Tze Wing | 11 | 11 | 9 | 8 | 11 | 3 |
Xu Sofia-xuan Zhang / Khetkhuan Tamolwan | 7 | 5 | 11 | 11 | 9 | 2 |
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Xu Sofia-xuan Zhang | 7 | 6 | 8 | 0 |
Kolo: 4 Datum: 20-11-2022 | HUJASE JAÉN PARAÍSO INTERIOR – IRUN LEKA ENEA T.M. CHEMA GEWO | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Prosvirnina Natalya Prosvirnina | 11 | 6 | 7 | 12 | 13 | 2 |
Ghemes Ioana Tecla | 6 | 11 | 11 | 10 | 15 | 3 |
Prosvirnina Natalya Prosvirnina / Erdelyi Annamaria | 2 | 12 | 11 | 5 | 1 | |
Mak Tze Wing / Ghemes Ioana Tecla | 11 | 14 | 9 | 11 | 3 |
Kolo: 5 Datum: 16-11-2022 | IRUN LEKA ENEA T.M. CHEMA GEWO – MUSEO DE LA ALMENDRA FRANCISCO MORALES | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 2 | 12 | 11 | 11 | 11 | 3 |
Galonja Marija | 11 | 10 | 4 | 13 | 4 | 2 |
Ghemes Ioana Tecla / Mak Tze Wing | 5 | 12 | 11 | 4 | 11 | 3 |
Garnova Tatiana / Galonja Marija | 11 | 10 | 7 | 11 | 8 | 2 |
Ghemes Ioana Tecla | 5 | 16 | 11 | 11 | 3 | |
Garnova Tatiana | 11 | 14 | 8 | 7 | 1 |
Kolo: 6 Datum: 18-11-2022 | UCAM CARTAGENA TM – IRUN LEKA ENEA T.M. CHEMA GEWO | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Lin Ye | 12 | 8 | 11 | 11 | 3 | |
Ghemes Ioana Tecla | 10 | 11 | 4 | 9 | 1 | |
Lin Ye / Yao Maria Xiao | 11 | 11 | 9 | 11 | 3 | |
Garcia Angela Rodríguez / Ghemes Ioana Tecla | 5 | 4 | 11 | 6 | 1 |
Kolo: 7 Datum: 26-11-2022 | IRUN LEKA ENEA T.M. CHEMA GEWO – CLUB TENIS DE MESA VEGAS DEL GENIL | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 9 | 11 | 11 | 7 | 5 | 2 |
Aueawiriyayothin Wanwisa | 11 | 8 | 8 | 11 | 11 | 3 |
Ghemes Ioana Tecla / Mak Tze Wing | 8 | 10 | 11 | 10 | 1 | |
Bermudez Paula Andrea Medina / Aueawiriyayothin Wanwisa | 11 | 12 | 4 | 12 | 3 |
Kolo: 8 Datum: 02-12-2022 | TECNIGEN LINARES – IRUN LEKA ENEA T.M. CHEMA GEWO | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Istrate Roxana Ana Maria | 6 | 9 | 11 | 2 | 1 | |
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 11 | 9 | 11 | 3 | |
Istrate Roxana Ana Maria / Mukherjee Ayhika | 3 | 11 | 7 | 13 | 1 | |
Mak Tze Wing / Ghemes Ioana Tecla | 11 | 9 | 11 | 15 | 3 |
Kolo: 9 Datum: 17-12-2022 | IRUN LEKA ENEA T.M. CHEMA GEWO – TENNIS TAULA TRAMUNTANA FIGUERES | 3 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 6 | 11 | 6 | 8 | 1 | |
Molons Jana Riera | 11 | 5 | 11 | 11 | 3 | |
Ghemes Ioana Tecla / Mak Tze Wing | 8 | 5 | 3 | 0 | ||
Monfardini Gaia / Meng Jiaqi | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 12 | 11 | 11 | 3 | ||
Meng Jiaqi | 10 | 8 | 5 | 0 |
Kolo: 10 Datum: 13-01-2023 | REUS GANXETS MIRÓ – IRUN LEKA ENEA T.M. CHEMA GEWO | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Magaña Maria Paulina Vega | 11 | 11 | 10 | 13 | 7 | 2 |
Ghemes Ioana Tecla | 6 | 8 | 12 | 15 | 11 | 3 |
Magaña Maria Paulina Vega / Hind Elvira Fiona Rad | 10 | 5 | 11 | 11 | 11 | 3 |
Ghemes Ioana Tecla / Garcia Angela Rodríguez | 12 | 11 | 9 | 9 | 7 | 2 |
Toliou Aikaterini | 11 | 12 | 12 | 11 | 10 | 2 |
Ghemes Ioana Tecla | 7 | 14 | 14 | 6 | 12 | 3 |
Kolo: 11 Datum: 21-01-2023 | IRUN LEKA ENEA T.M. CHEMA GEWO – ALICANTE TM | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 8 | 11 | 11 | 5 | 4 | 2 |
Ermakova Irina | 11 | 8 | 8 | 11 | 11 | 3 |
Ghemes Ioana Tecla / Garcia Angela Rodríguez | 11 | 12 | 14 | 11 | 3 | |
Ermakova Irina / Kulakçeken Simay | 9 | 10 | 16 | 6 | 1 | |
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 11 | 3 | 11 | 16 | 2 |
Kulakçeken Simay | 3 | 7 | 11 | 13 | 18 | 3 |
Kolo: 12 Datum: 29-01-2023 | SON CLADERA TTC – IRUN LEKA ENEA T.M. CHEMA GEWO | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Huertas Ainhoa Cristobal | 7 | 6 | 11 | 4 | 1 | |
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 11 | 9 | 11 | 3 | |
Kawakita Honoka | 11 | 8 | 11 | 11 | 3 | |
Ghemes Ioana Tecla | 4 | 11 | 4 | 9 | 1 |
Kolo: 13 Datum: 04-02-2023 | IRUN LEKA ENEA T.M. CHEMA GEWO – UE SANT CUGAT | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Lecina Sara Ballester | 7 | 3 | 7 | 0 |
Kolo: 14 Datum: 12-02-2023 | GIRBAU VIC T.T. – IRUN LEKA ENEA T.M. CHEMA GEWO | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Sola Silvia Coll | 11 | 9 | 3 | 11 | 13 | 3 |
Ghemes Ioana Tecla | 5 | 11 | 11 | 8 | 11 | 2 |
Khetkhuan Tamolwan | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 6 | 7 | 3 | 0 |
Kolo: 15 Datum: 18-02-2023 | IRUN LEKA ENEA T.M. CHEMA GEWO – HUJASE JAÉN PARAÍSO INTERIOR | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 4 | 4 | 4 | 0 | ||
Alba Yanira Sánchez | 11 | 11 | 11 | 3 |
Kolo: 17 Datum: 04-03-2023 | IRUN LEKA ENEA T.M. CHEMA GEWO – UCAM CARTAGENA TM | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 10 | 12 | 11 | 3 | |
Yao Maria Xiao | 5 | 12 | 10 | 6 | 1 | |
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 10 | 8 | 11 | 11 | 3 |
Lin Ye | 3 | 12 | 11 | 7 | 8 | 2 |
Kolo: 19 Datum: 02-04-2023 | IRUN LEKA ENEA T.M. CHEMA GEWO – TECNIGEN LINARES | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 8 | 7 | 13 | 7 | 1 | |
Jose Patricia Torio San | 11 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Lin Chia-chih / Ghemes Ioana Tecla | 5 | 9 | 10 | 0 | ||
Caragea Claudia Stefania / Istrate Roxana Ana Maria | 11 | 11 | 12 | 3 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 10 | 5 | 12 | 0 | ||
Istrate Roxana Ana Maria | 12 | 11 | 14 | 3 |
Kolo: 20 Datum: 15-04-2023 | TENNIS TAULA TRAMUNTANA FIGUERES – IRUN LEKA ENEA T.M. CHEMA GEWO | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Moyano Clara-jonia Olivera | 5 | 5 | 8 | 0 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Moyano Clara-jonia Olivera / Molons Jana Riera | 6 | 2 | 7 | 0 | ||
Lin Chia-chih / Ghemes Ioana Tecla | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Molons Jana Riera | 10 | 12 | 11 | 10 | 9 | 2 |
Ghemes Ioana Tecla | 12 | 10 | 6 | 12 | 11 | 3 |
Kolo: 21 Datum: 26-04-2023 | IRUN LEKA ENEA T.M. CHEMA GEWO – REUS GANXETS MIRÓ | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 11 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Hind Elvira Fiona Rad | 7 | 7 | 13 | 6 | 1 | |
Ghemes Ioana Tecla / Lin Chia-chih | 9 | 12 | 11 | 11 | 11 | 3 |
Matos Inês Rodrigues De / Magaña Maria Paulina Vega | 11 | 14 | 4 | 7 | 5 | 2 |
Kolo: 22 Datum: 29-04-2023 | ALICANTE TM – IRUN LEKA ENEA T.M. CHEMA GEWO | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Penalva Elena Tenza | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Ghemes Ioana Tecla | 5 | 6 | 3 | 0 | ||
Penalva Elena Tenza / Karpova Varvara | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Lin Chia-chih / Ghemes Ioana Tecla | 3 | 2 | 3 | 0 |
Kolo: 1 Datum: 30-09-2023 | MUSEO DE LA ALMENDRA FRANCISCO MORALES – IRUN LEKA ENEA | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Meng Jiaqi | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Tecla Ghemes Ioana | 2 | 7 | 7 | 0 |
Kolo: 3 Datum: 14-10-2023 | IRUN LEKA ENEA – UNIÓ ESPORTIVA SANT CUGAT | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Tecla Ghemes Ioana | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Colantoni Chiara | 8 | 9 | 8 | 0 | ||
Tecla Ghemes Ioana | 5 | 7 | 7 | 0 | ||
Vignjevic Dragana | 11 | 11 | 11 | 3 |
Kolo: 6 Datum: 10-11-2023 | GIRBAU VIC T.T. – IRUN LEKA ENEA | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Carey Charlotte | 9 | 12 | 8 | 11 | 3 | 2 |
Tecla Ghemes Ioana | 11 | 10 | 11 | 4 | 11 | 3 |
Abe Airi | 4 | 4 | 11 | 9 | 1 | |
Tecla Ghemes Ioana | 11 | 11 | 7 | 11 | 3 |
Kolo: 9 Datum: 02-12-2023 | IRUN LEKA ENEA – UCAM CARTAGENA TM | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Tecla Ghemes Ioana | 11 | 11 | 8 | 11 | 3 | |
Xiao Yao Maria | 7 | 5 | 11 | 0 | 1 |
Kolo: 11 Datum: 13-01-2024 | IRUN LEKA ENEA – HUJASE JAÉN PARAÍSO INTERIOR | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Tecla Ghemes Ioana | 8 | 4 | 8 | 0 | ||
Offiong Edem | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Tecla Ghemes Ioana | 4 | 11 | 18 | 11 | 3 | |
Bueno Bueno Paula | 11 | 8 | 16 | 7 | 1 |
Kolo: 12 Datum: 20-01-2024 | IRUN LEKA ENEA – MUSEO DE LA ALMENDRA FRANCISCO MORALES | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Tecla Ghemes Ioana | 11 | 17 | 11 | 3 | ||
Galonja Zolotic Marija | 9 | 15 | 7 | 0 |
Kolo: 14 Datum: 02-02-2024 | UNIÓ ESPORTIVA SANT CUGAT – IRUN LEKA ENEA | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Hu Limei | 8 | 4 | 10 | 0 | ||
Tecla Ghemes Ioana | 11 | 11 | 12 | 3 | ||
Munne Sans Mariona | 14 | 11 | 11 | 3 | ||
Tecla Ghemes Ioana | 12 | 7 | 5 | 0 |
Kolo: 15 Datum: 21-02-2024 | IRUN LEKA ENEA – TECNIGEN LINARES | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Tecla Ghemes Ioana | 8 | 10 | 9 | 0 | ||
Istrate Roxana Ana Maria | 11 | 12 | 11 | 3 | ||
Tecla Ghemes Ioana | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Cayuela Barea Mercedes | 4 | 1 | 3 | 0 |
Kolo: 16 Datum: 17-02-2024 | UNIVERSIDAD DE BURGOS - RM TERÁN – IRUN LEKA ENEA | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Erdelyi Annamaria | 8 | 3 | 7 | 0 | ||
Tecla Ghemes Ioana | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Singeorzan Ioana | 11 | 5 | 11 | 6 | 12 | 2 |
Tecla Ghemes Ioana | 3 | 11 | 2 | 11 | 14 | 3 |
Kolo: 17 Datum: 09-03-2024 | IRUN LEKA ENEA – GIRBAU VIC T.T. | 3 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Tecla Ghemes Ioana | 14 | 5 | 15 | 12 | 3 | |
Coll Sola Silvia | 12 | 11 | 13 | 10 | 1 | |
Tecla Ghemes Ioana | 9 | 8 | 7 | 0 | ||
Moscoso Raya Camila Renata | 11 | 11 | 11 | 3 |