Kolo: 2 Datum: 03-11-2022 | VODOVOD I KANALIZACIJA – STANKOVIĆ AUTO PVC LINK | 1 – 8 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bereš Lacika | 0 | |||||
Stanković Goran | 3 | |||||
Bereš Lacika | 0 | |||||
Kremenović Nenad | 3 | |||||
Bereš Lacika | 0 | |||||
Nedeljković Zoran | 3 |
Kolo: 5 Datum: 08-12-2022 | SUPER NOOBS – VODOVOD I KANALIZACIJA | 8 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Aćimović Dejan | 3 | |||||
Bereš Lacika | 1 | |||||
Pašić Aleksandar | 0 | |||||
Bereš Lacika | 3 | |||||
Mitrović Miloš | 3 | |||||
Bereš Lacika | 0 |
Kolo: 6 Datum: 22-12-2022 | DOMINO – VODOVOD I KANALIZACIJA | 6 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Ninković Vladimir | 0 | |||||
Bereš Lacika | 3 | |||||
Lepeš Matija | 3 | |||||
Bereš Lacika | 0 | |||||
Kovačević Miroslav | 3 | |||||
Bereš Lacika | 0 |
Kolo: 10 Datum: 02-02-2023 | BRAČER SHOES – VODOVOD I KANALIZACIJA | 6 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Mikov David | 3 | |||||
Bereš Lacika | 0 | |||||
Vladisavljević Željko | 2 | |||||
Bereš Lacika | 3 | |||||
Sabadoš Igor | 3 | |||||
Bereš Lacika | 0 |
Kolo: 11 Datum: 09-02-2023 | VODOVOD I KANALIZACIJA – ORTO-MD Poliklinika | 2 – 7 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bereš Lacika | 0 | |||||
Majkić Nemanja | 3 | |||||
Bereš Lacika | 3 | |||||
Minić Marina | 2 | |||||
Bereš Lacika | 1 | |||||
Radaković Dragan | 3 |
Kolo: 12 Datum: 23-02-2023 | VODOVOD I KANALIZACIJA – NS SEME | 0 – 9 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bereš Lacika | 1 | |||||
Franeta Filip | 3 | |||||
Bereš Lacika | 0 | |||||
Kršev Boris | 3 | |||||
Bereš Lacika | 1 | |||||
Kovačević Đuro | 3 |
Kolo: 19 Datum: 20-04-2023 | VODOVOD I KANALIZACIJA – HIDROZAVOD | 2 – 7 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bereš Lacika | 2 | |||||
Milošević Jovan | 3 | |||||
Bereš Lacika | 1 | |||||
Nikoletić Srđan | 3 |
Kolo: 20 Datum: 27-04-2023 | SARUMAN – VODOVOD I KANALIZACIJA | 8 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Milenković Nikola | 3 | |||||
Bereš Lacika | 0 | |||||
Ivanović Ognjen | 3 | |||||
Bereš Lacika | 0 | |||||
Milenković Milan | 3 | |||||
Bereš Lacika | 0 |
Kolo: 1 Datum: 19-10-2023 | HIDROZAVOD – VODOVOD I KANALIZACIJA | 3 – 6 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Milošević Jovan | 3 | |||||
Bereš Laslo | 2 | |||||
Turović Radovan | 0 | |||||
Bereš Laslo | 3 | |||||
Gregorović Dušan | 3 | |||||
Bereš Laslo | 0 |
Kolo: 2 Datum: 26-10-2023 | VODOVOD I KANALIZACIJA – VODE VOJVODINE | 1 – 8 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bereš Laslo | 0 | |||||
Panin Zoran | 3 | |||||
Bereš Laslo | 2 | |||||
Ilinčić Stevan | 3 | |||||
Bereš Laslo | 1 | |||||
Medan Vladislav | 3 |
Kolo: 4 Datum: 09-11-2023 | VODOVOD I KANALIZACIJA – REACTIVE PAY TECH | 7 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bereš Laslo | 3 | |||||
Cuca Dragan | 1 | |||||
Bereš Laslo | 3 | |||||
Kovalevski Vladimir | 1 | |||||
Bereš Laslo | 3 | |||||
0 |
Kolo: 5 Datum: 16-11-2023 | NS SEME – VODOVOD I KANALIZACIJA | 5 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Kovačević Đuro | 3 | |||||
Bereš Laslo | 0 | |||||
Franeta Filip | 3 | |||||
Bereš Laslo | 0 | |||||
Macura Nikola | 2 | |||||
Bereš Laslo | 3 |
Kolo: 7 Datum: 30-11-2023 | VODOVOD I KANALIZACIJA – 10 SA LUKOM | 4 – 5 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bereš Laslo | 0 | |||||
Gajić Miroslav | 3 | |||||
Bereš Laslo | 1 | |||||
Trifunjagić Viktor | 3 | |||||
Bereš Laslo | 3 | |||||
Maričić Aleksandar | 1 |
Kolo: 8 Datum: 07-12-2023 | SUPER NOOBS – VODOVOD I KANALIZACIJA | 6 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Stanojević Dragan | 1 | |||||
Bereš Laslo | 3 | |||||
Aćimović Dejan | 3 | |||||
Bereš Laslo | 1 | |||||
Mitrović Miloš | 3 | |||||
Bereš Laslo | 0 |
Kolo: 9 Datum: 21-12-2023 | VODOVOD I KANALIZACIJA – SPIN 6 | 4 – 5 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bereš Laslo | 0 | |||||
Nagy-Bata Karoly | 3 | |||||
Bereš Laslo | 1 | |||||
Mićin Slobodan | 3 | |||||
Bereš Laslo | 3 | |||||
0 |
Kolo: 10 Datum: 18-01-2024 | OTPISANI – VODOVOD I KANALIZACIJA | 5 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Tomović Đorđe | 3 | |||||
Bereš Laslo | 0 | |||||
Tomović Marko | 3 | |||||
Bereš Laslo | 0 | |||||
0 | ||||||
Bereš Laslo | 3 |
Kolo: 11 Datum: 25-01-2024 | VODOVOD I KANALIZACIJA – SKELA RENT BEGEČ | 1 – 8 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bereš Laslo | 3 | |||||
Dugajlić Jovan | 0 | |||||
Bereš Laslo | 1 | |||||
Marsenić Danilo | 3 | |||||
Bereš Laslo | 0 | |||||
Juhasik Jaroslav | 3 |
Kolo: 12 Datum: 01-02-2024 | VODOVOD I KANALIZACIJA – HIDROZAVOD | 1 – 8 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bereš Laslo | 1 | |||||
Milošević Jovan | 3 | |||||
Bereš Laslo | 0 | |||||
Gregorović Dušan | 3 | |||||
Bereš Laslo | 3 | |||||
Milanović Nemanja | 0 |
Kolo: 13 Datum: 08-02-2024 | VODE VOJVODINE – VODOVOD I KANALIZACIJA | 8 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Panin Zoran | 3 | |||||
Bereš Laslo | 1 | |||||
Ilinčić Stevan | 3 | |||||
Bereš Laslo | 0 | |||||
Beljanski Dragan | 3 | |||||
Bereš Laslo | 2 |
Kolo: 14 Datum: 06-07-2024 | VODOVOD I KANALIZACIJA – DOMINO | 3 – 6 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bereš Laslo | 1 | |||||
Kovačević Miroslav | 3 | |||||
Bereš Laslo | 3 | |||||
Stevanoić Darko | 0 | |||||
Bereš Laslo | 3 | |||||
Veličković Zoran | 0 |
Kolo: 15 Datum: 06-07-2024 | REACTIVE PAY TECH – VODOVOD I KANALIZACIJA | 0 – 9 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
0 | ||||||
Bereš Laslo | 3 | |||||
0 | ||||||
Bereš Laslo | 3 | |||||
0 | ||||||
Bereš Laslo | 3 |
Kolo: 16 Datum: 06-07-2024 | VODOVOD I KANALIZACIJA – NS SEME | 4 – 5 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bereš Laslo | 2 | |||||
Kovačević Đuro | 3 | |||||
Bereš Laslo | 0 | |||||
Šurlan Radenko | 3 | |||||
Bereš Laslo | 3 | |||||
Franeta Filip | 1 |