Kolo: 1 Datum: 13-10-2016 | EKIPA – ŠMEKERI | 5 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Horti Robert | 2 | |||||
Petrović Dušan | 3 |
Kolo: 2 Datum: 20-10-2016 | NS SEME – EKIPA | 1 – 8 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Arsić Milivoje | 0 | |||||
Horti Robert | 3 | |||||
Savin Dragana | 1 | |||||
Horti Robert | 3 |
Kolo: 3 Datum: 27-10-2016 | EKIPA – PLASTIKO | 6 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Horti Robert | 1 | |||||
Kršev Boris | 3 | |||||
Horti Robert | 2 | |||||
Sremčev Sanja | 3 | |||||
Horti Robert | 3 | |||||
Strgar Goran | 0 |
Kolo: 4 Datum: 03-11-2016 | NI-NI-KA I INVALIDI – EKIPA | 1 – 8 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Arsenović Gordana | 1 | |||||
Horti Robert | 3 | |||||
Vučinić Miloš | 0 | |||||
Horti Robert | 3 | |||||
Zaklan Bane | 0 | |||||
Horti Robert | 3 |
Kolo: 5 Datum: 10-11-2016 | EKIPA – NAMĆORI | 8 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Horti Robert | 3 | |||||
Šrek Andrija | 1 | |||||
Horti Robert | 3 | |||||
Stevanović Darko | 0 | |||||
Horti Robert | 3 | |||||
Beljanski Dragan | 1 |
Kolo: 7 Datum: 24-11-2016 | EKIPA – VODE VOJVODINE | 5 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Horti Robert | 3 | |||||
Panin Zoran | 0 | |||||
Horti Robert | 2 | |||||
Ilinčić Stevan | 3 | |||||
Horti Robert | 1 | |||||
Rajić Dušan | 3 |
Kolo: 8 Datum: 01-12-2016 | HIDROZAVOD – EKIPA | 3 – 6 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Nikoletić Srđan | 3 | |||||
Horti Robert | 2 | |||||
Milanović Nemanja | 3 | |||||
Horti Robert | 1 |
Kolo: 10 Datum: 22-12-2016 | NEVINE BAKE – EKIPA | 4 – 5 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Božanić Dušan | 3 | |||||
Horti Robert | 0 | |||||
Borbaš Oskar | 1 | |||||
Horti Robert | 3 | |||||
Fišer Filip | 2 | |||||
Horti Robert | 3 |
Kolo: 11 Datum: 29-12-2016 | EKIPA – PIZZA CILA | 7 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Horti Robert | 3 | |||||
Jokić Boris | 1 | |||||
Horti Robert | 3 | |||||
Dakić Strahinja | 2 |
Kolo: 12 Datum: 12-01-2017 | ŠMEKERI – EKIPA | 7 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Petrović Dušan | 3 | |||||
Horti Robert | 1 | |||||
Belić Nebojša | 3 | |||||
Horti Robert | 0 | |||||
Taloši Đerđ | 3 | |||||
Horti Robert | 0 |
Kolo: 13 Datum: 19-01-2017 | EKIPA – NS SEME | 9 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Horti Robert | 3 | |||||
Kovačević Đuro | 0 | |||||
Horti Robert | 3 | |||||
Arsić Milivoje | 0 | |||||
Horti Robert | 3 | |||||
Franeta Filip | 2 |
Kolo: 14 Datum: 26-01-2017 | PLASTIKO – EKIPA | 3 – 6 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Kršev Boris | 3 | |||||
Horti Robert | 0 | |||||
Strgar Goran | 0 | |||||
Horti Robert | 3 | |||||
Milošević Slobodan | 3 | |||||
Horti Robert | 1 |
Kolo: 15 Datum: 02-02-2017 | EKIPA – NI-NI-KA I INVALIDI | 6 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Horti Robert | 3 | |||||
Arsenović Gordana | 0 | |||||
Horti Robert | 3 | |||||
Vučinić Miloš | 2 | |||||
Horti Robert | 0 | |||||
Kalem Dušan | 3 |
Kolo: 16 Datum: 09-02-2017 | NAMĆORI – EKIPA | 3 – 6 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Stevanović Darko | 1 | |||||
Horti Robert | 3 | |||||
Šrek Andrija | 0 | |||||
Horti Robert | 3 | |||||
Beljanski Dragan | 3 | |||||
Horti Robert | 1 |