Round: 2 Date: 18-09-2021 | ESV Bruck/Mur – Mariahilf / Langenzersdorf | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Alexandru Dorotheea | 2 | |||||
Pfeffer Anna | 3 |
Round: 4 Date: 09-10-2021 | ESV Bruck/Mur – SC Ossiachersee Bodensdorf | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Alexandru Dorotheea | 0 | |||||
Suppnig Julia | 3 |
Round: 6 Date: 10-10-2021 | ESV Bruck/Mur – TTC Procon Wohnbau Dietach | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Alexandru Dorotheea | 0 | |||||
Kovacs Adrienn | 3 |
Round: 10 Date: 05-12-2021 | ESV Bruck/Mur – Oberes Triestingtal/Guntramsdorf | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Alexandru Dorotheea | 0 | |||||
Kettler Nadine | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea | 1 | |||||
Magerle Daniela | 3 |
Round: 11 Date: 05-12-2021 | Amstetten ESV – ESV Bruck/Mur | 4 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Promberger Lena | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea | 0 | |||||
Zehetner Magdalena | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea | 0 |
Round: 2 Date: 22-01-2022 | Mariahilf / Langenzersdorf – ESV Bruck/Mur | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Pfeffer Anna | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea | 1 | |||||
Gerhardt Tina | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea | 2 |
Round: 3 Date: 23-01-2022 | ESV Bruck/Mur – Vorchdorf | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Alexandru Dorotheea | 0 | |||||
Spehar Jessica | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea | 3 | |||||
0 |
Round: 7 Date: 12-03-2022 | ESV Bruck/Mur – Olympic | 3 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Alexandru Dorotheea | 1 | |||||
Tancibokova Nikoleta Petra | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea | 0 | |||||
Kondratova Anna | 3 |
Round: 8 Date: 12-03-2022 | Baden AC – ESV Bruck/Mur | 3 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Petrekova Daniela jun. | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea | 0 | |||||
Matitz Lena | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea | 0 |
Round: 9 Date: 13-03-2022 | ESV Bruck/Mur – SG Übelbach/Don Bosco | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Alexandru Dorotheea | 3 | |||||
Storer Daniela | 1 | |||||
Alexandru Dorotheea | 0 | |||||
Sarofem Juliana | 3 |
Round: 10 Date: 19-03-2022 | Oberes Triestingtal/Guntramsdorf – ESV Bruck/Mur | 1 – 5 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Kettler Nadine | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea | 2 | |||||
Vizinova Dominika | 2 | |||||
Alexandru Dorotheea | 3 |
Round: 1 Date: 17-10-2020 | SG Übelbach/Don Bosco – ESV Bruck/Mur | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Storer Daniela | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea | 2 | |||||
Baskarad Ivona | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea | 0 |
Round: 2 Date: 17-10-2020 | ESV Bruck/Mur – Linz-Froschberg AG | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Alexandru Dorotheea | 0 | |||||
Mischek Karoline | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea | 0 | |||||
Baltusyte Margarita | 3 |
Round: 3 Date: 18-10-2020 | LZ Froschberg – ESV Bruck/Mur | 6 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Tölgyes Dorottya | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea | 0 | |||||
Radzionava Anastasiya | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea | 0 |
Round: 1 Date: 03-09-2022 | ESV Bruck/Mur – PANACEO Stockerau | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Alexandru Dorotheea | 0 | |||||
Li Qiangbing | 3 |
Round: 2 Date: 03-09-2022 | ESV Bruck/Mur – Olympic | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Alexandru Dorotheea | 1 | |||||
Bohdanova Alina | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea / Galitschitsch Nicole | 1 | |||||
Bohdanova Alina / Kondratova Anna | 3 |
Round: 5 Date: 29-10-2022 | TTC "NanoTech" Villach – ESV Bruck/Mur | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Fenyvesi Anna Zsofia | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea | 0 | |||||
Fenyvesi Anna Zsofia / Malobabic Ivana | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea / Galitschitsch Nicole | 0 |
Round: 6 Date: 29-10-2022 | SU Spk. Kufstein – ESV Bruck/Mur | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Emy Rose Dael | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea | 0 |
Round: 7 Date: 19-11-2022 | ESV Bruck/Mur – SG SC Ossiacher See Bodensdorf | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Alexandru Dorotheea | 0 | |||||
Strazar Katarina | 3 |
Round: 2 Date: 11-02-2023 | PANACEO Stockerau – ESV-TT Bruck/Mur | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Fang Molei | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea | 0 | |||||
Fang Molei / Strbikova Renata | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea / Schinko Elena | 0 |
Round: 3 Date: 04-02-2023 | LZ Linz-Froschberg – ESV-TT Bruck/Mur | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Pavlovic Andrea | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea | 0 |
Round: 4 Date: 04-02-2023 | LINZ AG Froschberg – ESV-TT Bruck/Mur | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Mischek Karoline | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea | 0 | |||||
Mischek Karoline / Baltusyte Margarita | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea / Juric Monika | 0 |
Round: 5 Date: 18-03-2023 | ESV-TT Bruck/Mur – SU Spk. Kufstein | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Alexandru Dorotheea | 0 | |||||
Emy Rose Dael | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea / Schinko Elena | 0 | |||||
Rios Salazar Valentina / Nyitrai Anita | 3 |
Round: 6 Date: 18-03-2023 | ESV-TT Bruck/Mur – TTC "NanoTech" Villach | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Alexandru Dorotheea | 0 | |||||
Malobabic Ivana | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea / Schinko Elena | 0 | |||||
Jazbec Ida / Malobabic Ivana | 3 |
Round: 7 Date: 18-03-2023 | SG SC Ossiacher See Bodensdorf – ESV-TT Bruck/Mur | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Vovk Aleksandra | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea | 0 | |||||
Vovk Aleksandra / Strazar Katarina | 3 | |||||
Alexandru Dorotheea / Schinko Elena | 0 |