Round: 5 Date: 04-12-2021 | STK Srem spin – STK Podrinje | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Glamočak Radojica | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Šarić Milan | 2 | 5 | 6 | 0 |
Round: 6 Date: 15-01-2022 | STK Podrinje – STK Apatin | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Šarić Milan | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Arambašić Željko | 3 | 5 | 5 | 0 |
Round: 8 Date: 29-01-2022 | STK Podrinje – STSU Akademija 2018 | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Šarić Milan | 11 | 4 | 4 | 8 | 1 | |
Martinović Nikša | 8 | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 12 Date: 19-03-2022 | STK Podrinje – STK Mladost BP | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Šarić Milan | 11 | 6 | 11 | 11 | 3 | |
Bažik Pavel | 9 | 11 | 4 | 5 | 1 |
Round: 13 Date: 20-03-2022 | STK Ruma – STK Podrinje | 4 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Simovljević Rastko | 12 | 11 | 11 | 3 | ||
Šarić Milan | 10 | 6 | 9 | 0 | ||
Đokić Nenad | 9 | 11 | 8 | 11 | 13 | 3 |
Šarić Milan | 11 | 5 | 11 | 7 | 11 | 2 |
Round: 14 Date: 26-03-2022 | STK Podrinje – STK Srem spin | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Šarić Milan | 7 | 11 | 11 | 16 | 3 | |
Glamočak Radojica | 11 | 8 | 9 | 14 | 1 |
Round: 15 Date: 09-04-2022 | STK Apatin – STK Podrinje | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Striber Željko | 6 | 8 | 9 | 0 | ||
Šarić Milan | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Striber Željko / Božičić Dejan | 11 | 10 | 11 | 7 | 11 | 3 |
Šarić Milan / Jočković Dejan | 8 | 12 | 7 | 11 | 9 | 2 |
Božičić Dejan | 9 | 11 | 8 | 11 | 7 | 2 |
Šarić Milan | 11 | 8 | 11 | 9 | 11 | 3 |
Round: 16 Date: 10-04-2022 | STK Podrinje – STK Partizan | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Šarić Milan | 10 | 11 | 5 | 7 | 1 | |
Danguzov Lazar | 12 | 9 | 11 | 11 | 3 |
Round: 17 Date: 30-04-2022 | STSU Akademija 2018 – STK Podrinje | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Kepčija Dejan | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Šarić Milan | 3 | 6 | 3 | 0 | ||
Martinović Nikša | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Šarić Milan | 2 | 4 | 5 | 0 |
Round: 18 Date: 01-05-2022 | STK Podrinje – STK Miletić | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Šarić Milan | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Trifunović Đorđe | 8 | 5 | 3 | 0 | ||
Đokić Zoran / Šarić Milan | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Zlatanović Vuk / Trifunović Đorđe | 6 | 5 | 9 | 0 |
Round: 7 Date: 26-11-2022 | STK Podrinje – STK Mladost BP | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Šarić Milan | 11 | 12 | 10 | 8 | 11 | 3 |
Lukić Petar | 5 | 10 | 12 | 11 | 4 | 2 |
Round: 8 Date: 03-12-2022 | STK Partizan – STK Podrinje | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Danguzov Dragan | 6 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Šarić Milan | 11 | 9 | 3 | 6 | 1 |
Round: 10 Date: 21-01-2023 | STK Srem spin – STK Podrinje | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Nedeljković Mladen | 13 | 11 | 6 | 6 | 1 | |
Šarić Milan | 15 | 7 | 11 | 11 | 3 |
Round: 12 Date: 04-02-2023 | STK Novi Sad – STK Podrinje | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Nudić Đorđe | 9 | 11 | 11 | 5 | 11 | 3 |
Šarić Milan | 11 | 9 | 7 | 11 | 9 | 2 |
Gagić Ivan | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Šarić Milan | 9 | 7 | 9 | 0 |
Round: 13 Date: 18-02-2023 | STK Podrinje – STK Apatin | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Šarić Milan | 11 | 11 | 10 | 11 | 3 | |
Tomasović Kristijan | 4 | 8 | 12 | 7 | 1 |
Round: 15 Date: 11-03-2023 | STK Podrinje – STK Ruma | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Šarić Milan | 4 | 6 | 10 | 0 | ||
Čolaković Miroslav | 11 | 11 | 12 | 3 | ||
Šarić Milan | 10 | 8 | 10 | 0 | ||
Radovanović Dejan | 12 | 11 | 12 | 3 |
Round: 1 Date: 16-09-2023 | STK Podrinje – STK Selenča | 3 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Šarić Milan | 11 | 6 | 11 | 12 | 3 | |
Sabo Marijan | 4 | 11 | 8 | 10 | 1 |
Round: 6 Date: 04-11-2023 | STK Podrinje – STK Mladost BP | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Šarić Milan | 9 | 11 | 8 | 11 | 10 | 2 |
Lomen Miroslav | 11 | 9 | 11 | 8 | 12 | 3 |
Šarić Milan | 4 | 9 | 3 | 0 | ||
Turan Pavel | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 1 Date: 29-09-2018 | STK Srem spin – STK Sloga Čalma | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Šarić Milan | 2 | 5 | 4 | 0 | ||
Zec Velja | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 3 Date: 13-10-2018 | STK Srem spin – STK Podrinje | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Šarić Milan | 8 | 9 | 9 | 0 | ||
Andonović Milan | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 4 Date: 27-10-2018 | STK Srem spin – STK Ruma | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Šarić Milan | 5 | 3 | 2 | 0 | ||
Simovljević Rastko | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 10 Date: 13-04-2019 | STK Srem spin – STK Inđija 2 | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Šarić Milan | 11 | 8 | 7 | 11 | 10 | 2 |
Pošmuga Branislav | 4 | 11 | 11 | 2 | 12 | 3 |
Round: 5 Date: 03-11-2019 | STK Podrinje 2 – STK Podunavlje | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Šarić Milan | 11 | 6 | 11 | 11 | 3 | |
Čalić Zoran | 9 | 11 | 4 | 5 | 1 | |
Ilić Danko / Šarić Milan | 15 | 12 | 7 | 5 | 6 | 2 |
Stojanac Nikola / Čalić Zoran | 13 | 10 | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 6 Date: 17-11-2019 | STK Partizan 3 – STK Podrinje 2 | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Keravica Lazar | 7 | 8 | 1 | 0 | ||
Šarić Milan | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Barna Dragan / Keravica Igor | 8 | 1 | 14 | 0 | ||
Ilić Danko / Šarić Milan | 11 | 11 | 16 | 3 | ||
Barna Dragan | 7 | 7 | 11 | 5 | 1 | |
Šarić Milan | 11 | 11 | 4 | 11 | 3 |
Round: 7 Date: 06-12-2019 | STK Podrinje 2 – STK Srem spin | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Šarić Milan | 16 | 11 | 8 | 13 | 4 | 2 |
Tokić Hamid | 14 | 8 | 11 | 15 | 11 | 3 |
Ilić Danko / Šarić Milan | 13 | 11 | 10 | 0 | ||
Nedeljković Mladen / Jovanović Živan | 15 | 13 | 12 | 3 | ||
Šarić Milan | 10 | 11 | 11 | 3 | 6 | 2 |
Jovanović Živan | 12 | 4 | 4 | 11 | 11 | 3 |
Round: 8 Date: 07-12-2019 | STK Ruma – STK Podrinje 2 | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Simovljević Rastko | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Šarić Milan | 6 | 2 | 5 | 0 | ||
Đokić Nenad | 7 | 11 | 11 | 9 | 11 | 3 |
Šarić Milan | 11 | 6 | 4 | 11 | 8 | 2 |
Round: 9 Date: 15-12-2019 | STK Podrinje 2 – STK Sloga Čalma | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Jočković Dejan / Šarić Milan | 10 | 7 | 9 | 0 | ||
Zec Velja / Vučenović Radoslav | 12 | 11 | 11 | 3 |
Round: 10 Date: 26-01-2020 | STK Podrinje 2 – STK Inđija 2 | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Šarić Milan | 11 | 5 | 11 | 8 | 6 | 2 |
Pošmuga Branislav | 7 | 11 | 9 | 11 | 11 | 3 |
Round: 11 Date: 14-02-2020 | STK Jedinstvo 2 – STK Podrinje 2 | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Domonji Mihal | 12 | 11 | 6 | 11 | 3 | |
Šarić Milan | 10 | 7 | 11 | 8 | 1 |
Round: 12 Date: 15-02-2020 | STK Podrinje 2 – STK Mladost NP 2 | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Šarić Milan | 11 | 9 | 11 | 11 | 3 | |
Relić Filip | 7 | 11 | 6 | 8 | 1 |
Round: 14 Date: 22-02-2020 | STK Podunavlje – STK Podrinje 2 | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Čalić Zoran | 10 | 11 | 7 | 8 | 1 | |
Šarić Milan | 12 | 7 | 11 | 11 | 3 |