Round: 6 Date: 29-10-2022 | STK Čarnojević – STK Prof-line | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Radić Igor | 11 | 6 | 5 | 7 | 1 | |
Bugar Euđen | 5 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Radić Igor / Radić Branko | 6 | 7 | 7 | 0 | ||
Eleta Strahinja / Bugar Euđen | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 7 Date: 27-11-2022 | STK Prof-line – STK Bečej | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bugar Euđen | 3 | 4 | 10 | 0 | ||
Glavaški Milutin | 11 | 11 | 12 | 3 | ||
Bugar Euđen / Eleta Strahinja | 4 | 10 | 5 | 0 | ||
Dragin Goran / Glavaški Milutin | 11 | 12 | 11 | 3 | ||
Bugar Euđen | 12 | 11 | 11 | 3 | ||
Dragin Goran | 10 | 9 | 9 | 0 |
Round: 8 Date: 03-12-2022 | STK Roham – STK Prof-line | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Cvetković Branko | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Bugar Euđen | 6 | 8 | 9 | 0 | ||
Smiljić Vladimir / Cvetković Branko | 11 | 8 | 11 | 11 | 3 | |
Eleta Strahinja / Bugar Euđen | 7 | 11 | 9 | 7 | 1 |
Round: 9 Date: 11-12-2022 | STK Prof-line – STK Spartak Infostud | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bugar Euđen | 5 | 6 | 9 | 0 | ||
Marković Nemanja | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Eleta Strahinja / Bugar Euđen | 3 | 14 | 10 | 10 | 1 | |
Marković Nemanja / Lazić Stefan | 11 | 12 | 12 | 12 | 3 |
Round: 10 Date: 22-01-2023 | STK Prof-line – STK Podunavlje | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bugar Euđen | 11 | 11 | 12 | 3 | ||
Čalić 2 Zoran | 4 | 9 | 10 | 0 | ||
Bugar Euđen / Eleta Strahinja | 6 | 12 | 8 | 9 | 1 | |
Savić Stefan / Skopljak Mirko | 11 | 10 | 11 | 11 | 3 | |
Bugar Euđen | 9 | 7 | 7 | 0 | ||
Skopljak Mirko | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 12 Date: 05-02-2023 | STK Prof-line – STK Čoka | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bugar Euđen | 9 | 8 | 7 | 0 | ||
Vilovski Slobodan | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Bugar Euđen / Eleta Strahinja | 9 | 6 | 5 | 0 | ||
Radonjić Vladimir / Komlušan Stefan | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 13 Date: 19-02-2023 | STK Bačka – STK Prof-line | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Zoltan Purucki | 9 | 10 | 11 | 8 | 1 | |
Bugar Euđen | 11 | 12 | 8 | 11 | 3 | |
Bodirožić David / Josifljević Nenad | 12 | 11 | 15 | 3 | ||
Bugar Euđen / Eleta Strahinja | 10 | 8 | 13 | 0 |
Round: 15 Date: 11-03-2023 | STK Prof-line – STK Čarnojević | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bugar Euđen | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Radić Nikola | 5 | 6 | 8 | 0 | ||
Rankov Marko / Bugar Euđen | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Radić Nikola / Kesić Milan | 4 | 8 | 9 | 0 | ||
Bugar Euđen | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Radić Igor | 3 | 8 | 9 | 0 |
Round: 16 Date: 12-03-2023 | STK Bečej – STK Prof-line | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Dragin Goran | 8 | 11 | 5 | 11 | 9 | 2 |
Bugar Euđen | 11 | 9 | 11 | 6 | 11 | 3 |
Kiš Oto / Pinter Deneš | 9 | 11 | 13 | 10 | 12 | 3 |
Bosika Jovan / Bugar Euđen | 11 | 6 | 11 | 12 | 10 | 2 |
Kiš Oto | 8 | 11 | 11 | 9 | 11 | 3 |
Bugar Euđen | 11 | 8 | 9 | 11 | 9 | 2 |
Round: 17 Date: 29-04-2023 | STK Prof-line – STK Roham | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bugar Euđen | 8 | 7 | 9 | 0 | ||
Fazekaš Tibor | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 18 Date: 06-05-2023 | STK Spartak Infostud – STK Prof-line | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Trbović Milan | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Bugar Euđen | 6 | 6 | 6 | 0 | ||
Marković Nemanja / Trbović Milan | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Eleta Strahinja / Bugar Euđen | 4 | 8 | 9 | 0 |
Round: 2 Date: 30-09-2023 | STK Prof-line – STK Žabalj | 4 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bugar Eugen | 15 | 9 | 6 | 11 | 8 | 2 |
Šilić Milan | 13 | 11 | 11 | 5 | 11 | 3 |
Bugar Eugen | 11 | 15 | 11 | 3 | ||
Čonkić Zoran | 8 | 13 | 2 | 0 |
Round: 3 Date: 01-10-2023 | STK Bečej – STK Prof-line | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Glavaški Milutin | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Bugar Eugen | 2 | 8 | 8 | 0 | ||
Glavaški Milutin / Dragin Goran | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Bugar Eugen / Eleta Strahinja | 7 | 5 | 4 | 0 |
Round: 5 Date: 22-10-2023 | STK Prof-line – STK Čarnojević | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bugar Eugen | 8 | 9 | 7 | 0 | ||
Radić Branko | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Bugar Eugen / Eleta Strahinja | 9 | 7 | 6 | 0 | ||
Radić Branko / Baračkov Đorđe | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Bugar Eugen | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Baračkov Đorđe | 7 | 6 | 5 | 0 |
Round: 6 Date: 04-11-2023 | STK Mladost – STK Prof-line | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Tintor Davor | 7 | 8 | 9 | 0 | ||
Bugar Eugen | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Tintor Nikola / Tintor Davor | 11 | 8 | 11 | 11 | 3 | |
Eleta Strahinja / Bugar Eugen | 5 | 11 | 9 | 4 | 1 |
Round: 7 Date: 05-11-2023 | STK Prof-line – STK Banat 2 | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bugar Eugen | 10 | 11 | 11 | 10 | 11 | 3 |
Mijanović Srđan | 12 | 7 | 4 | 12 | 5 | 2 |
Bugar Eugen / Eleta Strahinja | 11 | 11 | 9 | 8 | 8 | 2 |
Mijanović Ivan / Mijanović Srđan | 9 | 6 | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 8 Date: 18-11-2023 | STK Prof-line – STK Roham | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bugar Eugen | 10 | 11 | 11 | 11 | 8 | 2 |
Turoš 2 Jožef | 12 | 7 | 5 | 13 | 11 | 3 |
Eleta Strahinja / Bugar Eugen | 7 | 8 | 7 | 0 | ||
Smiljić Vladimir / Đenge Ervin | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 9 Date: 03-12-2023 | STK Prof-line – STK Temerin Ferocoop 2 | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bugar Eugen | 10 | 11 | 11 | 11 | 3 | |
Nađidai Gabor | 12 | 2 | 5 | 4 | 1 | |
Eleta Strahinja / Bugar Eugen | 4 | 7 | 11 | 8 | 1 | |
Nađidai Zoltan / Varga Danijel | 11 | 11 | 8 | 11 | 3 |
Round: 10 Date: 21-01-2024 | STK Prof-line – STK Podunavlje | 4 – 2 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bugar Eugen | 8 | 11 | 8 | 8 | 1 | |
Stojanac Nikola | 11 | 8 | 11 | 11 | 3 |
Round: 12 Date: 04-02-2024 | STK Prof-line – STK Bečej | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bugar Eugen | 11 | 11 | 12 | 3 | ||
Dragin Goran | 9 | 8 | 10 | 0 | ||
Eleta Strahinja / Bugar Eugen | 5 | 6 | 9 | 0 | ||
Glavaški Milutin / Dragin Goran | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 14 Date: 16-03-2024 | STK Čarnojević – STK Prof-line | 3 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Tešin Dušan | 3 | 9 | 9 | 0 | ||
Bugar Eugen | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Radić Branko / Banjaš Andrej | 11 | 12 | 11 | 3 | ||
Bugar Eugen / Eleta Strahinja | 5 | 10 | 5 | 0 | ||
Banjaš Andrej | 10 | 9 | 7 | 0 | ||
Bugar Eugen | 12 | 11 | 11 | 3 |
Round: 15 Date: 23-03-2024 | STK Prof-line – STK Mladost | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bugar Eugen | 7 | 8 | 5 | 0 | ||
Tintor Davor | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Bosika Jovan / Bugar Eugen | 8 | 11 | 9 | 9 | 1 | |
Tintor Nikola / Tintor Davor | 11 | 9 | 11 | 11 | 3 |
Round: 16 Date: 24-03-2024 | STK Banat 2 – STK Prof-line | 4 – 3 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Mijanović Srđan | 8 | 6 | 5 | 0 | ||
Bugar Eugen | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Mijanović Ivan / Mijanović Srđan | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Bosika Jovan / Bugar Eugen | 6 | 8 | 9 | 0 | ||
Mijanović Ivan | 6 | 5 | 4 | 0 | ||
Bugar Eugen | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 17 Date: 06-04-2024 | STK Roham – STK Prof-line | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Smiljić Vladimir | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Bugar Eugen | 6 | 8 | 9 | 0 | ||
Smiljić Vladimir / Đenge Ervin | 11 | 8 | 7 | 12 | 11 | 3 |
Eleta Strahinja / Bugar Eugen | 7 | 11 | 11 | 10 | 6 | 2 |
Round: 1 Date: 14-09-2019 | STK Roham 2 – STK Prof-line | 1 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Knežević Milan | 7 | 4 | 6 | 0 | ||
Bugar Euđen | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Sekula Ištvan / Knežević Milan | 8 | 6 | 6 | 0 | ||
Bugar Euđen / Kadarijan Darijan | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Sekula Ištvan | 11 | 8 | 8 | 7 | 1 | |
Bugar Euđen | 9 | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 2 Date: 22-09-2019 | STK Prof-line – STK Slavija 96 | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bugar Euđen | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Nosalj Dejan | 4 | 1 | 6 | 0 | ||
Bugar Euđen / Kadarijan Darijan | 14 | 11 | 11 | 3 | ||
Grosu Matija / Groza Andrei | 12 | 7 | 9 | 0 |
Round: 3 Date: 06-10-2019 | STK Galadska 2 – STK Prof-line | 2 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Marić Željko / Đukić Andrej | 11 | 5 | 11 | 5 | 9 | 2 |
Bugar Euđen / Rankov Marko | 8 | 11 | 8 | 11 | 11 | 3 |
Đukić Andrej | 7 | 8 | 11 | 5 | 1 | |
Bugar Euđen | 11 | 11 | 9 | 11 | 3 |
Round: 4 Date: 27-10-2019 | STK Prof-line – STK Doža | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bugar Euđen | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Kevin Erdeš | 5 | 6 | 8 | 0 | ||
Bugar Euđen / Pandurov Igor | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Kevin Erdeš / Albert Pap | 4 | 3 | 9 | 0 |
Round: 5 Date: 02-11-2019 | STK Millennium 2 – STK Prof-line | 3 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Putnik Dario | 9 | 7 | 5 | 0 | ||
Bugar Euđen | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Konstantinov Marko / Radonjić Stefan | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Rankov Marko / Bugar Euđen | 7 | 7 | 4 | 0 | ||
Konstantinov Marko | 11 | 7 | 8 | 0 | ||
Bugar Euđen | 13 | 11 | 11 | 3 |
Round: 6 Date: 16-02-2020 | STK Prof-line – STK Roham 2 | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bugar Euđen | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Turoš Jožef | 3 | 4 | 1 | 0 |
Round: 7 Date: 23-02-2020 | STK Slavija 96 – STK Prof-line | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Grosu Matija | 5 | 4 | 8 | 0 | ||
Bugar Euđen | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 8 Date: 15-03-2020 | STK Prof-line – STK Galadska 2 | 4 – 1 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bugar Euđen | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Tešin Dušan | 6 | 5 | 4 | 0 | ||
Bugar Euđen / Rankov Marko | 11 | 11 | 12 | 3 | ||
Tešin Dušan / Fekete Zoltan | 9 | 8 | 10 | 0 |
Round: 3 Date: 31-10-2021 | STK Prof-line – STK Stepski vukovi | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Eleta Strahinja / Bugar Euđen | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Biači Aron / Kovačević Goran | 8 | 6 | 9 | 0 |
Round: 10 Date: 26-02-2022 | STK Stepski vukovi – STK Prof-line | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Knežević Vuk | 8 | 9 | 9 | 0 | ||
Bugar Euđen | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Cvetković Filip / Biači Aron | 7 | 8 | 9 | 0 | ||
Bugar Euđen / Eleta Strahinja | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 11 Date: 20-03-2022 | STK Prof-line – STK Jedinstvo | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bugar Euđen | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Putnik Tiberije | 1 | 9 | 8 | 0 |
Round: 12 Date: 26-03-2022 | STK Roham 2 – STK Prof-line | 0 – 4 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Knežević Milan | 4 | 7 | 5 | 0 | ||
Bugar Euđen | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Sekula Ištvan / Turoš Jožef | 7 | 6 | 6 | 0 | ||
Bugar Euđen / Eleta Strahinja | 11 | 11 | 11 | 3 |
Round: 13 Date: 10-04-2022 | STK Prof-line – STK Doža | 4 – 0 | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
Bugar Euđen | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Pap Vilmoš | 4 | 3 | 8 | 0 | ||
Eleta Strahinja / Bugar Euđen | 11 | 11 | 11 | 3 | ||
Albert Pap / Pap Vilmoš | 6 | 5 | 4 | 0 |