contact@tabletennisscores.com

English Srpski

FIVE BLX

1 X $55.00

FIVE BLX

1 X $125.00

Total: $180.00

Go to cart Checkout

Superdivisión Femenina Único 2019-2020

Tabele

  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. IRUN LEKA ENEA 10 9 1 0 38 7 31 18
2. UCAM CARTAGENA TM 10 9 1 0 38 9 29 18
3. GIRBAU VIC T.T. 11 9 2 0 37 21 16 18
4. ASSSA ALICANTE TM 11 6 5 0 32 28 4 12
5. TECNIGEN LINARES 11 6 5 0 31 28 3 12
6. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 11 4 7 0 24 36 -12 8
7. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 11 4 7 0 22 34 -12 8
8. C.D.T.M. RIVAS 11 3 8 0 22 39 -17 6
9. REUS GANXETS MIRÓ 12 3 9 0 24 42 -18 6
10. HISPALIS TM 12 2 10 0 21 45 -24 4
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. IRUN LEKA ENEA 10 9 1 0 38 7 31 18
2. GIRBAU VIC T.T. 11 9 2 0 37 21 16 18
3. UCAM CARTAGENA TM 9 8 1 0 34 9 25 16
4. ASSSA ALICANTE TM 11 6 5 0 32 28 4 12
5. TECNIGEN LINARES 11 6 5 0 31 28 3 12
6. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 10 4 6 0 22 30 -8 8
7. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 10 3 7 0 20 34 -14 6
8. C.D.T.M. RIVAS 10 3 7 0 20 35 -15 6
9. REUS GANXETS MIRÓ 11 2 9 0 20 40 -20 4
10. HISPALIS TM 11 2 9 0 19 41 -22 4
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. IRUN LEKA ENEA 9 8 1 0 34 4 30 16
2. UCAM CARTAGENA TM 9 8 1 0 34 9 25 16
3. GIRBAU VIC T.T. 9 7 2 0 29 20 9 14
4. ASSSA ALICANTE TM 10 6 4 0 30 24 6 12
5. TECNIGEN LINARES 9 4 5 0 23 25 -2 8
6. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 10 4 6 0 22 30 -8 8
7. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 9 3 6 0 20 30 -10 6
8. C.D.T.M. RIVAS 9 3 6 0 19 31 -12 6
9. HISPALIS TM 9 2 7 0 17 33 -16 4
10. REUS GANXETS MIRÓ 9 1 8 0 13 35 -22 2
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. IRUN LEKA ENEA 9 8 1 0 34 4 30 16
2. UCAM CARTAGENA TM 9 8 1 0 34 9 25 16
3. GIRBAU VIC T.T. 9 7 2 0 29 20 9 14
4. ASSSA ALICANTE TM 9 5 4 0 26 23 3 10
5. TECNIGEN LINARES 9 4 5 0 23 25 -2 8
6. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 9 4 5 0 21 26 -5 8
7. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 9 3 6 0 20 30 -10 6
8. C.D.T.M. RIVAS 9 3 6 0 19 31 -12 6
9. HISPALIS TM 9 2 7 0 17 33 -16 4
10. REUS GANXETS MIRÓ 9 1 8 0 13 35 -22 2
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. IRUN LEKA ENEA 8 7 1 0 30 4 26 14
2. GIRBAU VIC T.T. 9 7 2 0 29 20 9 14
3. UCAM CARTAGENA TM 7 6 1 0 26 7 19 12
4. ASSSA ALICANTE TM 8 5 3 0 25 19 6 10
5. TECNIGEN LINARES 8 4 4 0 23 21 2 8
6. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 8 4 4 0 19 22 -3 8
7. C.D.T.M. RIVAS 7 2 5 0 14 25 -11 4
8. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 8 2 6 0 16 28 -12 4
9. HISPALIS TM 9 2 7 0 17 33 -16 4
10. REUS GANXETS MIRÓ 8 1 7 0 11 31 -20 2
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. IRUN LEKA ENEA 7 6 1 0 26 4 22 12
2. UCAM CARTAGENA TM 7 6 1 0 26 7 19 12
3. GIRBAU VIC T.T. 8 6 2 0 25 20 5 12
4. ASSSA ALICANTE TM 8 5 3 0 25 19 6 10
5. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 7 4 3 0 19 18 1 8
6. TECNIGEN LINARES 7 3 4 0 19 21 -2 6
7. C.D.T.M. RIVAS 7 2 5 0 14 25 -11 4
8. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 8 2 6 0 16 28 -12 4
9. HISPALIS TM 8 2 6 0 17 29 -12 4
10. REUS GANXETS MIRÓ 7 1 6 0 11 27 -16 2
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. IRUN LEKA ENEA 6 6 0 0 24 0 24 12
2. UCAM CARTAGENA TM 6 5 1 0 22 5 17 10
3. GIRBAU VIC T.T. 7 5 2 0 21 17 4 10
4. ASSSA ALICANTE TM 7 4 3 0 21 19 2 8
5. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 6 3 3 0 15 16 -1 6
6. TECNIGEN LINARES 6 3 3 0 16 17 -1 6
7. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 7 2 5 0 16 24 -8 4
8. HISPALIS TM 7 2 5 0 15 25 -10 4
9. C.D.T.M. RIVAS 7 2 5 0 14 25 -11 4
10. REUS GANXETS MIRÓ 7 1 6 0 11 27 -16 2
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. IRUN LEKA ENEA 6 6 0 0 24 0 24 12
2. GIRBAU VIC T.T. 6 5 1 0 20 13 7 10
3. UCAM CARTAGENA TM 5 4 1 0 18 5 13 8
4. ASSSA ALICANTE TM 6 4 2 0 19 15 4 8
5. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 5 2 3 0 11 15 -4 4
6. TECNIGEN LINARES 5 2 3 0 12 16 -4 4
7. HISPALIS TM 6 2 4 0 15 21 -6 4
8. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 7 2 5 0 16 24 -8 4
9. C.D.T.M. RIVAS 6 1 5 0 10 23 -13 2
10. REUS GANXETS MIRÓ 6 1 5 0 10 23 -13 2
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. IRUN LEKA ENEA 5 5 0 0 20 0 20 10
2. UCAM CARTAGENA TM 4 4 0 0 16 1 15 8
3. ASSSA ALICANTE TM 5 4 1 0 19 11 8 8
4. GIRBAU VIC T.T. 5 4 1 0 16 11 5 8
5. TECNIGEN LINARES 5 2 3 0 12 16 -4 4
6. HISPALIS TM 6 2 4 0 15 21 -6 4
7. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 4 1 3 0 7 15 -8 2
8. REUS GANXETS MIRÓ 5 1 4 0 10 19 -9 2
9. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 6 1 5 0 12 22 -10 2
10. C.D.T.M. RIVAS 5 1 4 0 8 19 -11 2
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. IRUN LEKA ENEA 4 4 0 0 16 0 16 8
2. GIRBAU VIC T.T. 5 4 1 0 16 11 5 8
3. UCAM CARTAGENA TM 3 3 0 0 12 1 11 6
4. ASSSA ALICANTE TM 4 3 1 0 15 9 6 6
5. TECNIGEN LINARES 4 2 2 0 10 12 -2 4
6. HISPALIS TM 5 2 3 0 13 17 -4 4
7. REUS GANXETS MIRÓ 4 1 3 0 10 15 -5 2
8. C.D.T.M. RIVAS 4 1 3 0 8 15 -7 2
9. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 4 1 3 0 7 15 -8 2
10. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 5 0 5 0 8 20 -12 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. IRUN LEKA ENEA 3 3 0 0 12 0 12 6
2. UCAM CARTAGENA TM 3 3 0 0 12 1 11 6
3. ASSSA ALICANTE TM 3 3 0 0 12 5 7 6
4. GIRBAU VIC T.T. 4 3 1 0 12 8 4 6
5. TECNIGEN LINARES 3 1 2 0 6 10 -4 2
6. C.D.T.M. RIVAS 3 1 2 0 6 11 -5 2
7. REUS GANXETS MIRÓ 4 1 3 0 10 15 -5 2
8. HISPALIS TM 4 1 3 0 9 15 -6 2
9. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 3 1 2 0 5 11 -6 2
10. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 4 0 4 0 8 16 -8 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. IRUN LEKA ENEA 2 2 0 0 8 0 8 4
2. UCAM CARTAGENA TM 2 2 0 0 8 0 8 4
3. ASSSA ALICANTE TM 2 2 0 0 8 2 6 4
4. GIRBAU VIC T.T. 3 2 1 0 8 8 0 4
5. C.D.T.M. RIVAS 2 1 1 0 6 7 -1 2
6. TECNIGEN LINARES 2 1 1 0 5 6 -1 2
7. HISPALIS TM 3 1 2 0 9 11 -2 2
8. REUS GANXETS MIRÓ 3 1 2 0 7 11 -4 2
9. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 3 0 3 0 5 12 -7 0
10. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 2 0 2 0 1 8 -7 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. ASSSA ALICANTE TM 2 2 0 0 8 2 6 4
2. GIRBAU VIC T.T. 2 2 0 0 8 4 4 4
3. IRUN LEKA ENEA 1 1 0 0 4 0 4 2
4. UCAM CARTAGENA TM 1 1 0 0 4 0 4 2
5. TECNIGEN LINARES 2 1 1 0 5 6 -1 2
6. REUS GANXETS MIRÓ 2 1 1 0 4 7 -3 2
7. C.D.T.M. RIVAS 1 0 1 0 2 4 -2 0
8. HISPALIS TM 2 0 2 0 5 8 -3 0
9. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 1 0 1 0 1 4 -3 0
10. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 2 0 2 0 2 8 -6 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. ASSSA ALICANTE TM 1 1 0 0 4 1 3 2
2. GIRBAU VIC T.T. 1 1 0 0 4 2 2 2
3. TECNIGEN LINARES 1 1 0 0 4 2 2 2
4. REUS GANXETS MIRÓ 1 1 0 0 4 3 1 2
5. IRUN LEKA ENEA 0 0 0 0 0 0 0 0
6. UCAM CARTAGENA TM 0 0 0 0 0 0 0 0
7. HISPALIS TM 1 0 1 0 3 4 -1 0
8. C.D.T.M. RIVAS 1 0 1 0 2 4 -2 0
9. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 1 0 1 0 2 4 -2 0
10. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 1 0 1 0 1 4 -3 0

Rezultati

Kolo 1
2019-09-27 20:00
GIRBAU VIC T.T. COVICSA-CTT SANTA EULARIA   4:2
Sofia-xuan Zhang Xu Emmanuelle Lennon 7:11 11:4 11:9 11:9 3 :1
Orsolya Agota Feher Yee Lok Lam 4:11 8:11 11:13 0 :3
Charlotte Carey Natalia Miramontes Morcilo 9:11 11:6 11:7 11:3 3 :1
Orsolya Agota Feher / Sofia-xuan Zhang Xu Yee Lok Lam / Emmanuelle Lennon 11:8 11:7 11:8 3 :0
Sofia-xuan Zhang Xu Yee Lok Lam 6:11 8:11 11:4 6:11 1 :3
Charlotte Carey Emmanuelle Lennon 11:8 10:12 4:11 13:11 15:13 3 :2

Kolo 1
2019-09-28 16:00
C.D.T.M. RIVAS TECNIGEN LINARES   2:4
Sofia Barba Garcia Roxana Ana Maria Istrate 7:11 5:11 9:11 0 :3
Paula Andrea Medina Bermudez Klaudia Kusinska 11:7 14:12 11:4 3 :0
Edem Offiong Judith Cobas Pena 11:9 11:4 11:3 3 :0
Edem Offiong / Paula Andrea Medina Bermudez Klaudia Kusinska / Roxana Ana Maria Istrate 8:11 4:11 12:10 9:11 1 :3
Sofia Barba Garcia Klaudia Kusinska 3:11 2:11 7:11 0 :3
Edem Offiong Roxana Ana Maria Istrate 5:11 12:10 7:11 5:11 1 :3

Kolo 1
2019-09-28 17:00
ASSSA ALICANTE TM HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM   4:1
Kim Vermaas Yolanda Enriquez Rivera 11:9 8:11 11:8 11:7 3 :1
Marina ñiguez Garcia Zita Melinda Ciurcui 2:11 9:11 11:5 8:11 1 :3
Jiao Li Marija Galonja 11:7 11:2 11:6 3 :0
Kim Vermaas / Jiao Li Zita Melinda Ciurcui / Marija Galonja 11:9 11:5 6:11 11:7 3 :1
Kim Vermaas Zita Melinda Ciurcui 11:7 13:11 11:7 3 :0

Kolo 1
2019-09-28 18:00
REUS GANXETS MIRÓ HISPALIS TM   4:3
Bin Li Anastasiia Kolish 10:12 7:11 7:11 0 :3
Mireia Cifuentes Fernandez Kristina Kazantseva 6:11 6:11 8:11 0 :3
Valeriia Kotsiur Andrea Pérez Ramírez 11:7 11:8 12:10 3 :0
Bin Li / Valeriia Kotsiur Anastasiia Kolish / Kristina Kazantseva 11:6 9:11 12:10 9:11 6:11 2 :3
Bin Li Kristina Kazantseva 11:7 11:9 8:11 8:11 11:6 3 :2
Valeriia Kotsiur Anastasiia Kolish 6:11 12:10 9:11 11:9 11:5 3 :2
Mireia Cifuentes Fernandez Andrea Pérez Ramírez 9:11 11:4 11:5 9:11 5:11 2 :3


Kolo 2
2019-10-05 17:00
TECNIGEN LINARES ASSSA ALICANTE TM   1:4
Jiao Li Roxana Ana Maria Istrate 9:11 11:6 11:6 11:6 3 :1
Marina ñiguez Garcia Klaudia Kusinska 5:11 4:11 5:11 0 :3
Maria Paulina Vega Magaña Judith Cobas Pena 11:7 11:8 11:7 3 :0
Kim Vermaas / Jiao Li Roxana Ana Maria Istrate / Klaudia Kusinska 11:4 11:6 11:9 3 :0
Jiao Li Klaudia Kusinska 13:11 11:4 11:3 3 :0

Kolo 2
2019-10-05 18:00
REUS GANXETS MIRÓ IRUN LEKA ENEA   0:4
Regina Kim Maria Xiao Yao 8:11 11:7 5:11 7:11 1 :3
Svetlana Skobkina Skobkina Roxana Mihaela Iamandi 7:11 2:11 3:11 0 :3
Aneta Olendzka Jin Zhang 6:11 8:11 8:11 0 :3
Aneta Olendzka / Regina Kim Jin Zhang / Maria Xiao Yao 7:11 9:11 5:11 0 :3

Kolo 2
2019-10-05 18:00
COVICSA-CTT SANTA EULARIA UCAM CARTAGENA TM   0:4
Fen Li Natalia Miramontes Morcilo 11:7 10:12 11:4 11:5 3 :1
Silvia Asis De Souza Erdelji Yee Lok Lam 11:9 11:3 9:11 11:13 11:5 3 :2
Ana Garcia Montero Belen Calvo Marti 13:11 11:6 12:10 3 :0
Fen Li / Ana Garcia Montero Yee Lok Lam / Natalia Miramontes Morcilo 11:7 11:3 11:3 3 :0

Kolo 2
2019-10-09 20:00
GIRBAU VIC T.T. HISPALIS TM   4:2
Po-hsuan Lin Orsolya Agota Feher 11:8 11:4 11:6 3 :0
Claudia Alanis Infante Castro Charlotte Carey 8:11 13:11 2:11 7:11 1 :3
Mireia Cifuentes Fernandez Sofia-xuan Zhang Xu 7:11 11:8 4:11 9:11 1 :3
Po-hsuan Lin / Mireia Cifuentes Fernandez Charlotte Carey / Orsolya Agota Feher 13:11 9:11 7:11 11:8 10:12 2 :3
Po-hsuan Lin Charlotte Carey 5:11 11:4 12:10 7:11 13:11 3 :2
Mireia Cifuentes Fernandez Orsolya Agota Feher 3:11 4:11 11:8 5:11 1 :3


Kolo 3
2019-10-11 19:00
UCAM CARTAGENA TM HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM   4:0
Carmen Henares Sánchez Silvia Asis De Souza Erdelji 3:11 3:11 4:11 0 :3
Carla Ballesta Linares Ana Garcia Montero 4:11 3:11 7:11 0 :3
Lorena Gil Gomez Yanira Sánchez Alba 10:12 5:11 6:11 0 :3
Carla Ballesta Linares / Lorena Gil Gomez Ana Garcia Montero / Carmen Lozano Mirón 6:11 7:11 6:11 0 :3

Kolo 3
2019-10-12 16:00
C.D.T.M. RIVAS REUS GANXETS MIRÓ   4:3
Anastasiia Kolish Laura Garcia Garcia 11:3 11:3 11:4 3 :0
Andrea Pérez Ramírez Edem Offiong 6:11 8:11 8:11 0 :3
Kristina Kazantseva Paula Andrea Medina Bermudez 11:7 11:7 8:11 8:11 7:11 2 :3
Anastasiia Kolish / Kristina Kazantseva Edem Offiong / Paula Andrea Medina Bermudez 8:11 10:12 11:8 12:10 11:8 3 :2
Anastasiia Kolish Edem Offiong 8:11 11:3 11:7 11:13 5:11 2 :3
Kristina Kazantseva Laura Garcia Garcia 11:7 11:4 11:5 3 :0
Andrea Pérez Ramírez Paula Andrea Medina Bermudez 2:11 12:14 10:12 0 :3

Kolo 3
2019-10-13 10:00
IRUN LEKA ENEA GIRBAU VIC T.T.   4:0
Chia-chih Lin Orsolya Agota Feher 11:6 7:11 7:11 11:6 11:7 3 :2
Roxana Mihaela Iamandi Silvia Coll Sola 11:7 11:7 11:3 3 :0
Maria Xiao Yao Sofia-xuan Zhang Xu 11:0 11:0 11:0 3 :0
Maria Xiao Yao / Chia-chih Lin Orsolya Agota Feher / Silvia Coll Sola 11:6 11:4 11:7 3 :0

Kolo 3
2019-10-13 12:00
HISPALIS TM COVICSA-CTT SANTA EULARIA   4:3
Mireia Cifuentes Fernandez Yee Lok Lam 8:11 5:11 7:11 0 :3
Bin Li Emmanuelle Lennon 11:6 11:9 12:10 3 :0
Po-hsuan Lin Natalia Miramontes Morcilo 11:5 11:5 11:2 3 :0
Bin Li / Po-hsuan Lin Yee Lok Lam / Emmanuelle Lennon 12:10 3:11 11:8 7:11 9:11 2 :3
Mireia Cifuentes Fernandez Emmanuelle Lennon 11:8 5:11 7:11 14:12 11:8 3 :2
Po-hsuan Lin Yee Lok Lam 3:11 11:8 4:11 4:11 1 :3
Bin Li Natalia Miramontes Morcilo 11:9 11:5 11:5 3 :0


Kolo 4
2019-10-26 17:30
HISPALIS TM IRUN LEKA ENEA   0:4
Mireia Cifuentes Fernandez Chia-chih Lin 8:11 7:11 6:11 0 :3
Luisa Alejandra Cardozo Mendoza Maria Xiao Yao 8:11 3:11 4:11 0 :3
Claudia Alanis Infante Castro Roxana Mihaela Iamandi 7:11 4:11 7:11 0 :3
Mireia Cifuentes Fernandez / Claudia Alanis Infante Castro Chia-chih Lin / Maria Xiao Yao 2:11 7:11 2:11 0 :3

Kolo 4
2019-10-26 18:00
REUS GANXETS MIRÓ ASSSA ALICANTE TM   3:4
Regina Kim Monica Hortal Foronda 11:5 11:7 11:9 3 :0
Aneta Olendzka Irina Ermakova 6:11 4:11 9:11 0 :3
Andrea Pérez Ramírez Marina ñiguez Garcia 10:12 3:11 8:11 0 :3
Andrea Pérez Ramírez / Regina Kim Irina Ermakova / Marina ñiguez Garcia 11:8 3:11 6:11 11:7 11:9 3 :2
Regina Kim Irina Ermakova 12:14 5:11 3:11 0 :3
Andrea Pérez Ramírez Monica Hortal Foronda 9:11 7:11 11:6 11:5 11:7 3 :2
Aneta Olendzka Marina ñiguez Garcia 8:11 7:11 11:9 14:12 9:11 2 :3

Kolo 4
2019-10-26 18:00
COVICSA-CTT SANTA EULARIA HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM   3:4
Izabela Lupulesku Yolanda Enriquez Rivera 14:16 11:8 11:7 11:8 3 :1
Sara Ramirez Bermudez Marija Galonja 11:8 2:11 14:16 12:10 7:11 2 :3
Emmanuelle Lennon Zita Melinda Ciurcui 11:6 9:11 7:11 11:7 11:3 3 :2
Izabela Lupulesku / Emmanuelle Lennon Marija Galonja / Zita Melinda Ciurcui 13:15 11:9 4:11 7:11 1 :3
Izabela Lupulesku Marija Galonja 4:11 6:11 9:11 0 :3
Emmanuelle Lennon Yolanda Enriquez Rivera 11:5 11:8 11:8 3 :0
Sara Ramirez Bermudez Zita Melinda Ciurcui 11:6 9:11 14:16 5:11 1 :3

Kolo 4
2019-10-27 10:30
GIRBAU VIC T.T. C.D.T.M. RIVAS   4:0
Sofia-xuan Zhang Xu Edem Offiong 11:9 11:4 11:9 3 :0
Charlotte Carey Paula Andrea Medina Bermudez 11:4 11:9 11:6 3 :0
Orsolya Agota Feher Idoia Porta Breton 11:4 11:4 11:1 3 :0
Sofia-xuan Zhang Xu / Orsolya Agota Feher Edem Offiong / Paula Andrea Medina Bermudez 11:9 12:10 11:9 3 :0

Kolo 4
2019-11-07 19:00
TECNIGEN LINARES UCAM CARTAGENA TM   1:4
Xin Liu Judith Cobas Pena 11:4 11:1 11:1 3 :0
Ana Garcia Montero Orawan Paranang 6:11 13:11 11:9 7:11 3:11 2 :3
Fen Li Roxana Ana Maria Istrate 11:9 11:8 11:4 3 :0
Xin Liu / Fen Li Orawan Paranang / Roxana Ana Maria Istrate 10:12 11:8 3:11 14:12 11:9 3 :2
Xin Liu Orawan Paranang 7:11 5:11 15:13 11:5 11:5 3 :2


Kolo 5
2019-11-09 16:00
C.D.T.M. RIVAS HISPALIS TM   2:4
Paula Andrea Medina Bermudez Po-hsuan Lin 11:5 9:11 11:9 8:11 8:11 2 :3
Sofia Barba Garcia Valeriia Kotsiur 8:11 4:11 11:9 2:11 1 :3
Edem Offiong Mireia Cifuentes Fernandez 11:6 12:10 11:4 3 :0
Paula Andrea Medina Bermudez / Edem Offiong Po-hsuan Lin / Valeriia Kotsiur 11:3 4:11 11:9 11:8 3 :1
Paula Andrea Medina Bermudez Valeriia Kotsiur 9:11 7:11 13:15 0 :3
Edem Offiong Po-hsuan Lin 8:11 7:11 8:11 0 :3

Kolo 5
2019-11-09 17:00
ASSSA ALICANTE TM GIRBAU VIC T.T.   3:4
Jiao Li Sofia-xuan Zhang Xu 10:12 11:8 11:6 11:8 3 :1
Monica Hortal Foronda Charlotte Carey 1:11 2:11 9:11 0 :3
Irina Ermakova Orsolya Agota Feher 7:11 9:11 4:11 0 :3
Irina Ermakova / Jiao Li Orsolya Agota Feher / Sofia-xuan Zhang Xu 9:11 11:7 11:13 11:8 11:7 3 :2
Jiao Li Charlotte Carey 11:5 11:9 11:5 3 :0
Irina Ermakova Sofia-xuan Zhang Xu 6:11 10:12 6:11 0 :3
Monica Hortal Foronda Orsolya Agota Feher 4:11 5:11 11:8 1:11 1 :3

Kolo 5
2019-11-09 18:00
HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM TECNIGEN LINARES   2:4
Carmen Henares Sánchez Orawan Paranang 10:12 5:11 4:11 0 :3
Yolanda Enriquez Rivera Roxana Ana Maria Istrate 11:4 9:11 11:1 11:7 3 :1
Marija Galonja Gloria Panadero Santos 11:6 11:6 11:8 3 :0
Yolanda Enriquez Rivera / Marija Galonja Roxana Ana Maria Istrate / Orawan Paranang 11:13 4:11 8:11 0 :3
Carmen Henares Sánchez Roxana Ana Maria Istrate 3:11 8:11 3:11 0 :3
Marija Galonja Orawan Paranang 8:11 9:11 7:11 0 :3

Kolo 5
2019-11-10 10:00
IRUN LEKA ENEA COVICSA-CTT SANTA EULARIA   4:0
Maria Xiao Yao Natalia Miramontes Morcilo 7:11 11:3 11:8 11:6 3 :1
Jin Zhang Belen Calvo Marti 11:4 11:4 11:2 3 :0
Roxana Mihaela Iamandi Sara Ramirez Bermudez 16:14 11:9 11:8 3 :0
Maria Xiao Yao / Jin Zhang Belen Calvo Marti / Natalia Miramontes Morcilo 11:6 11:4 11:6 3 :0


Kolo 6
2019-11-16 11:00
HISPALIS TM ASSSA ALICANTE TM   2:4
Valeriia Kotsiur Jiao Li 3:11 13:15 8:11 0 :3
Mireia Cifuentes Fernandez Maria Paulina Vega Magaña 11:8 4:11 4:11 5:11 1 :3
Po-hsuan Lin Marina ñiguez Garcia 12:10 11:6 11:7 3 :0
Valeriia Kotsiur / Po-hsuan Lin Jiao Li / Maria Paulina Vega Magaña 11:8 13:11 9:11 7:11 9:11 2 :3
Valeriia Kotsiur Maria Paulina Vega Magaña 11:9 6:11 12:10 11:9 3 :1
Po-hsuan Lin Jiao Li 7:11 11:9 8:11 5:11 1 :3

Kolo 6
2019-11-16 18:00
REUS GANXETS MIRÓ UCAM CARTAGENA TM   0:4
Xin Liu Svetlana Skobkina Skobkina 11:5 11:1 11:5 3 :0
Silvia Asis De Souza Erdelji Regina Kim 11:9 11:6 11:8 3 :0
Ana Garcia Montero Aneta Olendzka 11:5 11:4 11:6 3 :0
Xin Liu / Ana Garcia Montero Regina Kim / Aneta Olendzka 6:11 11:8 11:9 11:8 3 :1

Kolo 6
2019-11-16 18:00
COVICSA-CTT SANTA EULARIA TECNIGEN LINARES   4:2
Yee Lok Lam Klaudia Kusinska 8:11 11:9 11:9 7:11 11:4 3 :2
Natalia Miramontes Morcilo Roxana Ana Maria Istrate 6:11 8:11 5:11 0 :3
Tijana Jokic Judith Cobas Pena 11:7 8:11 11:4 11:9 3 :1
Yee Lok Lam / Tijana Jokic Roxana Ana Maria Istrate / Klaudia Kusinska 8:11 12:10 9:11 6:11 1 :3
Yee Lok Lam Roxana Ana Maria Istrate 3:11 7:11 11:8 11:9 11:5 3 :2
Tijana Jokic Klaudia Kusinska 12:10 9:11 11:7 8:11 11:5 3 :2

Kolo 6
2019-11-17 10:00
IRUN LEKA ENEA C.D.T.M. RIVAS   4:0
Chia-chih Lin Sofia Barba Garcia 11:6 11:8 11:5 3 :0
Maria Xiao Yao Edem Offiong 11:7 11:3 11:9 3 :0
Roxana Mihaela Iamandi Maria Lopéz Bernal 11:3 5:11 11:3 11:4 3 :1
Chia-chih Lin / Maria Xiao Yao Edem Offiong / Sofia Barba Garcia 12:10 12:10 13:11 3 :0


Kolo 7
2019-11-22 19:00
UCAM CARTAGENA TM GIRBAU VIC T.T.   2:4
Charlotte Carey Xin Liu 11:6 5:11 11:8 3:11 12:10 3 :2
Orsolya Agota Feher Silvia Asis De Souza Erdelji 6:11 7:11 4:11 0 :3
Sofia-xuan Zhang Xu Ana Garcia Montero 13:11 7:11 11:5 11:9 3 :1
Orsolya Agota Feher / Sofia-xuan Zhang Xu Xin Liu / Silvia Asis De Souza Erdelji 11:9 4:11 11:4 8:11 6:11 2 :3
Charlotte Carey Silvia Asis De Souza Erdelji 11:9 9:11 13:11 16:18 11:8 3 :2
Sofia-xuan Zhang Xu Xin Liu 9:11 12:10 13:11 11:13 11:6 3 :2

Kolo 7
2019-11-23 16:00
C.D.T.M. RIVAS COVICSA-CTT SANTA EULARIA   2:4
Margarita Fetiukhina Yee Lok Lam 8:11 7:11 7:11 0 :3
Sofia Barba Garcia Tijana Jokic 15:17 4:11 11:9 6:11 1 :3
Edem Offiong Sara Ramirez Bermudez 11:7 11:4 7:11 11:5 3 :1
Margarita Fetiukhina / Edem Offiong Yee Lok Lam / Tijana Jokic 9:11 9:11 6:11 0 :3
Margarita Fetiukhina Tijana Jokic 9:11 11:4 11:6 11:6 3 :1
Edem Offiong Yee Lok Lam 2:11 8:11 3:11 0 :3

Kolo 7
2019-11-23 17:00
ASSSA ALICANTE TM IRUN LEKA ENEA   0:4
Yulia Prokhorova Marina ñiguez Garcia 11:5 11:4 11:7 3 :0
Maria Xiao Yao Irina Ermakova 11:4 11:5 11:8 3 :0
Chia-chih Lin Maria Paulina Vega Magaña 10:12 11:7 12:10 13:11 3 :1
Maria Xiao Yao / Chia-chih Lin Maria Paulina Vega Magaña / Irina Ermakova 11:9 11:4 11:9 3 :0

Kolo 7
2019-11-23 18:00
HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM REUS GANXETS MIRÓ   4:0
Marija Galonja Kristina Kazantseva 13:11 9:11 11:5 11:3 3 :1
Yolanda Enriquez Rivera Aneta Olendzka 11:5 11:8 12:10 3 :0
Zita Melinda Ciurcui Andrea Pérez Ramírez 11:6 11:5 11:8 3 :0
Marija Galonja / Zita Melinda Ciurcui Kristina Kazantseva / Aneta Olendzka 11:5 11:6 11:8 3 :0


Kolo 8
2019-11-29 20:00
GIRBAU VIC T.T. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM   1:4
Sofia-xuan Zhang Xu Yolanda Enriquez Rivera 11:5 11:5 11:3 3 :0
Orsolya Agota Feher Marija Galonja 6:11 4:11 3:11 0 :3
Charlotte Carey Zita Melinda Ciurcui 6:11 8:11 6:11 0 :3
Orsolya Agota Feher / Sofia-xuan Zhang Xu Marija Galonja / Zita Melinda Ciurcui 5:11 8:11 6:11 0 :3
Sofia-xuan Zhang Xu Marija Galonja 11:7 6:11 7:11 9:11 1 :3

Kolo 8
2019-11-30 13:00
HISPALIS TM UCAM CARTAGENA TM   0:4
Silvia Asis De Souza Erdelji Luisa Alejandra Cardozo Mendoza 11:1 11:4 11:5 3 :0
Ana Garcia Montero Mireia Cifuentes Fernandez 11:4 11:3 11:7 3 :0
Yanira Sánchez Alba Marta Romero Sanchez 11:2 12:10 6:11 11:6 3 :1
Ana Garcia Montero / Yanira Sánchez Alba Mireia Cifuentes Fernandez / Marta Romero Sanchez 11:8 11:4 11:4 3 :0

Kolo 8
2019-11-30 16:00
C.D.T.M. RIVAS ASSSA ALICANTE TM   4:2
Edem Offiong Kim Vermaas 9:11 11:8 4:11 13:11 11:8 3 :2
Sofia Barba Garcia Maria Paulina Vega Magaña 2:11 8:11 11:8 3:11 1 :3
Margarita Fetiukhina Marina ñiguez Garcia 11:8 11:5 11:9 3 :0
Edem Offiong / Margarita Fetiukhina Kim Vermaas / Maria Paulina Vega Magaña 11:8 11:5 11:9 3 :0
Edem Offiong Maria Paulina Vega Magaña 10:12 9:11 10:12 0 :3
Margarita Fetiukhina Kim Vermaas 12:10 15:13 11:6 3 :0

Kolo 8
2019-11-30 18:00
REUS GANXETS MIRÓ TECNIGEN LINARES   1:4
Svetlana Skobkina Skobkina Roxana Ana Maria Istrate 3:11 2:11 7:11 0 :3
Alba Virgili Capdevila Klaudia Kusinska 4:11 4:11 2:11 0 :3
Aneta Olendzka Judith Cobas Pena 11:9 11:8 5:11 11:8 3 :1
Aneta Olendzka / Svetlana Skobkina Skobkina Roxana Ana Maria Istrate / Klaudia Kusinska 8:11 10:12 9:11 0 :3
Svetlana Skobkina Skobkina Klaudia Kusinska 4:11 11:9 4:11 2:11 1 :3


Kolo 9
2019-12-13 19:00
UCAM CARTAGENA TM IRUN LEKA ENEA   4:2
Xin Liu Roxana Mihaela Iamandi 11:7 7:11 11:2 11:4 3 :1
Ana Garcia Montero Chia-chih Lin 8:11 10:12 10:12 0 :3
Fen Li Maria Xiao Yao 4:11 8:11 11:8 14:16 1 :3
Fen Li / Xin Liu Chia-chih Lin / Maria Xiao Yao 8:11 11:7 12:10 15:13 3 :1
Xin Liu Chia-chih Lin 7:11 9:11 11:7 11:7 11:9 3 :2
Fen Li Roxana Mihaela Iamandi 11:8 11:6 11:2 3 :0

Kolo 9
2019-12-14 17:00
ASSSA ALICANTE TM COVICSA-CTT SANTA EULARIA   4:0
Marina ñiguez Garcia Tijana Jokic 11:8 8:11 10:12 11:5 11:9 3 :2
Maria Paulina Vega Magaña Sara Ramirez Bermudez 11:6 11:7 11:9 3 :0
Kim Vermaas Emmanuelle Lennon 11:8 11:8 12:10 3 :0
Irina Ermakova / Maria Paulina Vega Magaña Sara Ramirez Bermudez / Tijana Jokic 11:8 10:12 13:15 11:3 11:4 3 :2

Kolo 9
2019-12-14 18:00
HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM HISPALIS TM   4:2
Marija Galonja Mireia Cifuentes Fernandez 11:1 11:9 11:5 3 :0
Yolanda Enriquez Rivera Valeriia Kotsiur 8:11 3:11 4:11 0 :3
Zita Melinda Ciurcui Bin Li 8:11 8:11 9:11 0 :3
Marija Galonja / Zita Melinda Ciurcui Bin Li / Valeriia Kotsiur 7:11 11:4 9:11 11:9 11:7 3 :2
Marija Galonja Valeriia Kotsiur 11:9 11:9 11:2 3 :0
Zita Melinda Ciurcui Mireia Cifuentes Fernandez 11:6 11:7 13:11 3 :0

Kolo 9
2019-12-19 10:30
TECNIGEN LINARES GIRBAU VIC T.T.   3:4
Judith Cobas Pena Sofia-xuan Zhang Xu 11:13 13:15 8:11 0 :3
Klaudia Kusinska Orsolya Agota Feher 12:10 11:6 9:11 11:9 3 :1
Roxana Ana Maria Istrate Gabriela Feher 11:6 9:11 9:11 11:7 8:11 2 :3
Klaudia Kusinska / Roxana Ana Maria Istrate Sofia-xuan Zhang Xu / Orsolya Agota Feher 8:11 11:6 11:7 9:11 11:9 3 :2
Judith Cobas Pena Orsolya Agota Feher 9:11 6:11 0:11 0 :3
Roxana Ana Maria Istrate Sofia-xuan Zhang Xu 11:6 11:7 11:9 3 :0
Klaudia Kusinska Gabriela Feher 1:11 7:11 11:9 3:11 1 :3


Kolo 10
2019-12-19 20:00
HISPALIS TM TECNIGEN LINARES   0:4
Roxana Ana Maria Istrate Marta Romero Sanchez 11:3 11:2 11:6 3 :0
Judith Cobas Pena Mireia Cifuentes Fernandez 11:5 13:11 8:11 6:11 12:10 3 :2
Klaudia Kusinska Luisa Alejandra Cardozo Mendoza 11:7 11:4 7:11 11:4 3 :1
Roxana Ana Maria Istrate / Klaudia Kusinska Marta Romero Sanchez / Mireia Cifuentes Fernandez 11:7 11:7 11:6 3 :0

Kolo 10
2019-12-21 18:00
REUS GANXETS MIRÓ GIRBAU VIC T.T.   0:4
Sofia-xuan Zhang Xu Svetlana Skobkina Skobkina 11:5 11:5 11:4 3 :0
Orsolya Agota Feher Alba Virgili Capdevila 11:7 11:2 11:4 3 :0
Gabriela Feher Aneta Olendzka 11:7 11:6 11:2 3 :0
Gabriela Feher / Sofia-xuan Zhang Xu Aneta Olendzka / Svetlana Skobkina Skobkina 11:6 11:9 11:4 3 :0

Kolo 10
2019-12-22 10:00
IRUN LEKA ENEA HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM   4:0
Maria Xiao Yao Carmen Henares Sánchez 11:4 11:4 11:4 3 :0
Jin Zhang Marija Galonja 9:11 11:8 13:11 14:12 3 :1
Roxana Mihaela Iamandi Yolanda Enriquez Rivera 11:3 11:3 10:12 11:9 3 :1
Jin Zhang / Maria Xiao Yao Marija Galonja / Carmen Henares Sánchez 7:11 11:7 11:2 12:10 3 :1


Kolo 11
2020-01-11 18:00
COVICSA-CTT SANTA EULARIA REUS GANXETS MIRÓ   4:2
Andrea Pérez Ramírez Tijana Jokic 17:19 6:11 5:11 0 :3
Svetlana Skobkina Skobkina Izabela Lupulesku 14:16 3:11 4:11 0 :3
Aneta Olendzka Natalia Miramontes Morcilo 11:9 11:7 11:7 3 :0
Andrea Pérez Ramírez / Aneta Olendzka Tijana Jokic / Izabela Lupulesku 9:11 11:9 11:8 11:8 3 :1
Andrea Pérez Ramírez Izabela Lupulesku 9:11 5:11 9:11 0 :3
Aneta Olendzka Tijana Jokic 9:11 10:12 5:11 0 :3

Kolo 11
2020-01-11 18:00
TECNIGEN LINARES IRUN LEKA ENEA   0:4
Yulia Prokhorova Cristina Prieto Moreno 11:8 11:5 11:4 3 :0
Roxana Mihaela Iamandi Roxana Ana Maria Istrate 11:7 11:5 3:11 9:11 11:9 3 :2
Maria Xiao Yao Judith Cobas Pena 12:10 11:8 11:5 3 :0
Maria Xiao Yao / Yulia Prokhorova Judith Cobas Pena / Roxana Ana Maria Istrate 12:10 11:9 11:6 3 :0

Kolo 11
2020-01-11 18:00
HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM C.D.T.M. RIVAS   2:4
Edem Offiong Marija Galonja 2:11 7:11 11:4 8:11 1 :3
Sofia Barba Garcia Zita Melinda Ciurcui 11:7 11:9 4:11 9:11 8:11 2 :3
Margarita Fetiukhina Yolanda Enriquez Rivera 11:7 11:7 11:6 3 :0
Edem Offiong / Margarita Fetiukhina Marija Galonja / Zita Melinda Ciurcui 10:12 11:4 16:14 10:12 11:4 3 :2
Edem Offiong Zita Melinda Ciurcui 9:11 11:4 12:10 11:6 3 :1
Margarita Fetiukhina Marija Galonja 11:7 11:9 11:9 3 :0

Kolo 11
2020-01-12 11:00
UCAM CARTAGENA TM ASSSA ALICANTE TM   4:1
Jiao Li Ana Garcia Montero 7:11 11:9 11:9 11:2 3 :1
Kim Vermaas Xin Liu 3:11 2:11 4:11 0 :3
Marina ñiguez Garcia Fen Li 2:11 8:11 8:11 0 :3
Jiao Li / Kim Vermaas Xin Liu / Fen Li 14:12 15:13 7:11 9:11 5:11 2 :3
Jiao Li Xin Liu 7:11 6:11 6:11 0 :3


Kolo 12
2020-01-18 11:00
HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM ASSSA ALICANTE TM   1:4
Yolanda Enriquez Rivera Maria Paulina Vega Magaña 14:16 11:6 3:11 8:11 1 :3
Manuela Echeverry Ocampo Jiao Li 7:11 6:11 8:11 0 :3
Marija Galonja Marina ñiguez Garcia 11:4 11:4 11:1 3 :0
Manuela Echeverry Ocampo / Marija Galonja Jiao Li / Maria Paulina Vega Magaña 1:11 8:11 5:11 0 :3
Yolanda Enriquez Rivera Jiao Li 7:11 4:11 3:11 0 :3

Kolo 12
2020-01-18 18:00
COVICSA-CTT SANTA EULARIA GIRBAU VIC T.T.   0:4
Mireia Jurado Cerdera Sofia-xuan Zhang Xu 2:11 3:11 0:11 0 :3
Natalia Miramontes Morcilo Charlotte Carey 6:11 8:11 1:11 0 :3
Sara Ramirez Bermudez Gabriela Feher 0:11 0:11 0:11 0 :3
Natalia Miramontes Morcilo / Mireia Jurado Cerdera Sofia-xuan Zhang Xu / Charlotte Carey 3:11 8:11 6:11 0 :3

Kolo 12
2020-01-18 18:00
TECNIGEN LINARES C.D.T.M. RIVAS   4:1
Sofia Barba Garcia Roxana Ana Maria Istrate 11:6 9:11 13:11 2:11 8:11 2 :3
Edem Offiong Chia-yun Kuo 7:11 7:11 11:9 4:11 1 :3
Margarita Fetiukhina Judith Cobas Pena 11:2 11:5 11:4 3 :0
Edem Offiong / Margarita Fetiukhina Roxana Ana Maria Istrate / Chia-yun Kuo 11:8 7:11 7:11 11:8 5:11 2 :3
Sofia Barba Garcia Chia-yun Kuo 1:11 5:11 8:11 0 :3

Kolo 12
2020-01-19 12:00
HISPALIS TM REUS GANXETS MIRÓ   1:4
Po-hsuan Lin Yue Zuo 6:11 9:11 5:11 0 :3
Mireia Cifuentes Fernandez Anastasiia Kolish 11:8 4:11 7:11 9:11 1 :3
Valeriia Kotsiur Andrea Pérez Ramírez 11:3 11:5 11:4 3 :0
Po-hsuan Lin / Valeriia Kotsiur Yue Zuo / Anastasiia Kolish 14:16 6:11 6:11 0 :3
Po-hsuan Lin Anastasiia Kolish 7:11 7:11 11:7 8:11 1 :3


Kolo 13
2020-01-25 15:00
ASSSA ALICANTE TM TECNIGEN LINARES   2:4
Chia-yun Kuo Monica Hortal Foronda 11:4 11:9 11:2 3 :0
Judith Cobas Pena Maria Paulina Vega Magaña 11:6 5:11 8:11 10:12 1 :3
Roxana Ana Maria Istrate Marina ñiguez Garcia 2:11 11:7 11:4 11:2 3 :1
Chia-yun Kuo / Roxana Ana Maria Istrate Maria Paulina Vega Magaña / Marina ñiguez Garcia 5:11 13:11 11:2 9:11 11:9 3 :2
Chia-yun Kuo Maria Paulina Vega Magaña 11:8 7:11 10:12 12:14 1 :3
Roxana Ana Maria Istrate Monica Hortal Foronda 11:2 11:5 11:3 3 :0

Kolo 13
2020-01-26 12:00
IRUN LEKA ENEA REUS GANXETS MIRÓ   4:3
Maria Xiao Yao Svetlana Skobkina Skobkina 11:3 11:6 11:4 3 :0
Jin Zhang Yue Zuo 7:11 10:12 9:11 0 :3
Roxana Mihaela Iamandi Olga Bliznet 8:11 12:10 11:4 8:11 11:9 3 :2
Roxana Mihaela Iamandi / Maria Xiao Yao Olga Bliznet / Yue Zuo 9:11 7:11 4:11 0 :3
Maria Xiao Yao Yue Zuo 11:8 5:11 6:11 10:12 1 :3
Roxana Mihaela Iamandi Svetlana Skobkina Skobkina 11:2 11:3 11:5 3 :0
Jin Zhang Olga Bliznet 11:13 6:11 17:15 11:7 11:9 3 :2

Kolo 13
2020-02-24 13:00
HISPALIS TM GIRBAU VIC T.T.   1:4
Sofia-xuan Zhang Xu Po-hsuan Lin 9:11 13:15 9:11 0 :3
Charlotte Carey Mireia Cifuentes Fernandez 11:7 13:15 11:7 11:7 3 :1
Gabriela Feher Luisa Alejandra Cardozo Mendoza 11:5 11:5 11:7 3 :0
Sofia-xuan Zhang Xu / Gabriela Feher Po-hsuan Lin / Mireia Cifuentes Fernandez 11:5 9:11 11:4 11:5 3 :1
Sofia-xuan Zhang Xu Mireia Cifuentes Fernandez 11:6 11:3 11:6 3 :0


Kolo 14
2020-02-12 18:00
HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM UCAM CARTAGENA TM   0:4
Xin Liu Yolanda Enriquez Rivera 11:4 11:3 11:6 3 :0
Ana Garcia Montero Marija Galonja 9:11 11:8 2:11 11:9 11:8 3 :2
Silvia Asis De Souza Erdelji Zita Melinda Ciurcui 11:4 11:3 11:8 3 :0
Xin Liu / Ana Garcia Montero Marija Galonja / Zita Melinda Ciurcui 11:6 8:11 11:2 11:6 3 :1

Kolo 14
2020-02-15 18:00
COVICSA-CTT SANTA EULARIA HISPALIS TM   4:2
Po-hsuan Lin Yee Lok Lam 8:11 6:11 11:13 0 :3
Marta Romero Sanchez Tijana Jokic 11:13 8:11 2:11 0 :3
Mireia Cifuentes Fernandez Natalia Miramontes Morcilo 14:12 13:11 11:9 3 :0
Po-hsuan Lin / Mireia Cifuentes Fernandez Yee Lok Lam / Tijana Jokic 6:11 7:11 7:11 0 :3
Po-hsuan Lin Tijana Jokic 11:7 10:12 11:8 11:5 3 :1
Mireia Cifuentes Fernandez Yee Lok Lam 5:11 4:11 7:11 0 :3

Kolo 14
2020-02-15 18:00
REUS GANXETS MIRÓ C.D.T.M. RIVAS   4:2
Olga Bliznet Sofia Barba Garcia 12:10 11:3 11:4 3 :0
Andrea Pérez Ramírez Edem Offiong 11:8 10:12 8:11 4:11 1 :3
Yue Zuo Paula Andrea Medina Bermudez 11:5 13:11 11:3 3 :0
Yue Zuo / Olga Bliznet Edem Offiong / Paula Andrea Medina Bermudez 8:11 11:9 8:11 4:11 1 :3
Olga Bliznet Edem Offiong 11:8 9:11 11:7 11:9 3 :1
Yue Zuo Sofia Barba Garcia 11:7 11:2 11:1 3 :0

Ekipe & Igrači

Ekipe Igrači
IRUN LEKA ENEA ANASTASSIA Ruslibatskaia , CHIA-CHIH Lin , IOANA TECLA Ghemes , JIN Zhang , JUNE GARCIA Bello , MAIALEN GARCIA Prieto , MARIA XIAO Yao , MONTSERRAT MARTIN Dominguez , ROXANA MIHAELA Iamandi , SARA MARTINEZ Sanchez , YULIA Prokhorova
FOTOPRIX VIC CHARLOTTE Carey , GABRIELA Feher , NOA MUÑOZ Vila , ORSOLYA AGOTA Feher , SILVIA COLL Sola , SOFIA-XUAN ZHANG Xu , VALERIIA Kudinova
UCAM CARTAGENA T.M. ANA GARCIA Montero , CARMEN LOZANO Mirón , FEN Li , SILVIA ASIS DE SOUZA Erdelji , XIN Liu , YANIRA SÁNCHEZ Alba
ALICANTE T.M. IRINA Ermakova , JIAO Li , KIM Vermaas , MARIA PAULINA VEGA Magaña , MARINA ÑIGUEZ Garcia , MONICA HORTAL Foronda
PERALTO SALUD LINARES AMANDA CHENOLL Gonzalez , CRISTINA PRIETO Moreno , EVA VEGA Cañete , GLORIA PANADERO Santos , ISABEL CONCHILLO Martinez , ISABEL RODRIGUEZ Beltran , JANA Tomazini , JUDITH COBAS Pena , KLAUDIA Kusinska , LUCIA AGUAYO Ruiz , MARTA PAJARES Muñoz , ORAWAN Paranang , ROXANA ANA MARIA Istrate
HISPALIS TM BIN Li , LUCIA PEDROSA Fernandez , LUISA ALEJANDRA CARDOZO Mendoza , MARIA DEL PILAR GATO Silio , MARTA ROMERO Sanchez , MIREIA CIFUENTES Fernandez , PO-HSUAN Lin , VALERIIA Kotsiur
REUS GANXETS MIRÓ ALBA VIRGILI Capdevila , ANASTASIIA Kolish , ANDREA PÉREZ Ramírez , ANETA Olendzka , KRISTINA Kazantseva , MAR TEODORO Masriera , MILENA Shatilova , REGINA Kim , SVETLANA SKOBKINA Skobkina
C.D.T.M. RIVAS EDEM Offiong , IDOIA PORTA Breton , LAURA GARCIA Garcia , MARIA LOPÉZ Bernal , MARIA FERNANDA PERDOMO Ramirez , PAULA ANDREA MEDINA Bermudez , SOFIA BARBA Garcia
PRIEGO T.M. BELEN HENARES Sanchez , CARLA BALLESTA Linares , CARMEN HENARES Sánchez , LORENA GIL Gomez , LUCIA LOPEZ Cuenca , MARIJA Galonja , YOLANDA ENRIQUEZ Rivera , ZITA MELINDA Ciurcui
COVICSA-CTT SANTA EULARIA BELEN CALVO Marti , EMMANUELLE Lennon , IZABELA Lupulesku , MIREIA JURADO Cerdera , NATALIA MIRAMONTES Morcilo , SARA RAMIREZ Bermudez , TIJANA Jokic

Latest Tweets by ittfworld