contact@tabletennisscores.com

English Srpski

FIVE BLX

1 X $55.00

FIVE BLX

1 X $125.00

Total: $180.00

Go to cart Checkout

Superdivisión Femenina Único 2018-2019

Tabele

  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. UCAM CARTAGENA TM 22 20 2 0 83 17 66 40
2. TECNIGEN LINARES 22 17 5 0 74 43 31 34
3. ASSSA ALICANTE TM 22 14 8 0 67 48 19 28
4. GIRBAU VIC T.T. 22 13 9 0 71 51 20 26
5. IRUN LEKA ENEA 22 12 10 0 61 54 7 24
6. ARTEAL 22 11 11 0 60 62 -2 22
7. C.D.T.M. RIVAS 22 10 12 0 52 68 -16 20
8. SURIS CALELLA 22 10 12 0 51 59 -8 20
9. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 22 10 12 0 64 63 1 20
10. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 22 8 14 0 48 72 -24 16
11. BALAGUER - VILLART LOGISTIC 22 7 15 0 49 69 -20 14
12. CIDADE DE NARON 22 0 22 0 14 88 -74 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. UCAM CARTAGENA TM 21 19 2 0 79 16 63 38
2. TECNIGEN LINARES 21 17 4 0 73 39 34 34
3. ASSSA ALICANTE TM 21 14 7 0 66 44 22 28
4. GIRBAU VIC T.T. 21 13 8 0 70 47 23 26
5. IRUN LEKA ENEA 21 11 10 0 57 52 5 22
6. ARTEAL 21 10 11 0 56 61 -5 20
7. C.D.T.M. RIVAS 21 9 12 0 48 67 -19 18
8. SURIS CALELLA 21 9 12 0 47 58 -11 18
9. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 21 9 12 0 60 62 -2 18
10. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 21 8 13 0 46 68 -22 16
11. BALAGUER - VILLART LOGISTIC 21 7 14 0 48 65 -17 14
12. CIDADE DE NARON 21 0 21 0 13 84 -71 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. UCAM CARTAGENA TM 20 19 1 0 78 12 66 38
2. TECNIGEN LINARES 20 17 3 0 71 35 36 34
3. ASSSA ALICANTE TM 20 13 7 0 62 43 19 26
4. GIRBAU VIC T.T. 20 12 8 0 66 47 19 24
5. IRUN LEKA ENEA 20 11 9 0 57 48 9 22
6. C.D.T.M. RIVAS 20 9 11 0 47 63 -16 18
7. SURIS CALELLA 20 9 11 0 46 54 -8 18
8. ARTEAL 20 9 11 0 52 60 -8 18
9. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 20 8 12 0 56 61 -5 16
10. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 20 7 13 0 42 66 -24 14
11. BALAGUER - VILLART LOGISTIC 20 6 14 0 44 65 -21 12
12. CIDADE DE NARON 20 0 20 0 13 80 -67 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. UCAM CARTAGENA TM 19 18 1 0 74 12 62 36
2. TECNIGEN LINARES 19 16 3 0 67 34 33 32
3. ASSSA ALICANTE TM 19 12 7 0 58 43 15 24
4. GIRBAU VIC T.T. 19 11 8 0 62 46 16 22
5. IRUN LEKA ENEA 19 11 8 0 56 44 12 22
6. SURIS CALELLA 19 9 10 0 46 50 -4 18
7. ARTEAL 19 9 10 0 51 56 -5 18
8. C.D.T.M. RIVAS 19 8 11 0 43 61 -18 16
9. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 19 7 12 0 52 61 -9 14
10. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 19 7 12 0 42 62 -20 14
11. BALAGUER - VILLART LOGISTIC 19 6 13 0 42 61 -19 12
12. CIDADE DE NARON 19 0 19 0 13 76 -63 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. UCAM CARTAGENA TM 18 17 1 0 70 12 58 34
2. TECNIGEN LINARES 18 15 3 0 63 33 30 30
3. GIRBAU VIC T.T. 18 11 7 0 59 42 17 22
4. IRUN LEKA ENEA 18 11 7 0 55 40 15 22
5. ASSSA ALICANTE TM 18 11 7 0 54 42 12 22
6. SURIS CALELLA 18 8 10 0 42 48 -6 16
7. ARTEAL 18 8 10 0 47 53 -6 16
8. C.D.T.M. RIVAS 18 7 11 0 39 58 -19 14
9. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 18 7 11 0 49 57 -8 14
10. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 18 7 11 0 42 58 -16 14
11. BALAGUER - VILLART LOGISTIC 18 6 12 0 41 57 -16 12
12. CIDADE DE NARON 18 0 18 0 11 72 -61 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. UCAM CARTAGENA TM 17 16 1 0 66 11 55 32
2. TECNIGEN LINARES 17 15 2 0 60 29 31 30
3. IRUN LEKA ENEA 17 11 6 0 54 36 18 22
4. GIRBAU VIC T.T. 17 10 7 0 55 40 15 20
5. ASSSA ALICANTE TM 17 10 7 0 50 39 11 20
6. SURIS CALELLA 17 8 9 0 42 44 -2 16
7. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 17 7 10 0 48 53 -5 14
8. ARTEAL 17 7 10 0 43 53 -10 14
9. C.D.T.M. RIVAS 17 6 11 0 35 57 -22 12
10. BALAGUER - VILLART LOGISTIC 17 6 11 0 39 53 -14 12
11. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 17 6 11 0 38 58 -20 12
12. CIDADE DE NARON 17 0 17 0 11 68 -57 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. UCAM CARTAGENA TM 16 15 1 0 62 11 51 30
2. TECNIGEN LINARES 16 15 1 0 60 25 35 30
3. IRUN LEKA ENEA 16 10 6 0 50 35 15 20
4. GIRBAU VIC T.T. 16 9 7 0 51 39 12 18
5. ASSSA ALICANTE TM 16 9 7 0 46 38 8 18
6. SURIS CALELLA 16 8 8 0 39 40 -1 16
7. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 16 7 9 0 47 49 -2 14
8. ARTEAL 16 7 9 0 40 49 -9 14
9. BALAGUER - VILLART LOGISTIC 16 6 10 0 38 49 -11 12
10. C.D.T.M. RIVAS 16 5 11 0 31 54 -23 10
11. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 16 5 11 0 34 55 -21 10
12. CIDADE DE NARON 16 0 16 0 10 64 -54 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. UCAM CARTAGENA TM 15 14 1 0 58 10 48 28
2. TECNIGEN LINARES 15 14 1 0 56 24 32 28
3. IRUN LEKA ENEA 15 9 6 0 46 34 12 18
4. ASSSA ALICANTE TM 15 9 6 0 45 34 11 18
5. SURIS CALELLA 15 8 7 0 37 36 1 16
6. GIRBAU VIC T.T. 15 8 7 0 47 37 10 16
7. ARTEAL 15 7 8 0 39 45 -6 14
8. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 15 6 9 0 43 47 -4 12
9. BALAGUER - VILLART LOGISTIC 15 6 9 0 36 45 -9 12
10. C.D.T.M. RIVAS 15 5 10 0 30 50 -20 10
11. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 15 4 11 0 30 54 -24 8
12. CIDADE DE NARON 15 0 15 0 9 60 -51 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. UCAM CARTAGENA TM 14 13 1 0 54 10 44 26
2. TECNIGEN LINARES 14 13 1 0 52 23 29 26
3. SURIS CALELLA 14 8 6 0 35 32 3 16
4. IRUN LEKA ENEA 14 8 6 0 42 32 10 16
5. ASSSA ALICANTE TM 14 8 6 0 41 33 8 16
6. GIRBAU VIC T.T. 14 7 7 0 43 36 7 14
7. ARTEAL 14 7 7 0 38 41 -3 14
8. BALAGUER - VILLART LOGISTIC 14 6 8 0 36 41 -5 12
9. C.D.T.M. RIVAS 14 5 9 0 28 46 -18 10
10. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 14 5 9 0 39 45 -6 10
11. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 14 4 10 0 29 50 -21 8
12. CIDADE DE NARON 14 0 14 0 8 56 -48 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. UCAM CARTAGENA TM 13 12 1 0 50 10 40 24
2. TECNIGEN LINARES 13 12 1 0 48 20 28 24
3. SURIS CALELLA 13 8 5 0 34 28 6 16
4. IRUN LEKA ENEA 13 8 5 0 39 28 11 16
5. ASSSA ALICANTE TM 13 8 5 0 39 29 10 16
6. GIRBAU VIC T.T. 13 6 7 0 39 33 6 12
7. ARTEAL 13 6 7 0 34 39 -5 12
8. C.D.T.M. RIVAS 13 5 8 0 25 42 -17 10
9. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 13 5 8 0 36 41 -5 10
10. BALAGUER - VILLART LOGISTIC 13 5 8 0 32 40 -8 10
11. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 13 3 10 0 25 47 -22 6
12. CIDADE DE NARON 13 0 13 0 8 52 -44 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. TECNIGEN LINARES 12 12 0 0 48 16 32 24
2. UCAM CARTAGENA TM 12 11 1 0 46 10 36 22
3. ASSSA ALICANTE TM 12 8 4 0 37 25 12 16
4. SURIS CALELLA 12 7 5 0 30 27 3 14
5. IRUN LEKA ENEA 12 7 5 0 35 27 8 14
6. ARTEAL 12 6 6 0 34 35 -1 12
7. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 12 5 7 0 35 37 -2 10
8. GIRBAU VIC T.T. 12 5 7 0 35 33 2 10
9. C.D.T.M. RIVAS 12 4 8 0 21 40 -19 8
10. BALAGUER - VILLART LOGISTIC 12 4 8 0 28 39 -11 8
11. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 12 3 9 0 24 43 -19 6
12. CIDADE DE NARON 12 0 12 0 7 48 -41 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. TECNIGEN LINARES 11 11 0 0 44 14 30 22
2. UCAM CARTAGENA TM 11 10 1 0 42 9 33 20
3. ASSSA ALICANTE TM 11 8 3 0 34 21 13 16
4. SURIS CALELLA 11 7 4 0 29 23 6 14
5. IRUN LEKA ENEA 11 6 5 0 31 26 5 12
6. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 11 5 6 0 33 33 0 10
7. ARTEAL 11 5 6 0 30 35 -5 10
8. C.D.T.M. RIVAS 11 4 7 0 20 36 -16 8
9. GIRBAU VIC T.T. 11 4 7 0 31 30 1 8
10. BALAGUER - VILLART LOGISTIC 11 3 8 0 24 37 -13 6
11. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 11 3 8 0 22 39 -17 6
12. CIDADE DE NARON 11 0 11 0 7 44 -37 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. TECNIGEN LINARES 10 10 0 0 40 14 26 20
2. UCAM CARTAGENA TM 10 9 1 0 38 8 30 18
3. SURIS CALELLA 10 7 3 0 29 19 10 14
4. ASSSA ALICANTE TM 10 7 3 0 30 19 11 14
5. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 10 5 5 0 31 29 2 10
6. IRUN LEKA ENEA 10 5 5 0 27 24 3 10
7. ARTEAL 10 5 5 0 27 31 -4 10
8. GIRBAU VIC T.T. 10 4 6 0 30 26 4 8
9. C.D.T.M. RIVAS 10 3 7 0 16 36 -20 6
10. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 10 3 7 0 20 35 -15 6
11. BALAGUER - VILLART LOGISTIC 10 2 8 0 20 34 -14 4
12. CIDADE DE NARON 10 0 10 0 7 40 -33 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. TECNIGEN LINARES 9 9 0 0 36 14 22 18
2. UCAM CARTAGENA TM 9 8 1 0 34 6 28 16
3. SURIS CALELLA 9 7 2 0 29 15 14 14
4. ASSSA ALICANTE TM 9 6 3 0 26 19 7 12
5. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 9 5 4 0 29 25 4 10
6. IRUN LEKA ENEA 9 4 5 0 23 24 -1 8
7. ARTEAL 9 4 5 0 23 29 -6 8
8. C.D.T.M. RIVAS 9 3 6 0 14 32 -18 6
9. GIRBAU VIC T.T. 9 3 6 0 26 25 1 6
10. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 9 3 6 0 20 31 -11 6
11. BALAGUER - VILLART LOGISTIC 9 2 7 0 20 30 -10 4
12. CIDADE DE NARON 9 0 9 0 6 36 -30 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. TECNIGEN LINARES 8 8 0 0 32 12 20 16
2. SURIS CALELLA 8 7 1 0 29 11 18 14
3. UCAM CARTAGENA TM 8 7 1 0 30 6 24 14
4. ASSSA ALICANTE TM 8 5 3 0 22 17 5 10
5. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 8 4 4 0 25 25 0 8
6. IRUN LEKA ENEA 8 4 4 0 21 20 1 8
7. GIRBAU VIC T.T. 8 3 5 0 23 21 2 6
8. ARTEAL 8 3 5 0 19 26 -7 6
9. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 8 3 5 0 18 27 -9 6
10. C.D.T.M. RIVAS 8 2 6 0 10 30 -20 4
11. BALAGUER - VILLART LOGISTIC 8 2 6 0 18 26 -8 4
12. CIDADE DE NARON 8 0 8 0 6 32 -26 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. TECNIGEN LINARES 7 7 0 0 28 11 17 14
2. SURIS CALELLA 7 6 1 0 25 11 14 12
3. UCAM CARTAGENA TM 7 6 1 0 26 6 20 12
4. ASSSA ALICANTE TM 7 5 2 0 21 13 8 10
5. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 7 4 3 0 22 21 1 8
6. IRUN LEKA ENEA 7 3 4 0 17 19 -2 6
7. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 7 3 4 0 18 23 -5 6
8. C.D.T.M. RIVAS 7 2 5 0 10 26 -16 4
9. GIRBAU VIC T.T. 7 2 5 0 19 21 -2 4
10. BALAGUER - VILLART LOGISTIC 7 2 5 0 17 22 -5 4
11. ARTEAL 7 2 5 0 15 23 -8 4
12. CIDADE DE NARON 7 0 7 0 6 28 -22 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. TECNIGEN LINARES 6 6 0 0 24 11 13 12
2. SURIS CALELLA 6 5 1 0 21 10 11 10
3. UCAM CARTAGENA TM 6 5 1 0 22 6 16 10
4. ASSSA ALICANTE TM 6 5 1 0 21 9 12 10
5. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 6 4 2 0 19 17 2 8
6. IRUN LEKA ENEA 6 3 3 0 17 15 2 6
7. BALAGUER - VILLART LOGISTIC 6 2 4 0 16 18 -2 4
8. ARTEAL 6 2 4 0 14 19 -5 4
9. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 6 2 4 0 14 22 -8 4
10. C.D.T.M. RIVAS 6 1 5 0 6 23 -17 2
11. GIRBAU VIC T.T. 6 1 5 0 15 20 -5 2
12. CIDADE DE NARON 6 0 6 0 5 24 -19 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. UCAM CARTAGENA TM 5 5 0 0 20 2 18 10
2. TECNIGEN LINARES 5 5 0 0 20 9 11 10
3. SURIS CALELLA 5 4 1 0 17 10 7 8
4. ASSSA ALICANTE TM 5 4 1 0 17 8 9 8
5. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 5 3 2 0 15 14 1 6
6. BALAGUER - VILLART LOGISTIC 5 2 3 0 15 14 1 4
7. IRUN LEKA ENEA 5 2 3 0 13 14 -1 4
8. ARTEAL 5 2 3 0 11 15 -4 4
9. C.D.T.M. RIVAS 5 1 4 0 6 19 -13 2
10. GIRBAU VIC T.T. 5 1 4 0 12 16 -4 2
11. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 5 1 4 0 10 19 -9 2
12. CIDADE DE NARON 5 0 5 0 4 20 -16 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. UCAM CARTAGENA TM 4 4 0 0 16 1 15 8
2. ASSSA ALICANTE TM 4 4 0 0 16 4 12 8
3. TECNIGEN LINARES 4 4 0 0 16 8 8 8
4. SURIS CALELLA 4 3 1 0 13 7 6 6
5. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 4 2 2 0 11 11 0 4
6. BALAGUER - VILLART LOGISTIC 4 2 2 0 12 10 2 4
7. IRUN LEKA ENEA 4 2 2 0 10 10 0 4
8. GIRBAU VIC T.T. 4 1 3 0 9 12 -3 2
9. ARTEAL 4 1 3 0 7 12 -5 2
10. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 4 1 3 0 7 15 -8 2
11. C.D.T.M. RIVAS 4 0 4 0 2 16 -14 0
12. CIDADE DE NARON 4 0 4 0 3 16 -13 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. UCAM CARTAGENA TM 3 3 0 0 12 0 12 6
2. ASSSA ALICANTE TM 3 3 0 0 12 2 10 6
3. TECNIGEN LINARES 3 3 0 0 12 6 6 6
4. SURIS CALELLA 3 2 1 0 9 6 3 4
5. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 3 2 1 0 10 7 3 4
6. BALAGUER - VILLART LOGISTIC 3 2 1 0 11 6 5 4
7. ARTEAL 3 1 2 0 5 8 -3 2
8. IRUN LEKA ENEA 3 1 2 0 6 9 -3 2
9. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 3 1 2 0 7 11 -4 2
10. C.D.T.M. RIVAS 3 0 3 0 1 12 -11 0
11. GIRBAU VIC T.T. 3 0 3 0 5 12 -7 0
12. CIDADE DE NARON 3 0 3 0 1 12 -11 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. SURIS CALELLA 2 2 0 0 8 2 6 4
2. UCAM CARTAGENA TM 2 2 0 0 8 0 8 4
3. ASSSA ALICANTE TM 2 2 0 0 8 1 7 4
4. TECNIGEN LINARES 2 2 0 0 8 5 3 4
5. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 2 1 1 0 6 5 1 2
6. BALAGUER - VILLART LOGISTIC 2 1 1 0 7 5 2 2
7. ARTEAL 2 1 1 0 4 4 0 2
8. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 2 1 1 0 5 7 -2 2
9. C.D.T.M. RIVAS 2 0 2 0 0 8 -8 0
10. GIRBAU VIC T.T. 2 0 2 0 4 8 -4 0
11. IRUN LEKA ENEA 2 0 2 0 2 8 -6 0
12. CIDADE DE NARON 2 0 2 0 1 8 -7 0
  Ekipa O Pob Por Ner + - +-  
1. SURIS CALELLA 1 1 0 0 4 1 3 2
2. ARTEAL 1 1 0 0 4 0 4 2
3. UCAM CARTAGENA TM 1 1 0 0 4 0 4 2
4. ASSSA ALICANTE TM 1 1 0 0 4 1 3 2
5. TECNIGEN LINARES 1 1 0 0 4 2 2 2
6. COVICSA-CTT SANTA EULARIA 1 1 0 0 4 3 1 2
7. C.D.T.M. RIVAS 1 0 1 0 0 4 -4 0
8. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM 1 0 1 0 2 4 -2 0
9. BALAGUER - VILLART LOGISTIC 1 0 1 0 3 4 -1 0
10. GIRBAU VIC T.T. 1 0 1 0 1 4 -3 0
11. IRUN LEKA ENEA 1 0 1 0 1 4 -3 0
12. CIDADE DE NARON 1 0 1 0 0 4 -4 0

Rezultati

Kolo 1
2018-09-28 20:00
SURIS CALELLA IRUN LEKA ENEA   4:1
Belen Calvo Marti Gabriela Feher 2:11 1:11 7:11 0 :3
Jin Zhang Sofia-xuan Zhang Xu 8:11 11:8 12:10 9:11 9:11 2 :3
Ioana Tecla Ghemes Alba Fernandez Martinez 11:4 11:6 11:6 3 :0
Jin Zhang / Ioana Tecla Ghemes Gabriela Feher / Sofia-xuan Zhang Xu 9:11 5:11 11:5 9:11 1 :3
Belen Calvo Marti Sofia-xuan Zhang Xu 3:11 2:11 3:11 0 :3

Kolo 1
2018-09-29 16:00
C.D.T.M. RIVAS UCAM CARTAGENA TM   0:4
Maria Xiao Yao Paula Andrea Medina Bermudez 11:7 11:7 11:5 3 :0
Silvia Asis De Souza Erdelji Erika Brita Maria Front 11:5 11:9 8:11 11:5 3 :1
Viktoriia Lebedeva Sofia Barba Garcia 14:12 11:2 6:11 11:6 3 :1
Maria Xiao Yao / Viktoriia Lebedeva Paula Andrea Medina Bermudez / Sofia Barba Garcia 11:7 11:9 13:11 3 :0

Kolo 1
2018-09-29 17:00
ARTEAL CIDADE DE NARON   4:0
Mª Diandra Cobelo Nieto Tatiana Garnova 8:11 5:11 5:11 0 :3
Naomi Agustina Iwasa Roxana Mihaela Iamandi 12:10 2:11 6:11 13:11 6:11 2 :3
Claudia Maria Canay Chaparro Raquel Bonilla Gonzalez 8:11 11:5 1:11 3:11 1 :3
Claudia Maria Canay Chaparro / Naomi Agustina Iwasa Roxana Mihaela Iamandi / Tatiana Garnova 9:11 6:11 11:8 4:11 1 :3

Kolo 1
2018-09-29 18:00
HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM TECNIGEN LINARES   2:4
Marija Galonja Orawan Paranang 9:11 6:11 8:11 0 :3
Ana Maria Vertiz Perez Roxana Ana Maria Istrate 11:8 7:11 4:11 5:11 1 :3
Zita Melinda Ciurcui Paula Bueno Bueno 11:7 11:3 11:3 3 :0
Marija Galonja / Zita Melinda Ciurcui Orawan Paranang / Roxana Ana Maria Istrate 9:11 8:11 7:11 0 :3
Marija Galonja Roxana Ana Maria Istrate 11:7 11:8 11:9 3 :0
Zita Melinda Ciurcui Orawan Paranang 11:8 2:11 5:11 7:11 1 :3

Kolo 1
2018-09-30 10:30
GIRBAU VIC T.T. ASSSA ALICANTE TM   1:4
Marina ñiguez Garcia Zhipei Wang 6:11 4:11 4:11 0 :3
Irina Ermakova Claudia Caymel Romero 9:11 9:11 16:14 12:10 11:8 3 :2
Maria Paulina Vega Magaña Silvia Coll Sola 11:1 11:5 11:7 3 :0
Irina Ermakova / Maria Paulina Vega Magaña Claudia Caymel Romero / Zhipei Wang 13:11 11:9 11:6 3 :0
Marina ñiguez Garcia Claudia Caymel Romero 11:8 2:11 4:11 11:8 12:10 3 :2

Kolo 1
2018-10-12 11:00
BALAGUER - VILLART LOGISTIC COVICSA-CTT SANTA EULARIA   3:4
Natalya Prosvirnina Prosvirnina Sara Ramirez Bermudez 11:7 1:11 11:7 4:11 8:11 2 :3
Anna Biscarri Sauret Judith Varimia Morales Escobar 6:11 4:11 6:11 0 :3
Svetlana Bakhtina Gaidukova Ellen Maria Kristina Holmsten 11:13 11:9 11:9 11:7 3 :1
Natalya Prosvirnina Prosvirnina / Svetlana Bakhtina Gaidukova Judith Varimia Morales Escobar / Sara Ramirez Bermudez 11:6 7:11 11:5 6:11 7:11 2 :3
Natalya Prosvirnina Prosvirnina Judith Varimia Morales Escobar 11:6 15:13 11:9 3 :0
Svetlana Bakhtina Gaidukova Sara Ramirez Bermudez 11:9 3:11 12:10 10:12 11:2 3 :2
Anna Biscarri Sauret Ellen Maria Kristina Holmsten 8:11 6:11 3:11 0 :3


Kolo 2
2018-10-05 19:00
UCAM CARTAGENA TM ARTEAL   4:0
Tatiana Garnova Silvia Asis De Souza Erdelji 4:11 5:11 5:11 0 :3
Raquel Bonilla Gonzalez Maria Xiao Yao 1:11 3:11 6:11 0 :3
Roxana Mihaela Iamandi Viktoriia Lebedeva 11:6 10:12 3:11 14:12 6:11 2 :3
Tatiana Garnova / Roxana Mihaela Iamandi Maria Xiao Yao / Viktoriia Lebedeva 15:13 11:7 7:11 8:11 11:13 2 :3

Kolo 2
2018-10-06 10:30
COVICSA-CTT SANTA EULARIA SURIS CALELLA   1:4
Gabriela Feher Ingrid Guadalupe Gama Chan 11:5 11:4 11:3 3 :0
Jessica Hernandez Ascanio Viktoriia Serebrennikova 11:8 11:6 6:11 5:11 8:11 2 :3
Alba Fernandez Martinez Natalia Miramontes Morcilo 11:9 11:9 11:6 3 :0
Gabriela Feher / Jessica Hernandez Ascanio Viktoriia Serebrennikova / Natalia Miramontes Morcilo 11:8 11:7 11:9 3 :0
Gabriela Feher Viktoriia Serebrennikova 11:8 11:7 11:9 3 :0

Kolo 2
2018-10-06 11:00
CIDADE DE NARON BALAGUER - VILLART LOGISTIC   1:4
Natalya Prosvirnina Prosvirnina Mª Diandra Cobelo Nieto 11:4 11:4 11:8 3 :0
Anna Biscarri Sauret Naomi Agustina Iwasa 2:11 6:11 3:11 0 :3
Svetlana Bakhtina Gaidukova Claudia Maria Canay Chaparro 11:5 11:2 11:2 3 :0
Natalya Prosvirnina Prosvirnina / Svetlana Bakhtina Gaidukova Naomi Agustina Iwasa / Claudia Maria Canay Chaparro 11:8 11:7 11:7 3 :0
Natalya Prosvirnina Prosvirnina Naomi Agustina Iwasa 12:10 11:13 11:8 11:5 3 :1

Kolo 2
2018-10-06 17:00
ASSSA ALICANTE TM C.D.T.M. RIVAS   4:0
Maria Fernanda Perdomo Ramirez Jiao Li 6:11 6:11 5:11 0 :3
Sofia Barba Garcia Irina Ermakova 6:11 11:9 8:11 3:11 1 :3
Paula Andrea Medina Bermudez Marina ñiguez Garcia 5:11 11:5 8:11 11:9 7:11 2 :3
Sofia Barba Garcia / Paula Andrea Medina Bermudez Jiao Li / Maria Paulina Vega Magaña 11:13 7:11 7:11 0 :3

Kolo 2
2018-10-06 17:00
TECNIGEN LINARES GIRBAU VIC T.T.   4:3
Orawan Paranang Claudia Caymel Romero 11:6 11:8 11:7 3 :0
Paula Bueno Bueno Zhipei Wang 6:11 2:11 3:11 0 :3
Roxana Ana Maria Istrate Ana Garcia Montero 11:0 11:0 11:0 3 :0
Orawan Paranang / Roxana Ana Maria Istrate Claudia Caymel Romero / Zhipei Wang 8:11 9:11 11:6 11:8 11:7 3 :2
Orawan Paranang Zhipei Wang 6:11 11:3 10:12 6:11 1 :3
Roxana Ana Maria Istrate Claudia Caymel Romero 10:12 6:11 11:5 9:11 1 :3
Paula Bueno Bueno Ana Garcia Montero 11:0 11:0 11:0 3 :0

Kolo 2
2018-10-07 10:00
IRUN LEKA ENEA HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM   1:4
Marija Galonja Ioana Tecla Ghemes 11:7 7:11 9:11 11:3 11:5 3 :2
Yolanda Enriquez Rivera Jin Zhang 6:11 11:9 5:11 5:11 1 :3
Zita Melinda Ciurcui Belen Calvo Marti 11:7 11:3 11:4 3 :0
Zita Melinda Ciurcui / Marija Galonja Ioana Tecla Ghemes / Jin Zhang 13:11 8:11 11:5 13:11 3 :1
Marija Galonja Jin Zhang 11:8 9:11 11:6 11:2 3 :1


Kolo 3
2018-10-13 17:00
ARTEAL ASSSA ALICANTE TM   1:4
Tatiana Garnova Jiao Li 5:11 3:11 11:9 8:11 1 :3
Raquel Bonilla Gonzalez Maria Paulina Vega Magaña 11:13 9:11 5:11 0 :3
Roxana Mihaela Iamandi Marina ñiguez Garcia 9:11 11:5 11:7 11:7 3 :1
Raquel Bonilla Gonzalez / Roxana Mihaela Iamandi Jiao Li / Maria Paulina Vega Magaña 1:11 11:5 9:11 7:11 1 :3
Tatiana Garnova Maria Paulina Vega Magaña 8:11 12:10 9:11 10:12 1 :3

Kolo 3
2018-10-13 17:00
BALAGUER - VILLART LOGISTIC SURIS CALELLA   4:1
Alba Fernandez Martinez Svetlana Bakhtina Gaidukova 8:11 15:13 5:11 8:11 1 :3
Claudia Perez Pujol Natalya Prosvirnina Prosvirnina 3:11 7:11 3:11 0 :3
Jessica Hernandez Ascanio Anna Biscarri Sauret 7:11 11:1 11:3 11:3 3 :1
Alba Fernandez Martinez / Jessica Hernandez Ascanio Natalya Prosvirnina Prosvirnina / Svetlana Bakhtina Gaidukova 7:11 4:11 9:11 0 :3
Alba Fernandez Martinez Natalya Prosvirnina Prosvirnina 2:11 4:11 3:11 0 :3

Kolo 3
2018-10-13 17:00
C.D.T.M. RIVAS TECNIGEN LINARES   1:4
Orawan Paranang Sofia Barba Garcia 11:2 11:4 11:5 3 :0
Paula Bueno Bueno Edem Offiong 7:11 6:11 7:11 0 :3
Roxana Ana Maria Istrate Paula Andrea Medina Bermudez 9:11 13:15 12:10 11:9 11:9 3 :2
Orawan Paranang / Roxana Ana Maria Istrate Edem Offiong / Paula Andrea Medina Bermudez 11:7 7:11 11:13 11:7 11:6 3 :2
Orawan Paranang Edem Offiong 11:6 11:8 11:4 3 :0

Kolo 3
2018-10-13 18:00
HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM COVICSA-CTT SANTA EULARIA   4:2
Marija Galonja Judith Varimia Morales Escobar 11:3 11:5 9:11 11:3 3 :1
Yolanda Enriquez Rivera Viktoriia Serebrennikova 9:11 8:11 6:11 0 :3
Zita Melinda Ciurcui Sara Ramirez Bermudez 4:11 12:14 3:11 0 :3
Marija Galonja / Zita Melinda Ciurcui Judith Varimia Morales Escobar / Sara Ramirez Bermudez 5:11 7:11 11:7 11:8 11:6 3 :2
Marija Galonja Viktoriia Serebrennikova 11:1 11:7 7:11 11:2 3 :1
Zita Melinda Ciurcui Judith Varimia Morales Escobar 12:10 8:11 5:11 11:7 11:8 3 :2

Kolo 3
2018-10-14 10:00
CIDADE DE NARON UCAM CARTAGENA TM   0:4
Silvia Asis De Souza Erdelji Mª Diandra Cobelo Nieto 11:3 11:5 11:5 3 :0
Maria Xiao Yao Claudia Maria Canay Chaparro 11:3 11:5 11:3 3 :0
Viktoriia Lebedeva Naomi Agustina Iwasa 11:8 11:5 11:9 3 :0
Viktoriia Lebedeva / Maria Xiao Yao Claudia Maria Canay Chaparro / Naomi Agustina Iwasa 11:6 11:4 11:3 3 :0

Kolo 3
2018-10-14 10:30
GIRBAU VIC T.T. IRUN LEKA ENEA   1:4
Zhipei Wang Belen Calvo Marti 11:9 11:3 11:5 3 :0
Nerea Garcia Moreno Chia-chih Lin 5:11 2:11 2:11 0 :3
Claudia Caymel Romero Ioana Tecla Ghemes 11:9 9:11 7:11 4:11 1 :3
Claudia Caymel Romero / Zhipei Wang Chia-chih Lin / Ioana Tecla Ghemes 8:11 10:12 11:9 10:12 1 :3
Zhipei Wang Chia-chih Lin 7:11 7:11 11:5 8:11 1 :3


Kolo 4
2018-10-26 19:00
UCAM CARTAGENA TM BALAGUER - VILLART LOGISTIC   4:1
Maria Xiao Yao Anna Biscarri Sauret 11:7 11:1 11:4 3 :0
Silvia Asis De Souza Erdelji Svetlana Bakhtina Gaidukova 7:11 11:6 5:11 11:3 11:9 3 :2
Viktoriia Lebedeva Natalya Prosvirnina Prosvirnina 10:12 13:11 5:11 7:11 1 :3
Maria Xiao Yao / Silvia Asis De Souza Erdelji Natalya Prosvirnina Prosvirnina / Svetlana Bakhtina Gaidukova 12:10 12:10 9:11 11:4 3 :1
Maria Xiao Yao Svetlana Bakhtina Gaidukova 11:5 11:9 11:6 3 :0

Kolo 4
2018-10-26 20:00
SURIS CALELLA HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM   4:1
Carmen Henares Sánchez Gabriela Feher 5:11 5:11 11:7 6:11 1 :3
Zita Melinda Ciurcui Sofia-xuan Zhang Xu 5:11 9:11 11:13 0 :3
Marija Galonja Alba Fernandez Martinez 11:9 11:4 11:5 3 :0
Marija Galonja / Zita Melinda Ciurcui Sofia-xuan Zhang Xu / Gabriela Feher 11:7 12:10 9:11 4:11 7:11 2 :3
Carmen Henares Sánchez Sofia-xuan Zhang Xu 3:11 8:11 7:11 0 :3

Kolo 4
2018-10-27 17:00
TECNIGEN LINARES ARTEAL   4:2
Roxana Mihaela Iamandi Orawan Paranang 8:11 11:13 6:11 0 :3
Raquel Bonilla Gonzalez Roxana Ana Maria Istrate 5:11 7:11 9:11 0 :3
Tatiana Garnova Paula Bueno Bueno 11:5 12:10 12:10 3 :0
Roxana Mihaela Iamandi / Tatiana Garnova Orawan Paranang / Roxana Ana Maria Istrate 11:9 12:10 8:11 9:11 11:9 3 :2
Roxana Mihaela Iamandi Roxana Ana Maria Istrate 7:11 12:14 11:8 7:11 1 :3
Tatiana Garnova Orawan Paranang 3:11 12:10 8:11 4:11 1 :3

Kolo 4
2018-10-27 17:00
ASSSA ALICANTE TM CIDADE DE NARON   4:2
Naomi Agustina Iwasa Men Hyung Jee 8:11 8:11 8:11 0 :3
Claudia Maria Canay Chaparro Marina ñiguez Garcia 14:12 11:13 11:7 14:12 3 :1
Mª Diandra Cobelo Nieto Maria Paulina Vega Magaña 9:11 5:11 7:11 0 :3
Naomi Agustina Iwasa / Mª Diandra Cobelo Nieto Men Hyung Jee / Maria Paulina Vega Magaña 5:11 5:11 6:11 0 :3
Naomi Agustina Iwasa Marina ñiguez Garcia 11:7 11:13 7:11 13:11 11:7 3 :2
Mª Diandra Cobelo Nieto Men Hyung Jee 11:7 2:11 5:11 8:11 1 :3

Kolo 4
2018-10-28 10:00
IRUN LEKA ENEA C.D.T.M. RIVAS   4:1
Chia-chih Lin Paula Andrea Medina Bermudez 11:7 11:5 11:6 3 :0
Belen Calvo Marti Edem Offiong 8:11 3:11 3:11 0 :3
Ioana Tecla Ghemes Sofia Barba Garcia 11:7 11:8 11:5 3 :0
Chia-chih Lin / Ioana Tecla Ghemes Paula Andrea Medina Bermudez / Edem Offiong 11:9 11:6 11:6 3 :0
Chia-chih Lin Edem Offiong 11:7 11:5 7:11 11:8 3 :1

Kolo 4
2018-10-28 10:30
COVICSA-CTT SANTA EULARIA GIRBAU VIC T.T.   0:4
Zhipei Wang Ingrid Guadalupe Gama Chan 11:2 11:8 11:1 3 :0
Ana Garcia Montero Judith Varimia Morales Escobar 9:11 11:2 11:5 11:6 3 :1
Claudia Caymel Romero Natalia Miramontes Morcilo 11:6 11:3 11:3 3 :0
Ana Garcia Montero / Claudia Caymel Romero Natalia Miramontes Morcilo / Judith Varimia Morales Escobar 11:5 12:10 11:5 3 :0


Kolo 5
2018-11-10 11:00
CIDADE DE NARON TECNIGEN LINARES   1:4
Orawan Paranang Claudia Maria Canay Chaparro 11:5 11:6 11:3 3 :0
Paula Bueno Bueno Naomi Agustina Iwasa 9:11 11:3 7:11 9:11 1 :3
Roxana Ana Maria Istrate Mª Diandra Cobelo Nieto 11:2 11:2 11:3 3 :0
Orawan Paranang / Roxana Ana Maria Istrate Naomi Agustina Iwasa / Claudia Maria Canay Chaparro 11:5 11:8 11:5 3 :0
Orawan Paranang Naomi Agustina Iwasa 11:9 11:5 15:13 3 :0

Kolo 5
2018-11-10 16:00
C.D.T.M. RIVAS COVICSA-CTT SANTA EULARIA   4:3
Edem Offiong Sara Ramirez Bermudez 7:11 8:11 12:10 11:9 11:7 3 :2
Paula Andrea Medina Bermudez Ellen Maria Kristina Holmsten 11:5 11:4 11:7 3 :0
Sofia Barba Garcia Judith Varimia Morales Escobar 5:11 7:11 6:11 0 :3
Edem Offiong / Paula Andrea Medina Bermudez Sara Ramirez Bermudez / Judith Varimia Morales Escobar 9:11 11:5 6:11 12:14 1 :3
Edem Offiong Ellen Maria Kristina Holmsten 8:11 13:11 11:5 5:11 12:10 3 :2
Sofia Barba Garcia Sara Ramirez Bermudez 5:11 5:11 16:18 0 :3
Paula Andrea Medina Bermudez Judith Varimia Morales Escobar 8:11 11:9 10:12 11:2 12:10 3 :2

Kolo 5
2018-11-10 17:00
ARTEAL IRUN LEKA ENEA   4:3
Tatiana Garnova Jin Zhang 11:9 12:10 11:4 3 :0
Raquel Bonilla Gonzalez Ioana Tecla Ghemes 5:11 9:11 7:11 0 :3
Roxana Mihaela Iamandi Belen Calvo Marti 11:1 11:6 11:3 3 :0
Roxana Mihaela Iamandi / Tatiana Garnova Jin Zhang / Ioana Tecla Ghemes 11:8 15:17 2:11 10:12 1 :3
Tatiana Garnova Ioana Tecla Ghemes 10:12 6:11 10:12 0 :3
Roxana Mihaela Iamandi Jin Zhang 11:8 7:11 11:9 11:5 3 :1
Raquel Bonilla Gonzalez Belen Calvo Marti 6:11 11:9 9:11 12:10 12:10 3 :2

Kolo 5
2018-11-10 18:00
HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM BALAGUER - VILLART LOGISTIC   4:3
Natalya Prosvirnina Prosvirnina Marija Galonja 15:13 5:11 11:8 11:5 3 :1
Anna Biscarri Sauret Zita Melinda Ciurcui 1:11 5:11 2:11 0 :3
Svetlana Bakhtina Gaidukova Yolanda Enriquez Rivera 11:6 11:6 13:11 3 :0
Natalya Prosvirnina Prosvirnina / Svetlana Bakhtina Gaidukova Marija Galonja / Zita Melinda Ciurcui 6:11 8:11 9:11 0 :3
Natalya Prosvirnina Prosvirnina Zita Melinda Ciurcui 11:9 11:8 8:11 11:8 3 :1
Svetlana Bakhtina Gaidukova Marija Galonja 11:3 7:11 9:11 11:13 1 :3
Anna Biscarri Sauret Yolanda Enriquez Rivera 8:11 2:11 1:11 0 :3

Kolo 5
2018-11-11 10:30
GIRBAU VIC T.T. SURIS CALELLA   3:4
Zhipei Wang Alba Fernandez Martinez 11:3 11:8 11:5 3 :0
Claudia Caymel Romero Gabriela Feher 7:11 3:11 5:11 0 :3
Ana Garcia Montero Sofia-xuan Zhang Xu 6:11 3:11 9:11 0 :3
Ana Garcia Montero / Zhipei Wang Sofia-xuan Zhang Xu / Gabriela Feher 7:11 12:10 7:11 9:11 1 :3
Zhipei Wang Gabriela Feher 11:9 16:18 11:3 11:8 3 :1
Ana Garcia Montero Alba Fernandez Martinez 9:11 11:5 12:10 11:9 3 :1
Claudia Caymel Romero Sofia-xuan Zhang Xu 9:11 2:11 9:11 0 :3

Kolo 5
2018-11-21 11:00
UCAM CARTAGENA TM ASSSA ALICANTE TM   4:1
Maria Xiao Yao Men Hyung Jee 11:9 11:4 11:9 3 :0
Viktoriia Lebedeva Marina ñiguez Garcia 7:11 11:9 11:7 11:5 3 :1
Silvia Asis De Souza Erdelji Irina Ermakova 11:8 6:11 11:9 14:12 3 :1
Maria Xiao Yao / Silvia Asis De Souza Erdelji Irina Ermakova / Men Hyung Jee 10:12 8:11 9:11 0 :3
Maria Xiao Yao Marina ñiguez Garcia 11:5 11:3 11:2 3 :0


Kolo 6
2018-11-16 20:00
SURIS CALELLA C.D.T.M. RIVAS   4:0
Edem Offiong Gabriela Feher 12:10 8:11 7:11 10:12 1 :3
Paula Andrea Medina Bermudez Sofia-xuan Zhang Xu 12:14 4:11 10:12 0 :3
Sofia Barba Garcia Alba Fernandez Martinez 12:10 8:11 9:11 4:11 1 :3
Edem Offiong / Paula Andrea Medina Bermudez Gabriela Feher / Sofia-xuan Zhang Xu 10:12 8:11 11:9 6:11 1 :3

Kolo 6
2018-11-17 17:00
ASSSA ALICANTE TM BALAGUER - VILLART LOGISTIC   4:1
Men Hyung Jee Alba Prades Doria 11:4 11:4 11:2 3 :0
Irina Ermakova Svetlana Bakhtina Gaidukova 5:11 14:12 11:5 15:13 3 :1
Marina ñiguez Garcia Natalya Prosvirnina Prosvirnina 11:9 7:11 8:11 6:11 1 :3
Irina Ermakova / Men Hyung Jee Svetlana Bakhtina Gaidukova / Natalya Prosvirnina Prosvirnina 11:2 11:7 8:11 11:9 3 :1
Men Hyung Jee Svetlana Bakhtina Gaidukova 11:6 11:8 11:8 3 :0

Kolo 6
2018-11-18 11:00
TECNIGEN LINARES UCAM CARTAGENA TM   4:2
Orawan Paranang Viktoriia Lebedeva 11:4 7:11 11:2 11:6 3 :1
Paula Bueno Bueno Maria Xiao Yao 5:11 11:13 4:11 0 :3
Roxana Ana Maria Istrate Silvia Asis De Souza Erdelji 8:11 11:7 3:11 3:11 1 :3
Orawan Paranang / Roxana Ana Maria Istrate Maria Xiao Yao / Silvia Asis De Souza Erdelji 11:8 8:11 11:6 10:12 11:5 3 :2
Orawan Paranang Maria Xiao Yao 12:10 11:13 11:8 11:2 3 :1
Roxana Ana Maria Istrate Viktoriia Lebedeva 11:8 11:8 9:11 11:7 3 :1

Kolo 6
2018-11-18 11:00
IRUN LEKA ENEA CIDADE DE NARON   4:1
Ioana Tecla Ghemes Mª Diandra Cobelo Nieto 11:5 11:2 11:7 3 :0
Belen Calvo Marti Daniela Alexia Rache Moskovits 9:11 11:8 9:11 9:11 1 :3
Jin Zhang Claudia Maria Canay Chaparro 11:5 12:10 11:1 3 :0
Ioana Tecla Ghemes / Jin Zhang Claudia Maria Canay Chaparro / Daniela Alexia Rache Moskovits 13:11 11:5 11:7 3 :0
Ioana Tecla Ghemes Daniela Alexia Rache Moskovits 11:13 11:6 11:7 11:9 3 :1

Kolo 6
2018-12-21 12:00
COVICSA-CTT SANTA EULARIA ARTEAL   4:3
Roxana Mihaela Iamandi Izabela Lupulesku 11:6 2:11 5:11 2:11 1 :3
Raquel Bonilla Gonzalez Sara Ramirez Bermudez 11:6 7:11 11:5 11:7 3 :1
Tatiana Garnova Natalia Miramontes Morcilo 12:10 6:11 11:6 11:7 3 :1
Raquel Bonilla Gonzalez / Roxana Mihaela Iamandi Izabela Lupulesku / Natalia Miramontes Morcilo 7:11 11:6 9:11 9:11 1 :3
Roxana Mihaela Iamandi Sara Ramirez Bermudez 5:11 9:11 11:8 11:6 11:5 3 :2
Tatiana Garnova Izabela Lupulesku 11:9 9:11 3:11 8:11 1 :3
Raquel Bonilla Gonzalez Natalia Miramontes Morcilo 8:11 10:12 11:7 7:11 1 :3

Kolo 6
2019-01-13 11:00
HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM GIRBAU VIC T.T.   4:3
Yolanda Enriquez Rivera Zhipei Wang 5:11 3:11 8:11 0 :3
Zita Melinda Ciurcui Ana Garcia Montero 9:11 8:11 4:11 0 :3
Marija Galonja Claudia Caymel Romero 11:5 11:8 11:9 3 :0
Zita Melinda Ciurcui / Marija Galonja Zhipei Wang / Ana Garcia Montero 9:11 11:5 13:11 11:8 3 :1
Yolanda Enriquez Rivera Ana Garcia Montero 5:11 11:9 11:6 6:11 11:7 3 :2
Marija Galonja Zhipei Wang 14:16 4:11 5:11 0 :3
Zita Melinda Ciurcui Claudia Caymel Romero 14:12 7:11 8:11 11:2 11:5 3 :2


Kolo 7
2018-11-23 18:00
ASSSA ALICANTE TM TECNIGEN LINARES   0:4
Men Hyung Jee Orawan Paranang 11:8 7:11 11:6 8:11 8:11 2 :3
Irina Ermakova Roxana Ana Maria Istrate 11:8 9:11 11:13 8:11 1 :3
Marina ñiguez Garcia Paula Bueno Bueno 11:9 9:11 11:9 7:11 6:11 2 :3
Irina Ermakova / Men Hyung Jee Roxana Ana Maria Istrate / Orawan Paranang 8:11 4:11 9:11 0 :3

Kolo 7
2018-11-23 19:00
UCAM CARTAGENA TM IRUN LEKA ENEA   4:0
Maria Xiao Yao Belen Calvo Marti 11:6 11:4 11:5 3 :0
Viktoriia Lebedeva Ioana Tecla Ghemes 11:2 12:10 5:11 8:11 11:4 3 :2
Silvia Asis De Souza Erdelji Jin Zhang 11:5 11:6 11:8 3 :0
Maria Xiao Yao / Silvia Asis De Souza Erdelji Ioana Tecla Ghemes / Jin Zhang 11:7 11:5 11:4 3 :0

Kolo 7
2018-11-24 11:00
CIDADE DE NARON COVICSA-CTT SANTA EULARIA   1:4
Viktoriia Serebrennikova Sofía Couce Insua 11:8 11:3 11:2 3 :0
Lorena Gil Gomez Claudia Maria Canay Chaparro 9:11 7:11 12:14 0 :3
Natalia Miramontes Morcilo Mª Diandra Cobelo Nieto 11:2 11:2 11:9 3 :0
Viktoriia Serebrennikova / Natalia Miramontes Morcilo Claudia Maria Canay Chaparro / Mª Diandra Cobelo Nieto 11:5 12:10 11:2 3 :0
Viktoriia Serebrennikova Claudia Maria Canay Chaparro 11:8 11:7 14:12 3 :0

Kolo 7
2018-11-24 17:00
BALAGUER - VILLART LOGISTIC GIRBAU VIC T.T.   1:4
Zhipei Wang Anna Biscarri Sauret 11:7 11:3 11:1 3 :0
Claudia Caymel Romero Natalya Prosvirnina Prosvirnina 8:11 11:6 7:11 10:12 1 :3
Ana Garcia Montero Svetlana Bakhtina Gaidukova 6:11 3:11 11:4 11:5 11:5 3 :2
Ana Garcia Montero / Zhipei Wang Svetlana Bakhtina Gaidukova / Natalya Prosvirnina Prosvirnina 11:5 7:11 11:3 6:11 11:9 3 :2
Zhipei Wang Natalya Prosvirnina Prosvirnina 11:8 11:6 11:3 3 :0

Kolo 7
2018-11-24 17:00
ARTEAL SURIS CALELLA   1:4
Tatiana Garnova Alba Fernandez Martinez 6:11 11:7 11:8 11:4 3 :1
Raquel Bonilla Gonzalez Gabriela Feher 6:11 6:11 11:9 2:11 1 :3
Roxana Mihaela Iamandi Sofia-xuan Zhang Xu 5:11 11:8 7:11 11:13 1 :3
Roxana Mihaela Iamandi / Tatiana Garnova Gabriela Feher / Sofia-xuan Zhang Xu 11:7 4:11 7:11 9:11 1 :3
Tatiana Garnova Gabriela Feher 11:13 7:11 11:4 17:15 6:11 2 :3

Kolo 7
2019-01-26 16:00
C.D.T.M. RIVAS HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM   4:3
Sofia Barba Garcia Marija Galonja 6:11 7:11 7:11 0 :3
Paula Andrea Medina Bermudez Zita Melinda Ciurcui 11:7 11:7 15:13 3 :0
Edem Offiong Yolanda Enriquez Rivera 11:4 11:6 11:5 3 :0
Edem Offiong / Paula Andrea Medina Bermudez Marija Galonja / Zita Melinda Ciurcui 11:8 8:11 11:13 11:8 11:4 3 :2
Sofia Barba Garcia Zita Melinda Ciurcui 2:11 11:7 11:13 7:11 1 :3
Edem Offiong Marija Galonja 8:11 11:8 10:12 7:11 1 :3
Paula Andrea Medina Bermudez Yolanda Enriquez Rivera 8:11 11:8 14:16 11:2 11:2 3 :2


Kolo 8
2018-11-30 20:00
SURIS CALELLA CIDADE DE NARON   4:0
Naomi Agustina Iwasa Sofia-xuan Zhang Xu 5:11 8:11 5:11 0 :3
Claudia Maria Canay Chaparro Alba Fernandez Martinez 2:11 6:11 11:5 9:11 1 :3
Mª Diandra Cobelo Nieto Gabriela Feher 2:11 5:11 2:11 0 :3
Naomi Agustina Iwasa / Claudia Maria Canay Chaparro Alba Fernandez Martinez / Sofia-xuan Zhang Xu 4:11 12:14 6:11 0 :3

Kolo 8
2018-12-01 17:00
TECNIGEN LINARES BALAGUER - VILLART LOGISTIC   4:1
Orawan Paranang Anna Biscarri Sauret 11:6 11:1 11:1 3 :0
Roxana Ana Maria Istrate Natalya Prosvirnina Prosvirnina 13:11 9:11 6:11 11:4 11:9 3 :2
Paula Bueno Bueno Svetlana Bakhtina Gaidukova 4:11 3:11 8:11 0 :3
Orawan Paranang / Roxana Ana Maria Istrate Natalya Prosvirnina Prosvirnina / Svetlana Bakhtina Gaidukova 4:11 13:15 11:4 12:10 11:7 3 :2
Orawan Paranang Natalya Prosvirnina Prosvirnina 11:7 11:3 11:9 3 :0

Kolo 8
2018-12-01 18:00
HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM ARTEAL   3:4
Tatiana Garnova Yolanda Enriquez Rivera 9:11 5:11 11:8 11:5 11:9 3 :2
Raquel Bonilla Gonzalez Marija Galonja 10:12 1:11 3:11 0 :3
Roxana Mihaela Iamandi Zita Melinda Ciurcui 11:8 11:3 11:6 3 :0
Roxana Mihaela Iamandi / Tatiana Garnova Marija Galonja / Zita Melinda Ciurcui 5:11 13:11 7:11 11:5 7:11 2 :3
Tatiana Garnova Marija Galonja 7:11 6:11 11:6 10:12 1 :3
Roxana Mihaela Iamandi Yolanda Enriquez Rivera 11:1 11:2 11:3 3 :0
Raquel Bonilla Gonzalez Zita Melinda Ciurcui 11:9 11:5 11:5 3 :0

Kolo 8
2018-12-02 10:00
IRUN LEKA ENEA ASSSA ALICANTE TM   4:1
Chia-chih Lin Maria Paulina Vega Magaña 11:5 11:6 11:5 3 :0
Belen Calvo Marti Marina ñiguez Garcia 5:11 10:12 4:11 0 :3
Ioana Tecla Ghemes Men Hyung Jee 11:8 8:11 11:8 9:11 17:15 3 :2
Ioana Tecla Ghemes / Chia-chih Lin Maria Paulina Vega Magaña / Men Hyung Jee 11:8 3:11 11:3 8:11 11:7 3 :2
Chia-chih Lin Marina ñiguez Garcia 11:6 11:4 11:8 3 :0

Kolo 8
2018-12-02 10:30
GIRBAU VIC T.T. C.D.T.M. RIVAS   4:0
Sofia Barba Garcia Claudia Caymel Romero 7:11 12:10 4:11 5:11 1 :3
Paula Andrea Medina Bermudez Zhipei Wang 4:11 8:11 1:11 0 :3
Edem Offiong Ana Garcia Montero 4:11 11:4 11:5 6:11 6:11 2 :3
Paula Andrea Medina Bermudez / Sofia Barba Garcia Zhipei Wang / Claudia Caymel Romero 8:11 10:12 6:11 0 :3

Kolo 8
2018-12-02 10:30
COVICSA-CTT SANTA EULARIA UCAM CARTAGENA TM   0:4
Viktoriia Lebedeva Lorena Gil Gomez 11:4 11:3 11:3 3 :0
Silvia Asis De Souza Erdelji Natalia Miramontes Morcilo 11:7 11:8 11:5 3 :0
Maria Xiao Yao Viktoriia Serebrennikova 11:4 11:3 9:11 11:3 3 :1
Viktoriia Lebedeva / Maria Xiao Yao Natalia Miramontes Morcilo / Viktoriia Serebrennikova 12:10 11:3 11:7 3 :0


Kolo 9
2018-12-07 17:00
TECNIGEN LINARES IRUN LEKA ENEA   4:2
Chia-chih Lin Orawan Paranang 12:10 5:11 8:11 10:12 1 :3
Belen Calvo Marti Roxana Ana Maria Istrate 4:11 5:11 6:11 0 :3
Ioana Tecla Ghemes Paula Bueno Bueno 11:7 11:9 13:11 3 :0
Chia-chih Lin / Ioana Tecla Ghemes Orawan Paranang / Roxana Ana Maria Istrate 9:11 11:9 4:11 18:20 1 :3
Chia-chih Lin Roxana Ana Maria Istrate 9:11 7:11 11:2 11:4 12:10 3 :2
Ioana Tecla Ghemes Orawan Paranang 12:10 3:11 8:11 9:11 1 :3

Kolo 9
2018-12-08 10:00
CIDADE DE NARON HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM   0:4
Naomi Agustina Iwasa Marija Galonja 3:11 4:11 5:11 0 :3
Mª Diandra Cobelo Nieto Zita Melinda Ciurcui 3:11 11:7 3:11 2:11 1 :3
Claudia Maria Canay Chaparro Yolanda Enriquez Rivera 7:11 8:11 8:11 0 :3
Claudia Maria Canay Chaparro / Naomi Agustina Iwasa Zita Melinda Ciurcui / Marija Galonja 5:11 6:11 1:11 0 :3

Kolo 9
2018-12-08 17:00
BALAGUER - VILLART LOGISTIC C.D.T.M. RIVAS   2:4
Natalya Prosvirnina Prosvirnina Edem Offiong 9:11 11:8 3:11 9:11 1 :3
Anna Biscarri Sauret Paula Andrea Medina Bermudez 1:11 3:11 3:11 0 :3
Svetlana Bakhtina Gaidukova Sofia Barba Garcia 14:12 11:5 11:5 3 :0
Natalya Prosvirnina Prosvirnina / Svetlana Bakhtina Gaidukova Edem Offiong / Paula Andrea Medina Bermudez 9:11 11:9 9:11 6:11 1 :3
Natalya Prosvirnina Prosvirnina Paula Andrea Medina Bermudez 11:8 8:11 15:13 11:9 3 :1
Svetlana Bakhtina Gaidukova Edem Offiong 11:9 10:12 11:13 11:5 4:11 2 :3

Kolo 9
2018-12-13 10:00
ASSSA ALICANTE TM COVICSA-CTT SANTA EULARIA   4:2
Maria Paulina Vega Magaña Natalia Miramontes Morcilo 11:6 11:7 11:7 3 :0
Marina ñiguez Garcia Viktoriia Serebrennikova 7:11 8:11 5:11 0 :3
Irina Ermakova Carmen Maria Solichero Garcia 12:10 11:4 11:9 3 :0
Irina Ermakova / Men Hyung Jee Viktoriia Serebrennikova / Natalia Miramontes Morcilo 11:3 11:6 11:9 3 :0
Maria Paulina Vega Magaña Viktoriia Serebrennikova 11:13 11:8 11:7 7:11 8:11 2 :3
Irina Ermakova Natalia Miramontes Morcilo 11:5 11:5 11:2 3 :0

Kolo 9
2018-12-16 16:30
ARTEAL GIRBAU VIC T.T.   4:3
Zhipei Wang Roxana Mihaela Iamandi 11:7 11:5 11:1 3 :0
Ana Garcia Montero Raquel Bonilla Gonzalez 0:11 0:11 0:11 0 :3
Claudia Caymel Romero Tatiana Garnova 4:11 7:11 10:12 0 :3
Zhipei Wang / Claudia Caymel Romero Roxana Mihaela Iamandi / Raquel Bonilla Gonzalez 12:10 4:11 11:6 3:11 8:11 2 :3
Zhipei Wang Raquel Bonilla Gonzalez 11:5 11:7 11:4 3 :0
Claudia Caymel Romero Roxana Mihaela Iamandi 2:11 11:9 2:11 11:8 12:10 3 :2
Ana Garcia Montero Tatiana Garnova 0:11 0:11 0:11 0 :3

Kolo 9
2018-12-22 11:00
UCAM CARTAGENA TM SURIS CALELLA   4:0
Alba Fernandez Martinez Viktoriia Lebedeva 11:9 8:11 4:11 9:11 1 :3
Claudia Perez Pujol Maria Xiao Yao 10:12 5:11 9:11 0 :3
Gabriela Feher Silvia Asis De Souza Erdelji 8:11 11:6 11:3 6:11 5:11 2 :3
Claudia Perez Pujol / Gabriela Feher Maria Xiao Yao / Silvia Asis De Souza Erdelji 11:6 5:11 10:12 3:11 1 :3


Kolo 10
2018-12-14 20:00
SURIS CALELLA ASSSA ALICANTE TM   0:4
Claudia Perez Pujol Men Hyung Jee 7:11 3:11 4:11 0 :3
Gabriela Feher Irina Ermakova 0:11 0:11 0:11 0 :3
Jessica Hernandez Ascanio Marina ñiguez Garcia 6:11 12:10 5:11 13:11 8:11 2 :3
Claudia Perez Pujol / Jessica Hernandez Ascanio Irina Ermakova / Marina ñiguez Garcia 11:7 11:7 3:11 8:11 8:11 2 :3

Kolo 10
2018-12-15 10:00
COVICSA-CTT SANTA EULARIA TECNIGEN LINARES   0:4
Orawan Paranang Natalia Miramontes Morcilo 11:2 11:6 11:7 3 :0
Roxana Ana Maria Istrate Viktoriia Serebrennikova 11:6 11:4 11:7 3 :0
Paula Bueno Bueno Mireia Jurado Cerdera 11:4 11:4 11:0 3 :0
Roxana Ana Maria Istrate / Orawan Paranang Natalia Miramontes Morcilo / Viktoriia Serebrennikova 11:6 11:8 12:10 3 :0

Kolo 10
2018-12-15 16:00
C.D.T.M. RIVAS ARTEAL   2:4
Roxana Mihaela Iamandi Edem Offiong 6:11 7:11 5:11 0 :3
Raquel Bonilla Gonzalez Paula Andrea Medina Bermudez 11:7 11:8 9:11 11:9 3 :1
Tatiana Garnova Sofia Barba Garcia 11:4 11:5 11:9 3 :0
Raquel Bonilla Gonzalez / Roxana Mihaela Iamandi Edem Offiong / Paula Andrea Medina Bermudez 11:5 11:7 3:11 4:11 11:6 3 :2
Roxana Mihaela Iamandi Paula Andrea Medina Bermudez 11:9 8:11 12:14 8:11 1 :3
Tatiana Garnova Edem Offiong 11:8 8:11 11:8 11:4 3 :1

Kolo 10
2018-12-15 18:00
HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM UCAM CARTAGENA TM   2:4
Zita Melinda Ciurcui Maria Xiao Yao 3:11 7:11 19:17 4:11 1 :3
Lucia Lopez Cuenca Viktoriia Lebedeva 6:11 4:11 7:11 0 :3
Carmen Henares Sánchez Silvia Asis De Souza Erdelji 9:11 5:11 4:11 0 :3
Marija Galonja / Zita Melinda Ciurcui Viktoriia Lebedeva / Maria Xiao Yao 11:9 9:11 8:11 11:9 11:9 3 :2
Zita Melinda Ciurcui Viktoriia Lebedeva 6:11 2:11 11:4 11:5 11:4 3 :2
Carmen Henares Sánchez Maria Xiao Yao 3:11 5:11 3:11 0 :3

Kolo 10
2018-12-16 10:00
IRUN LEKA ENEA BALAGUER - VILLART LOGISTIC   4:0
Chia-chih Lin Natalya Prosvirnina Prosvirnina 5:11 11:2 11:7 11:7 3 :1
Belen Calvo Marti Alba Prades Doria 6:11 3:11 11:6 11:8 11:7 3 :2
Ioana Tecla Ghemes Svetlana Bakhtina Gaidukova 12:10 13:11 7:11 11:4 3 :1
Chia-chih Lin / Ioana Tecla Ghemes Natalya Prosvirnina Prosvirnina / Svetlana Bakhtina Gaidukova 11:1 11:8 11:5 3 :0

Kolo 10
2018-12-16 10:00
CIDADE DE NARON GIRBAU VIC T.T.   1:4
Naomi Agustina Iwasa Claudia Caymel Romero 3:11 5:11 4:11 0 :3
Claudia Maria Canay Chaparro Zhipei Wang 3:11 6:11 8:11 0 :3
Mª Diandra Cobelo Nieto Ana Garcia Montero 11:0 11:0 11:0 3 :0
Mª Diandra Cobelo Nieto / Naomi Agustina Iwasa Zhipei Wang / Claudia Caymel Romero 6:11 3:11 5:11 0 :3
Naomi Agustina Iwasa Zhipei Wang 9:11 6:11 4:11 0 :3


Kolo 11
2018-12-21 18:00
TECNIGEN LINARES SURIS CALELLA   4:0
Orawan Paranang Gabriela Feher 11:6 11:8 11:7 3 :0
Paula Bueno Bueno Alba Fernandez Martinez 4:11 9:11 14:12 12:10 11:8 3 :2
Roxana Ana Maria Istrate Claudia Perez Pujol 11:2 11:5 11:1 3 :0
Orawan Paranang / Roxana Ana Maria Istrate Gabriela Feher / Claudia Perez Pujol 11:9 11:7 11:6 3 :0

Kolo 11
2018-12-21 19:00
UCAM CARTAGENA TM GIRBAU VIC T.T.   4:1
Ana Garcia Montero Viktoriia Lebedeva 0:11 0:11 0:11 0 :3
Zhipei Wang Maria Xiao Yao 12:10 14:12 9:11 11:8 3 :1
Claudia Caymel Romero Silvia Asis De Souza Erdelji 3:11 10:12 6:11 0 :3
Claudia Caymel Romero / Zhipei Wang Maria Xiao Yao / Silvia Asis De Souza Erdelji 7:11 9:11 13:11 6:11 1 :3
Ana Garcia Montero Maria Xiao Yao 0:11 0:11 0:11 0 :3

Kolo 11
2018-12-22 11:00
CIDADE DE NARON C.D.T.M. RIVAS   0:4
Naomi Agustina Iwasa Sofia Barba Garcia 6:11 2:11 5:11 0 :3
Mª Diandra Cobelo Nieto Edem Offiong 6:11 6:11 2:11 0 :3
Claudia Maria Canay Chaparro Paula Andrea Medina Bermudez 10:12 4:11 7:11 0 :3
Claudia Maria Canay Chaparro / Mª Diandra Cobelo Nieto Edem Offiong / Paula Andrea Medina Bermudez 6:11 10:12 3:11 0 :3

Kolo 11
2018-12-22 16:00
BALAGUER - VILLART LOGISTIC ARTEAL   4:3
Roxana Mihaela Iamandi Anna Biscarri Sauret 11:1 11:4 11:4 3 :0
Raquel Bonilla Gonzalez Natalya Prosvirnina Prosvirnina 3:11 10:12 11:9 10:12 1 :3
Tatiana Garnova Svetlana Bakhtina Gaidukova 4:11 11:6 7:11 11:9 9:11 2 :3
Roxana Mihaela Iamandi / Raquel Bonilla Gonzalez Natalya Prosvirnina Prosvirnina / Svetlana Bakhtina Gaidukova 11:9 5:11 4:11 11:5 11:9 3 :2
Roxana Mihaela Iamandi Natalya Prosvirnina Prosvirnina 10:12 11:8 11:9 8:11 8:11 2 :3
Tatiana Garnova Anna Biscarri Sauret 11:5 11:1 11:1 3 :0
Raquel Bonilla Gonzalez Svetlana Bakhtina Gaidukova 10:12 11:6 4:11 6:11 1 :3

Kolo 11
2018-12-22 17:00
ASSSA ALICANTE TM HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM   4:2
Men Hyung Jee Yolanda Enriquez Rivera 11:6 9:11 11:5 11:6 3 :1
Marina ñiguez Garcia Marija Galonja 12:14 3:11 7:11 0 :3
Maria Paulina Vega Magaña Zita Melinda Ciurcui 5:11 9:11 8:11 0 :3
Men Hyung Jee / Irina Ermakova Marija Galonja / Zita Melinda Ciurcui 11:7 15:13 11:5 3 :0
Men Hyung Jee Marija Galonja 11:7 11:9 11:9 3 :0
Maria Paulina Vega Magaña Yolanda Enriquez Rivera 11:6 11:6 8:11 11:1 3 :1

Kolo 11
2018-12-23 10:00
IRUN LEKA ENEA COVICSA-CTT SANTA EULARIA   4:2
Izabela Lupulesku Belen Calvo Marti 11:9 11:7 11:4 3 :0
Sara Ramirez Bermudez Ioana Tecla Ghemes 9:11 11:6 8:11 7:11 1 :3
Natalia Miramontes Morcilo Jin Zhang 9:11 5:11 2:11 0 :3
Izabela Lupulesku / Sara Ramirez Bermudez Ioana Tecla Ghemes / Jin Zhang 11:7 11:7 11:8 3 :0
Izabela Lupulesku Ioana Tecla Ghemes 10:12 11:7 11:9 9:11 10:12 2 :3
Natalia Miramontes Morcilo Belen Calvo Marti 5:11 8:11 10:12 0 :3


Kolo 12
2019-01-11 19:00
UCAM CARTAGENA TM C.D.T.M. RIVAS   4:1
Maria Xiao Yao Edem Offiong 9:11 14:12 5:11 11:2 3:11 2 :3
Viktoriia Lebedeva Paula Andrea Medina Bermudez 11:7 11:9 11:7 3 :0
Silvia Asis De Souza Erdelji Sofia Barba Garcia 11:3 11:4 11:5 3 :0
Maria Xiao Yao / Silvia Asis De Souza Erdelji Paula Andrea Medina Bermudez / Edem Offiong 11:5 11:9 11:7 3 :0
Maria Xiao Yao Paula Andrea Medina Bermudez 11:7 11:9 9:11 11:8 3 :1

Kolo 12
2019-01-12 11:00
CIDADE DE NARON ARTEAL   0:4
Raquel Bonilla Gonzalez Ana Otero Rodriguez 11:5 11:6 11:5 3 :0
Roxana Mihaela Iamandi Claudia Maria Canay Chaparro 9:11 11:8 11:3 14:12 3 :1
Tatiana Garnova Mª Diandra Cobelo Nieto 11:5 11:7 11:4 3 :0
Raquel Bonilla Gonzalez / Roxana Mihaela Iamandi Claudia Maria Canay Chaparro / Mª Diandra Cobelo Nieto 11:4 13:11 10:12 11:5 3 :1

Kolo 12
2019-01-12 16:00
IRUN LEKA ENEA SURIS CALELLA   4:1
Ioana Tecla Ghemes Alba Fernandez Martinez 11:5 11:7 11:8 3 :0
Sara Martinez Sanchez Claudia Perez Pujol 11:7 4:11 3:11 4:11 1 :3
Jin Zhang Jessica Hernandez Ascanio 11:9 11:8 10:12 11:5 3 :1
Jin Zhang / Ioana Tecla Ghemes Alba Fernandez Martinez / Claudia Perez Pujol 12:10 12:10 11:3 3 :0
Ioana Tecla Ghemes Claudia Perez Pujol 11:8 11:5 8:11 11:2 3 :1

Kolo 12
2019-01-12 16:30
ASSSA ALICANTE TM GIRBAU VIC T.T.   3:4
Jiao Li Po-hsuan Lin 11:9 11:8 11:7 3 :0
Marina ñiguez Garcia Zhipei Wang 17:15 3:11 4:11 5:11 1 :3
Maria Paulina Vega Magaña Ana Garcia Montero 10:12 11:8 9:11 11:4 11:7 3 :2
Marina ñiguez Garcia / Jiao Li Zhipei Wang / Po-hsuan Lin 9:11 5:11 11:8 6:11 1 :3
Jiao Li Zhipei Wang 11:4 11:7 11:8 3 :0
Maria Paulina Vega Magaña Po-hsuan Lin 14:16 6:11 6:11 0 :3
Marina ñiguez Garcia Ana Garcia Montero 12:10 6:11 15:17 11:9 9:11 2 :3

Kolo 12
2019-01-12 17:00
TECNIGEN LINARES HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM   4:2
Marija Galonja Hsin Huang 11:7 3:11 11:7 9:11 5:11 2 :3
Zita Melinda Ciurcui Paula Bueno Bueno 11:7 11:6 11:6 3 :0
Yolanda Enriquez Rivera Roxana Ana Maria Istrate 5:11 8:11 9:11 0 :3
Marija Galonja / Zita Melinda Ciurcui Hsin Huang / Roxana Ana Maria Istrate 4:11 9:11 4:11 0 :3
Marija Galonja Paula Bueno Bueno 11:6 11:2 11:5 3 :0
Yolanda Enriquez Rivera Hsin Huang 6:11 11:9 11:13 13:15 1 :3

Kolo 12
2019-01-13 10:30
COVICSA-CTT SANTA EULARIA BALAGUER - VILLART LOGISTIC   2:4
Viktoriia Kandyvina Natalya Prosvirnina Prosvirnina 6:11 11:7 8:11 5:11 1 :3
Natalia Miramontes Morcilo Svetlana Bakhtina Gaidukova 7:11 4:11 6:11 0 :3
Viktoriia Serebrennikova Alba Prades Doria 7:11 11:8 4:11 11:2 11:4 3 :2
Viktoriia Kandyvina / Viktoriia Serebrennikova Natalya Prosvirnina Prosvirnina / Svetlana Bakhtina Gaidukova 7:11 11:6 6:11 6:11 1 :3
Viktoriia Kandyvina Svetlana Bakhtina Gaidukova 12:10 5:11 11:6 11:8 3 :1
Viktoriia Serebrennikova Natalya Prosvirnina Prosvirnina 2:11 8:11 11:8 5:11 1 :3


Kolo 13
2019-01-18 20:00
SURIS CALELLA COVICSA-CTT SANTA EULARIA   4:1
Gabriela Feher Natalia Miramontes Morcilo 11:5 12:10 11:6 3 :0
Claudia Perez Pujol Sara Ramirez Bermudez 5:11 5:11 11:7 7:11 1 :3
Alba Fernandez Martinez Cory Rosmary Tellez Mejia 11:7 5:11 11:8 11:7 3 :1
Alba Fernandez Martinez / Gabriela Feher Natalia Miramontes Morcilo / Sara Ramirez Bermudez 4:11 12:10 11:5 13:11 3 :1
Gabriela Feher Sara Ramirez Bermudez 12:10 11:6 11:8 3 :0

Kolo 13
2019-01-19 16:00
C.D.T.M. RIVAS ASSSA ALICANTE TM   4:2
Paula Andrea Medina Bermudez Irina Ermakova 7:11 13:11 7:11 11:4 11:8 3 :2
Sofia Barba Garcia Maria Paulina Vega Magaña 6:11 6:11 11:8 11:13 1 :3
Edem Offiong Marina ñiguez Garcia 11:5 11:5 11:8 3 :0
Edem Offiong / Paula Andrea Medina Bermudez Irina Ermakova / Maria Paulina Vega Magaña 11:9 11:5 4:11 9:11 6:11 2 :3
Paula Andrea Medina Bermudez Maria Paulina Vega Magaña 11:8 11:7 8:11 11:6 3 :1
Edem Offiong Irina Ermakova 12:10 12:10 12:10 3 :0

Kolo 13
2019-01-19 17:00
BALAGUER - VILLART LOGISTIC CIDADE DE NARON   4:1
Natalya Prosvirnina Prosvirnina Daniela Alexia Rache Moskovits 9:11 12:10 11:5 12:10 3 :1
Anna Biscarri Sauret Claudia Maria Canay Chaparro 2:11 6:11 5:11 0 :3
Svetlana Bakhtina Gaidukova Mª Diandra Cobelo Nieto 11:5 11:4 11:4 3 :0
Natalya Prosvirnina Prosvirnina / Svetlana Bakhtina Gaidukova Claudia Maria Canay Chaparro / Daniela Alexia Rache Moskovits 11:4 11:4 11:6 3 :0
Natalya Prosvirnina Prosvirnina Claudia Maria Canay Chaparro 11:3 11:5 11:9 3 :0

Kolo 13
2019-01-19 18:00
HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM IRUN LEKA ENEA   1:4
Yolanda Enriquez Rivera Belen Calvo Marti 14:12 11:9 11:8 3 :0
Zita Melinda Ciurcui Ioana Tecla Ghemes 13:11 5:11 8:11 3:11 1 :3
Marija Galonja Jin Zhang 9:11 11:8 8:11 11:5 7:11 2 :3
Marija Galonja / Zita Melinda Ciurcui Jin Zhang / Ioana Tecla Ghemes 7:11 2:11 11:7 10:12 1 :3
Yolanda Enriquez Rivera Ioana Tecla Ghemes 8:11 8:11 6:11 0 :3

Kolo 13
2019-01-20 10:30
GIRBAU VIC T.T. TECNIGEN LINARES   4:0
Paula Bueno Bueno Zhipei Wang 6:11 10:12 5:11 0 :3
Roxana Ana Maria Istrate Claudia Caymel Romero 11:7 8:11 11:6 8:11 7:11 2 :3
Hsin Huang Ana Garcia Montero 6:11 11:13 12:14 0 :3
Hsin Huang / Roxana Ana Maria Istrate Zhipei Wang / Po-hsuan Lin 11:7 12:10 3:11 7:11 8:11 2 :3

Kolo 13
2019-03-03 11:00
ARTEAL UCAM CARTAGENA TM   0:4
Xin Liu Raquel Bonilla Gonzalez 11:1 11:3 11:5 3 :0
Maria Xiao Yao Tatiana Garnova 11:6 10:12 11:6 11:9 3 :1
Silvia Asis De Souza Erdelji Roxana Mihaela Iamandi 5:11 11:4 11:5 11:7 3 :1
Xin Liu / Maria Xiao Yao Raquel Bonilla Gonzalez / Tatiana Garnova 11:8 11:7 11:5 3 :0


Kolo 14
2019-02-01 20:00
UCAM CARTAGENA TM CIDADE DE NARON   4:0
Claudia Maria Canay Chaparro Xin Liu 2:11 5:11 7:11 0 :3
Mª Diandra Cobelo Nieto Maria Xiao Yao 4:11 2:11 6:11 0 :3
Cristal Meneses Montecinos Viktoriia Lebedeva 5:11 7:11 10:12 0 :3
Claudia Maria Canay Chaparro / Cristal Meneses Montecinos Maria Xiao Yao / Viktoriia Lebedeva 11:6 7:11 6:11 11:13 1 :3

Kolo 14
2019-02-01 20:00
SURIS CALELLA BALAGUER - VILLART LOGISTIC   1:4
Natalya Prosvirnina Prosvirnina Claudia Perez Pujol 11:4 11:5 9:11 11:4 3 :1
Svetlana Bakhtina Gaidukova Alba Fernandez Martinez 8:11 11:5 11:5 11:6 3 :1
Alba Prades Doria Gabriela Feher 7:11 6:11 7:11 0 :3
Natalya Prosvirnina Prosvirnina / Svetlana Bakhtina Gaidukova Alba Fernandez Martinez / Gabriela Feher 11:9 11:6 11:8 3 :0
Natalya Prosvirnina Prosvirnina Alba Fernandez Martinez 11:7 11:7 12:10 3 :0

Kolo 14
2019-02-02 17:00
ASSSA ALICANTE TM ARTEAL   2:4
Raquel Bonilla Gonzalez Monica Hortal Foronda 11:2 11:5 11:5 3 :0
Roxana Mihaela Iamandi Irina Ermakova 9:11 7:11 5:11 0 :3
Tatiana Garnova Marina ñiguez Garcia 11:1 11:0 11:0 3 :0
Raquel Bonilla Gonzalez / Roxana Mihaela Iamandi Monica Hortal Foronda / Irina Ermakova 13:11 11:6 11:5 3 :0
Raquel Bonilla Gonzalez Irina Ermakova 7:11 8:11 5:11 0 :3
Tatiana Garnova Monica Hortal Foronda 11:4 11:4 11:6 3 :0

Kolo 14
2019-02-02 17:00
TECNIGEN LINARES C.D.T.M. RIVAS   4:3
Paula Andrea Medina Bermudez Isabel Rodriguez Beltran 11:7 11:4 11:7 3 :0
Sofia Barba Garcia Hsin Huang 5:11 2:11 2:11 0 :3
Edem Offiong Roxana Ana Maria Istrate 6:11 11:9 11:6 11:9 3 :1
Paula Andrea Medina Bermudez / Edem Offiong Hsin Huang / Roxana Ana Maria Istrate 7:11 7:11 10:12 0 :3
Paula Andrea Medina Bermudez Hsin Huang 13:15 11:5 12:14 8:11 1 :3
Edem Offiong Isabel Rodriguez Beltran 11:6 11:6 11:9 3 :0
Sofia Barba Garcia Roxana Ana Maria Istrate 8:11 4:11 9:11 0 :3

Kolo 14
2019-02-02 18:00
IRUN LEKA ENEA GIRBAU VIC T.T.   3:4
Zhipei Wang Chia-chih Lin 11:3 11:5 9:11 11:4 3 :1
Po-hsuan Lin Ioana Tecla Ghemes 8:11 7:11 11:9 8:11 1 :3
Ana Garcia Montero Belen Calvo Marti 11:9 11:8 7:11 11:8 3 :1
Zhipei Wang / Po-hsuan Lin Ioana Tecla Ghemes / Chia-chih Lin 10:12 8:11 3:11 0 :3
Zhipei Wang Ioana Tecla Ghemes 11:4 11:7 11:8 3 :0
Ana Garcia Montero Chia-chih Lin 11:5 6:11 3:11 10:12 1 :3
Po-hsuan Lin Belen Calvo Marti 6:11 11:8 11:5 11:4 3 :1

Kolo 14
2019-02-03 10:30
COVICSA-CTT SANTA EULARIA HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM   4:3
Izabela Lupulesku Yolanda Enriquez Rivera 11:3 12:10 11:6 3 :0
Viktoriia Serebrennikova Marija Galonja 8:11 5:11 4:11 0 :3
Sara Ramirez Bermudez Zita Melinda Ciurcui 11:8 11:9 11:8 3 :0
Izabela Lupulesku / Sara Ramirez Bermudez Marija Galonja / Zita Melinda Ciurcui 7:11 9:11 15:17 0 :3
Izabela Lupulesku Marija Galonja 11:9 7:11 8:11 6:11 1 :3
Sara Ramirez Bermudez Yolanda Enriquez Rivera 11:5 11:6 5:11 11:7 3 :1
Viktoriia Serebrennikova Zita Melinda Ciurcui 11:3 11:8 11:6 3 :0


Kolo 15
2019-02-09 10:00
CIDADE DE NARON ASSSA ALICANTE TM   1:4
Maria Paulina Vega Magaña Mª Diandra Cobelo Nieto 11:7 11:4 11:7 3 :0
Marina ñiguez Garcia Cristal Meneses Montecinos 13:11 9:11 9:11 3:11 1 :3
Aika Minagawa Claudia Maria Canay Chaparro 11:6 11:6 11:1 3 :0
Aika Minagawa / Maria Paulina Vega Magaña Cristal Meneses Montecinos / Claudia Maria Canay Chaparro 11:8 11:6 12:10 3 :0
Maria Paulina Vega Magaña Cristal Meneses Montecinos 11:9 12:10 11:4 3 :0

Kolo 15
2019-02-09 16:00
C.D.T.M. RIVAS IRUN LEKA ENEA   2:4
Chia-chih Lin Sofia Barba Garcia 11:8 13:11 11:4 3 :0
Belen Calvo Marti Edem Offiong 6:11 4:11 6:11 0 :3
Ioana Tecla Ghemes Paula Andrea Medina Bermudez 11:6 10:12 10:12 8:11 1 :3
Chia-chih Lin / Ioana Tecla Ghemes Edem Offiong / Paula Andrea Medina Bermudez 11:3 7:11 11:5 11:6 3 :1
Chia-chih Lin Edem Offiong 11:9 11:4 11:4 3 :0
Ioana Tecla Ghemes Sofia Barba Garcia 11:5 14:16 11:13 11:4 13:11 3 :2

Kolo 15
2019-02-09 17:00
ARTEAL TECNIGEN LINARES   1:4
Tatiana Garnova Paula Bueno Bueno 11:9 12:10 9:11 11:6 3 :1
Raquel Bonilla Gonzalez Hsin Huang 7:11 5:11 3:11 0 :3
Roxana Mihaela Iamandi Roxana Ana Maria Istrate 9:11 5:11 5:11 0 :3
Raquel Bonilla Gonzalez / Roxana Mihaela Iamandi Hsin Huang / Roxana Ana Maria Istrate 11:6 9:11 6:11 7:11 1 :3
Tatiana Garnova Hsin Huang 11:6 11:9 6:11 6:11 10:12 2 :3

Kolo 15
2019-02-09 18:00
HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM SURIS CALELLA   4:2
Gabriela Feher Marija Galonja 11:7 9:11 7:11 11:7 8:11 2 :3
Claudia Perez Pujol Zita Melinda Ciurcui 8:11 6:11 8:11 0 :3
Sofia-xuan Zhang Xu Yolanda Enriquez Rivera 11:9 9:11 11:5 11:7 3 :1
Gabriela Feher / Sofia-xuan Zhang Xu Marija Galonja / Zita Melinda Ciurcui 9:11 12:10 11:7 4:11 8:11 2 :3
Gabriela Feher Zita Melinda Ciurcui 11:7 11:7 11:2 3 :0
Sofia-xuan Zhang Xu Marija Galonja 10:12 6:11 11:13 0 :3

Kolo 15
2019-02-10 10:30
GIRBAU VIC T.T. COVICSA-CTT SANTA EULARIA   4:1
Ana Garcia Montero Viktoriia Serebrennikova 12:10 11:6 4:11 11:9 3 :1
Zhipei Wang Cory Rosmary Tellez Mejia 11:7 11:6 11:9 3 :0
Claudia Caymel Romero Natalia Miramontes Morcilo 11:6 14:12 11:8 3 :0
Po-hsuan Lin / Zhipei Wang Cory Rosmary Tellez Mejia / Viktoriia Serebrennikova 4:11 8:11 5:11 0 :3
Ana Garcia Montero Cory Rosmary Tellez Mejia 11:5 12:10 11:4 3 :0

Kolo 15
2019-02-16 17:00
BALAGUER - VILLART LOGISTIC UCAM CARTAGENA TM   0:4
Xin Liu Anna Biscarri Sauret 11:4 11:6 11:0 3 :0
Viktoriia Lebedeva Natalya Prosvirnina Prosvirnina 9:11 11:7 13:11 4:11 11:4 3 :2
Maria Xiao Yao Svetlana Bakhtina Gaidukova 8:11 13:11 14:12 11:8 3 :1
Xin Liu / Maria Xiao Yao Natalya Prosvirnina Prosvirnina / Svetlana Bakhtina Gaidukova 9:11 11:13 11:6 11:9 11:7 3 :2


Kolo 16
2019-02-22 20:00
SURIS CALELLA GIRBAU VIC T.T.   2:4
Gabriela Feher Zhipei Wang 11:13 5:11 7:11 0 :3
Sofia-xuan Zhang Xu Po-hsuan Lin 7:11 9:11 8:11 0 :3
Alba Fernandez Martinez Ana Garcia Montero 11:2 8:11 9:11 8:11 1 :3
Gabriela Feher / Sofia-xuan Zhang Xu Zhipei Wang / Po-hsuan Lin 11:5 8:11 11:7 11:9 3 :1
Gabriela Feher Po-hsuan Lin 11:6 11:5 11:9 3 :0
Alba Fernandez Martinez Zhipei Wang 6:11 1:11 4:11 0 :3

Kolo 16
2019-02-23 17:00
TECNIGEN LINARES CIDADE DE NARON   4:1
Roxana Ana Maria Istrate Mª Diandra Cobelo Nieto 11:2 11:4 11:2 3 :0
Judith Cobas Pena Cristal Meneses Montecinos 11:8 11:7 9:11 4:11 7:11 2 :3
Paula Bueno Bueno Claudia Maria Canay Chaparro 11:5 11:8 11:4 3 :0
Roxana Ana Maria Istrate / Paula Bueno Bueno Claudia Maria Canay Chaparro / Cristal Meneses Montecinos 11:7 11:7 11:5 3 :0
Roxana Ana Maria Istrate Cristal Meneses Montecinos 11:4 11:9 11:5 3 :0

Kolo 16
2019-02-23 17:00
ASSSA ALICANTE TM UCAM CARTAGENA TM   1:4
Xin Liu Marina ñiguez Garcia 11:5 11:9 11:5 3 :0
Silvia Asis De Souza Erdelji Irina Ermakova 8:11 17:19 9:11 0 :3
Maria Xiao Yao Mai Asada 14:12 11:2 14:12 3 :0
Xin Liu / Maria Xiao Yao Maria Paulina Vega Magaña / Irina Ermakova 11:9 11:5 11:7 3 :0
Xin Liu Irina Ermakova 11:2 11:5 11:5 3 :0

Kolo 16
2019-02-23 17:00
BALAGUER - VILLART LOGISTIC HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM   2:4
Anna Biscarri Sauret Marija Galonja 4:11 1:11 4:11 0 :3
Svetlana Bakhtina Gaidukova Zita Melinda Ciurcui 9:11 8:11 11:9 8:11 1 :3
Natalya Prosvirnina Prosvirnina Yolanda Enriquez Rivera 11:9 11:9 12:10 3 :0
Svetlana Bakhtina Gaidukova / Natalya Prosvirnina Prosvirnina Marija Galonja / Zita Melinda Ciurcui 11:9 11:6 11:7 3 :0
Anna Biscarri Sauret Zita Melinda Ciurcui 3:11 1:11 5:11 0 :3
Natalya Prosvirnina Prosvirnina Marija Galonja 9:11 15:17 9:11 0 :3

Kolo 16
2019-02-23 17:00
IRUN LEKA ENEA ARTEAL   4:1
Chia-chih Lin Tatiana Garnova 11:8 11:2 9:11 7:11 11:6 3 :2
Belen Calvo Marti Roxana Mihaela Iamandi 4:11 11:9 4:11 8:11 1 :3
Ioana Tecla Ghemes Raquel Bonilla Gonzalez 11:3 11:3 10:12 11:8 3 :1
Chia-chih Lin / Ioana Tecla Ghemes Raquel Bonilla Gonzalez / Roxana Mihaela Iamandi 11:2 11:4 11:5 3 :0
Chia-chih Lin Roxana Mihaela Iamandi 11:2 11:7 11:4 3 :0

Kolo 16
2019-02-24 10:30
COVICSA-CTT SANTA EULARIA C.D.T.M. RIVAS   4:1
Edem Offiong Cory Rosmary Tellez Mejia 7:11 11:4 11:6 14:12 3 :1
Paula Andrea Medina Bermudez Sara Ramirez Bermudez 6:11 11:2 11:6 9:11 15:17 2 :3
Sofia Barba Garcia Viktoriia Kandyvina 12:14 5:11 11:7 9:11 1 :3
Edem Offiong / Paula Andrea Medina Bermudez Sara Ramirez Bermudez / Viktoriia Kandyvina 7:11 9:11 12:14 0 :3
Edem Offiong Sara Ramirez Bermudez 13:15 11:8 11:8 4:11 10:12 2 :3


Kolo 17
2019-03-02 11:00
CIDADE DE NARON IRUN LEKA ENEA   1:4
Cristal Meneses Montecinos Jin Zhang 11:7 8:11 11:4 11:6 3 :1
Claudia Maria Canay Chaparro Ioana Tecla Ghemes 11:13 2:11 5:11 0 :3
Mª Diandra Cobelo Nieto Belen Calvo Marti 7:11 7:11 4:11 0 :3
Cristal Meneses Montecinos / Claudia Maria Canay Chaparro Ioana Tecla Ghemes / Jin Zhang 4:11 2:11 8:11 0 :3
Cristal Meneses Montecinos Ioana Tecla Ghemes 5:11 7:11 7:11 0 :3

Kolo 17
2019-03-02 16:00
C.D.T.M. RIVAS SURIS CALELLA   4:3
Sofia-xuan Zhang Xu Paula Andrea Medina Bermudez 8:11 11:7 11:6 9:11 5:11 2 :3
Alba Fernandez Martinez Ayane Morita 5:11 9:11 8:11 0 :3
Gabriela Feher Sofia Barba Garcia 11:9 12:10 11:7 3 :0
Sofia-xuan Zhang Xu / Gabriela Feher Paula Andrea Medina Bermudez / Ayane Morita 11:6 11:4 10:12 10:12 11:7 3 :2
Sofia-xuan Zhang Xu Ayane Morita 12:10 6:11 7:11 9:11 1 :3
Gabriela Feher Paula Andrea Medina Bermudez 11:7 9:11 12:10 11:9 3 :1
Alba Fernandez Martinez Sofia Barba Garcia 6:11 7:11 4:11 0 :3

Kolo 17
2019-03-02 17:00
BALAGUER - VILLART LOGISTIC ASSSA ALICANTE TM   1:4
Natalya Prosvirnina Prosvirnina Marina ñiguez Garcia 8:11 11:7 11:8 15:13 3 :1
Anna Biscarri Sauret Jiao Li 2:11 2:11 2:11 0 :3
Svetlana Bakhtina Gaidukova Mai Asada 11:9 5:11 3:11 11:6 6:11 2 :3
Natalya Prosvirnina Prosvirnina / Svetlana Bakhtina Gaidukova Jiao Li / Mai Asada 8:11 5:11 5:11 0 :3
Natalya Prosvirnina Prosvirnina Jiao Li 13:15 7:11 7:11 0 :3

Kolo 17
2019-03-02 19:00
ARTEAL COVICSA-CTT SANTA EULARIA   3:4
Raquel Bonilla Gonzalez Viktoriia Kandyvina 12:14 11:9 11:5 8:11 4:11 2 :3
Roxana Mihaela Iamandi Sara Ramirez Bermudez 13:15 7:11 6:11 0 :3
Tatiana Garnova Viktoriia Serebrennikova 11:9 11:4 17:15 3 :0
Tatiana Garnova / Raquel Bonilla Gonzalez Sara Ramirez Bermudez / Viktoriia Kandyvina 13:11 5:11 4:11 11:9 11:9 3 :2
Raquel Bonilla Gonzalez Sara Ramirez Bermudez 5:11 9:11 7:11 0 :3
Tatiana Garnova Viktoriia Kandyvina 16:14 5:11 8:11 11:7 11:5 3 :2
Roxana Mihaela Iamandi Viktoriia Serebrennikova 9:11 6:11 16:14 8:11 1 :3

Kolo 17
2019-03-03 10:30
GIRBAU VIC T.T. HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM   4:1
Yolanda Enriquez Rivera Zhipei Wang 9:11 5:11 3:11 0 :3
Zita Melinda Ciurcui Po-hsuan Lin 3:11 8:11 5:11 0 :3
Marija Galonja Ana Garcia Montero 12:10 11:4 11:7 3 :0
Zita Melinda Ciurcui / Marija Galonja Claudia Caymel Romero / Ana Garcia Montero 6:11 11:7 10:12 12:10 4:11 2 :3
Yolanda Enriquez Rivera Po-hsuan Lin 4:11 4:11 3:11 0 :3

Kolo 17
2019-03-31 12:30
UCAM CARTAGENA TM TECNIGEN LINARES   4:0
Xin Liu Paula Bueno Bueno 11:6 11:7 11:4 3 :0
Maria Xiao Yao Orawan Paranang 11:9 4:11 11:13 11:9 11:9 3 :2
Silvia Asis De Souza Erdelji Roxana Ana Maria Istrate 11:8 11:3 11:8 3 :0
Xin Liu / Maria Xiao Yao Orawan Paranang / Roxana Ana Maria Istrate 11:4 11:6 11:5 3 :0


Kolo 18
2019-03-09 17:00
TECNIGEN LINARES ASSSA ALICANTE TM   3:4
Mai Asada Orawan Paranang 11:13 11:9 8:11 11:6 11:9 3 :2
Maria Paulina Vega Magaña Roxana Ana Maria Istrate 6:11 11:5 4:11 6:11 1 :3
Marina ñiguez Garcia Paula Bueno Bueno 9:11 8:11 6:11 0 :3
Mai Asada / Irina Ermakova Orawan Paranang / Roxana Ana Maria Istrate 9:11 11:7 8:11 11:2 11:9 3 :2
Mai Asada Roxana Ana Maria Istrate 11:6 11:8 11:4 3 :0
Marina ñiguez Garcia Orawan Paranang 11:9 6:11 9:11 11:13 1 :3
Maria Paulina Vega Magaña Paula Bueno Bueno 5:11 11:5 11:6 11:9 3 :1

Kolo 18
2019-03-09 18:00
HOTEL-MUSEO PATRIA CHICA PRIEGO TM C.D.T.M. RIVAS   1:4
Paula Andrea Medina Bermudez Marija Galonja 4:11 5:11 11:9 15:13 11:8 3 :2
Sofia Barba Garcia Yolanda Enriquez Rivera 10:12 5:11 7:11 0 :3
Ayane Morita Zita Melinda Ciurcui 11:6 11:3 11:8 3 :0
Paula Andrea Medina Bermudez / Ayane Morita Marija Galonja / Zita Melinda Ciurcui 11:8 11:4 8:11 13:11 3 :1
Paula Andrea Medina Bermudez Yolanda Enriquez Rivera 11:8 11:5 11:9 3 :0

Kolo 18
2019-03-10 10:30
GIRBAU VIC T.T. BALAGUER - VILLART LOGISTIC   4:2
Po-hsuan Lin Alba Prades Doria 11:8 11:5 11:6 3 :0
Ana Garcia Montero Natalya Prosvirnina Prosvirnina 6:11 5:11 8:11 0 :3
Zhipei Wang Svetlana Bakhtina Gaidukova 13:11 13:11 11:9 3 :0
Po-hsuan Lin / Zhipei Wang Natalya Prosvirnina Prosvirnina / Svetlana Bakhtina Gaidukova 11:5 11:13 8:11 7:11 1 :3
Po-hsuan Lin Natalya Prosvirnina Prosvirnina 11:13 11:8 11:9 11:8 3 :1
Zhipei Wang Alba Prades Doria 11:2 11:7 11:5 3 :0

Kolo 18
2019-03-10 10:30
COVICSA-CTT SANTA EULARIA CIDADE DE NARON   4:0
Cristal Meneses Montecinos Cory Rosmary Tellez Mejia 9:11 11:13 10:12 0 :3
Mª Diandra Cobelo Nieto Viktoriia Serebrennikova 3:11 5:11 5:11 0 :3
Claudia Maria Canay Chaparro Natalia Miramontes Morcilo 10:12 5:11 4:11 0 :3
Cristal Meneses Montecinos / Claudia Maria Canay Chaparro Cory Rosmary Tellez Mejia / Viktoriia Serebrennikova 2:11 8:11 5:11 0 :3

Kolo 18
2019-04-13 16:00
SURIS CALELLA ARTEAL   0:4
Sofia-xuan Zhang Xu Tatiana Garnova 11:9 9:11 11:4 11:13 8:11 2 :3
Claudia Perez Pujol Roxana Mihaela Iamandi 7:11 3:11 9:11 0 :3
Alba Fernandez Martinez Raquel Bonilla Gonzalez 7:11 11:9 7:11 11:5 6:11 2 :3
Claudia Perez Pujol / Sofia-xuan Zhang Xu Raquel Bonilla Gonzalez / Roxana Mihaela Iamandi 7:11 11:7 11:8 7:11 11:13 2 :3

Kolo 18
2019-04-14 11:00
IRUN LEKA ENEA UCAM CARTAGENA TM   1:4
Xin Liu Belen Calvo Marti 11:5 11:7 11:2 3 :0
Maria Xiao Yao Ioana Tecla Ghemes 11:4 11:9 12:10 3 :0
Viktoriia Lebedeva Jin Zhang 5:11 11:9 13:15 3:11 1 :3
Xin Liu / Maria Xiao Yao Ioana Tecla Ghemes / Jin Zhang 11:9 12:10 4:11 5:11 11:8 3 :2
Xin Liu Ioana Tecla Ghemes 11:2 11:8 11:8 3 :0


Kolo 19
2019-03-01 19:30
UCAM CARTAGENA TM COVICSA-CTT SANTA EULARIA   4:0
Xin Liu Cory Rosmary Tellez Mejia 9:11 11:6 11:5 9:11 14:12 3 :2
Maria Xiao Yao Viktoriia Kandyvina 11:8 12:10 8:11 11:9 3 :1
Silvia Asis De Souza Erdelji Natalia Miramontes Morcilo 11:5 11:5 11:2 3 :0
Xin Liu / Maria Xiao Yao Cory Rosmary Tellez Mejia / Viktoriia Kandyvina 11:5 11:8 11:6 3 :0

Kolo 19
2019-03-30 11:00
BALAGUER - VILLART LOGISTIC TECNIGEN LINARES   1:4
Anna Biscarri Sauret Roxana Ana Maria Istrate 2:11 3:11 1:11 0 :3
Natalya Prosvirnina Prosvirnina Orawan Paranang 12:10 11:7 9:11 2:11 7:11 2 :3
Svetlana Bakhtina Gaidukova Paula Bueno Bueno 15:13 11:5 11:8 3 :0
Svetlana Bakhtina Gaidukova / Natalya Prosvirnina Prosvirnina Roxana Ana Maria Istrate / Orawan Paranang 8:11 8:11 8:11 0 :3
Anna Biscarri Sauret Orawan Paranang 2:11 3:11 4:11 0 :3

Kolo 19
2019-03-30 12:00
CIDADE DE NARON SURIS CALELLA   2:4
Alba Fernandez Martinez Mª Diandra Cobelo Nieto 11:2 11:6 11:5 3 :0
Claudia Perez Pujol Cristal Meneses Montecinos 6:11 4:11 6:11 0 :3
Jessica Hernandez Ascanio Claudia Maria Canay Chaparro 11:6 7:11 9:11 12:10 11:6 3 :2
Alba Fernandez Martinez / Jessica Hernandez Ascanio Claudia Maria Canay Chaparro / Cristal Meneses Montecinos 9:11 8:11 9:11 0 :3
Alba Fernandez Martinez Cristal Meneses Montecinos 6:11 10:12 11:6 11:8 11:9 3 :2
Jessica Hernandez Ascanio Mª Diandra Cobelo Nieto 11:6 11:3 11:5 3 :0

Kolo 19
2019-03-30 16:00
C.D.T.M. RIVAS GIRBAU VIC T.T.   4:3
Ana Garcia Montero Sofia Barba Garcia 11:9 11:9 7:11 11:8 3 :1
Claudia Caymel Romero Ayane Morita 4:11 6:11 2:11 0 :3
Zhipei Wang Paula Andrea Medina Bermudez 11:8 11:8 13:11 3 :0
Claudia Caymel Romero / Ana Garcia Montero Ayane Morita / Paula Andrea Medina Bermudez 9:11 7:11 6:11 0 :3
Ana Garcia Montero Ayane Morita 3:11 2:11 1:11 0 :3
Zhipei Wang Sofia Barba Garcia 11:6 11:6 11:4 3 :0
Claudia Caymel Romero Paula Andrea Medina Bermudez 8:11 4:11 8:11 0 :3