contact@tabletennisscores.com

English Srpski

FIVE BLX

1 X $55.00

FIVE BLX

1 X $125.00

Total: $180.00

Go to cart Checkout

Superdivisión Masculina Único 2019-2020

Standings

  Team PL W L D + - +-  
1. REAL CAJASUR PRIEGO TM 14 12 0 2 54 13 41 26
2. IRUN LEKA ENEA 14 10 1 3 50 24 26 23
3. ASISA BORGES VALL 14 9 2 3 48 24 24 21
4. ARTEAL TM 14 8 3 3 46 29 17 19
5. VISIT PONTEVEDRA 14 7 4 3 39 34 5 17
6. UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF 14 4 5 5 38 40 -2 13
7. A.D.VINCIOS 14 4 6 4 35 39 -4 12
8. SAN SEBASTIAN DE LOS REYES 14 4 8 2 30 43 -13 10
9. HISPALIS T.M 14 3 8 3 30 43 -13 9
10. C.E.R. L ESCALA 14 3 8 3 28 43 -15 9
11. ASSSA ALICANTE TM 14 1 8 5 22 49 -27 7
12. A.D.T.M. LEGANES 14 0 12 2 15 54 -39 2
  Team PL W L D + - +-  
1. REAL CAJASUR PRIEGO TM 13 11 0 2 50 13 37 24
2. IRUN LEKA ENEA 13 9 1 3 46 22 24 21
3. ASISA BORGES VALL 13 9 2 2 45 21 24 20
4. ARTEAL TM 13 8 3 2 43 26 17 18
5. VISIT PONTEVEDRA 13 7 4 2 36 31 5 16
6. UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF 13 4 4 5 36 36 0 13
7. A.D.VINCIOS 13 3 6 4 31 37 -6 10
8. SAN SEBASTIAN DE LOS REYES 13 4 7 2 28 39 -11 10
9. C.E.R. L ESCALA 13 3 7 3 28 39 -11 9
10. HISPALIS T.M 13 3 8 2 27 40 -13 8
11. ASSSA ALICANTE TM 13 0 8 5 18 47 -29 5
12. A.D.T.M. LEGANES 13 0 11 2 13 50 -37 2
  Team PL W L D + - +-  
1. REAL CAJASUR PRIEGO TM 12 11 0 1 47 10 37 23
2. IRUN LEKA ENEA 12 9 1 2 43 19 24 20
3. ASISA BORGES VALL 11 8 2 1 38 16 22 17
4. ARTEAL TM 12 7 3 2 39 25 14 16
5. VISIT PONTEVEDRA 11 6 4 1 29 28 1 13
6. UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF 11 3 4 4 29 31 -2 10
7. A.D.VINCIOS 12 3 5 4 29 33 -4 10
8. C.E.R. L ESCALA 11 3 6 2 23 32 -9 8
9. SAN SEBASTIAN DE LOS REYES 12 3 7 2 24 37 -13 8
10. HISPALIS T.M 11 2 7 2 21 36 -15 6
11. ASSSA ALICANTE TM 12 0 7 5 17 43 -26 5
12. A.D.T.M. LEGANES 11 0 9 2 13 42 -29 2
  Team PL W L D + - +-  
1. REAL CAJASUR PRIEGO TM 11 10 0 1 43 10 33 21
2. IRUN LEKA ENEA 11 8 1 2 39 18 21 18
3. ASISA BORGES VALL 11 8 2 1 38 16 22 17
4. ARTEAL TM 11 6 3 2 35 24 11 14
5. VISIT PONTEVEDRA 11 6 4 1 29 28 1 13
6. A.D.VINCIOS 11 3 4 4 28 29 -1 10
7. UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF 11 3 4 4 29 31 -2 10
8. C.E.R. L ESCALA 11 3 6 2 23 32 -9 8
9. SAN SEBASTIAN DE LOS REYES 11 3 6 2 23 33 -10 8
10. HISPALIS T.M 11 2 7 2 21 36 -15 6
11. ASSSA ALICANTE TM 11 0 6 5 17 39 -22 5
12. A.D.T.M. LEGANES 11 0 9 2 13 42 -29 2
  Team PL W L D + - +-  
1. REAL CAJASUR PRIEGO TM 10 9 0 1 39 10 29 19
2. IRUN LEKA ENEA 10 7 1 2 35 16 19 16
3. ASISA BORGES VALL 10 7 2 1 34 16 18 15
4. ARTEAL TM 10 6 2 2 33 20 13 14
5. VISIT PONTEVEDRA 10 6 3 1 29 24 5 13
6. A.D.VINCIOS 10 3 3 4 28 25 3 10
7. UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF 10 2 4 4 25 31 -6 8
8. C.E.R. L ESCALA 10 3 6 1 20 29 -9 7
9. SAN SEBASTIAN DE LOS REYES 10 3 6 1 20 30 -10 7
10. HISPALIS T.M 10 2 7 1 18 33 -15 5
11. ASSSA ALICANTE TM 10 0 6 4 14 36 -22 4
12. A.D.T.M. LEGANES 10 0 8 2 13 38 -25 2
  Team PL W L D + - +-  
1. REAL CAJASUR PRIEGO TM 9 8 0 1 35 9 26 17
2. IRUN LEKA ENEA 9 7 0 2 34 12 22 16
3. ASISA BORGES VALL 9 6 2 1 30 16 14 13
4. ARTEAL TM 9 5 2 2 29 19 10 12
5. VISIT PONTEVEDRA 9 6 3 0 26 21 5 12
6. A.D.VINCIOS 9 2 3 4 24 25 -1 8
7. C.E.R. L ESCALA 9 3 5 1 20 25 -5 7
8. UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF 9 2 4 3 22 28 -6 7
9. HISPALIS T.M 9 2 6 1 17 29 -12 5
10. SAN SEBASTIAN DE LOS REYES 9 2 6 1 16 28 -12 5
11. ASSSA ALICANTE TM 9 0 5 4 14 32 -18 4
12. A.D.T.M. LEGANES 9 0 7 2 11 34 -23 2
  Team PL W L D + - +-  
1. REAL CAJASUR PRIEGO TM 8 7 0 1 31 7 24 15
2. IRUN LEKA ENEA 8 6 0 2 30 11 19 14
3. ASISA BORGES VALL 8 5 2 1 26 15 11 11
4. ARTEAL TM 8 4 2 2 25 19 6 10
5. VISIT PONTEVEDRA 8 5 3 0 22 20 2 10
6. A.D.VINCIOS 8 2 2 4 23 21 2 8
7. C.E.R. L ESCALA 8 3 4 1 19 21 -2 7
8. UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF 8 2 3 3 21 24 -3 7
9. HISPALIS T.M 8 2 5 1 15 25 -10 5
10. ASSSA ALICANTE TM 8 0 4 4 13 28 -15 4
11. SAN SEBASTIAN DE LOS REYES 8 1 6 1 12 27 -15 3
12. A.D.T.M. LEGANES 8 0 6 2 11 30 -19 2
  Team PL W L D + - +-  
1. REAL CAJASUR PRIEGO TM 7 6 0 1 27 7 20 13
2. IRUN LEKA ENEA 7 5 0 2 26 9 17 12
3. ASISA BORGES VALL 7 5 1 1 24 11 13 11
4. ARTEAL TM 7 3 2 2 21 17 4 8
5. VISIT PONTEVEDRA 7 4 3 0 18 18 0 8
6. A.D.VINCIOS 7 2 2 3 20 18 2 7
7. UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF 7 2 2 3 19 20 -1 7
8. C.E.R. L ESCALA 7 2 4 1 15 21 -6 5
9. HISPALIS T.M 7 2 4 1 15 21 -6 5
10. SAN SEBASTIAN DE LOS REYES 7 1 5 1 10 23 -13 3
11. ASSSA ALICANTE TM 7 0 4 3 10 25 -15 3
12. A.D.T.M. LEGANES 7 0 5 2 11 26 -15 2
  Team PL W L D + - +-  
1. REAL CAJASUR PRIEGO TM 6 6 0 0 24 4 20 12
2. IRUN LEKA ENEA 6 5 0 1 23 6 17 11
3. ASISA BORGES VALL 6 4 1 1 20 10 10 9
4. A.D.VINCIOS 6 2 1 3 19 14 5 7
5. ARTEAL TM 6 2 2 2 17 16 1 6
6. UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF 6 2 2 2 16 17 -1 6
7. VISIT PONTEVEDRA 6 3 3 0 14 17 -3 6
8. HISPALIS T.M 6 2 3 1 14 17 -3 5
9. C.E.R. L ESCALA 6 1 4 1 11 20 -9 3
10. SAN SEBASTIAN DE LOS REYES 6 1 4 1 9 19 -10 3
11. A.D.T.M. LEGANES 6 0 4 2 10 22 -12 2
12. ASSSA ALICANTE TM 6 0 4 2 7 22 -15 2
  Team PL W L D + - +-  
1. REAL CAJASUR PRIEGO TM 5 5 0 0 20 4 16 10
2. IRUN LEKA ENEA 5 4 0 1 19 4 15 9
3. A.D.VINCIOS 5 2 0 3 17 10 7 7
4. ASISA BORGES VALL 5 3 1 1 16 10 6 7
5. ARTEAL TM 5 2 1 2 15 12 3 6
6. UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF 5 2 2 1 13 14 -1 5
7. HISPALIS T.M 5 2 3 0 11 14 -3 4
8. VISIT PONTEVEDRA 5 2 3 0 10 15 -5 4
9. SAN SEBASTIAN DE LOS REYES 5 1 3 1 9 15 -6 3
10. A.D.T.M. LEGANES 5 0 3 2 10 18 -8 2
11. C.E.R. L ESCALA 5 1 4 0 8 17 -9 2
12. ASSSA ALICANTE TM 5 0 4 1 4 19 -15 1
  Team PL W L D + - +-  
1. REAL CAJASUR PRIEGO TM 4 4 0 0 16 3 13 8
2. IRUN LEKA ENEA 4 3 0 1 15 4 11 7
3. ARTEAL TM 4 2 0 2 14 8 6 6
4. A.D.VINCIOS 4 1 0 3 13 10 3 5
5. ASISA BORGES VALL 4 2 1 1 12 9 3 5
6. UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF 4 2 1 1 12 10 2 5
7. HISPALIS T.M 4 2 2 0 11 10 1 4
8. VISIT PONTEVEDRA 4 2 2 0 10 11 -1 4
9. SAN SEBASTIAN DE LOS REYES 4 1 2 1 8 11 -3 3
10. A.D.T.M. LEGANES 4 0 3 1 7 15 -8 1
11. C.E.R. L ESCALA 4 0 4 0 4 16 -12 0
12. ASSSA ALICANTE TM 4 0 4 0 1 16 -15 0
  Team PL W L D + - +-  
1. REAL CAJASUR PRIEGO TM 3 3 0 0 12 1 11 6
2. IRUN LEKA ENEA 3 2 0 1 11 3 8 5
3. ARTEAL TM 3 1 0 2 10 6 4 4
4. HISPALIS T.M 3 2 1 0 10 6 4 4
5. A.D.VINCIOS 3 1 0 2 10 7 3 4
6. VISIT PONTEVEDRA 3 2 1 0 8 7 1 4
7. ASISA BORGES VALL 3 1 1 1 8 8 0 3
8. SAN SEBASTIAN DE LOS REYES 3 1 1 1 7 7 0 3
9. UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF 3 1 1 1 8 9 -1 3
10. A.D.T.M. LEGANES 3 0 3 0 4 12 -8 0
11. C.E.R. L ESCALA 3 0 3 0 2 12 -10 0
12. ASSSA ALICANTE TM 3 0 3 0 0 12 -12 0
  Team PL W L D + - +-  
1. REAL CAJASUR PRIEGO TM 2 2 0 0 8 1 7 4
2. VISIT PONTEVEDRA 2 2 0 0 8 3 5 4
3. ARTEAL TM 2 1 0 1 7 3 4 3
4. IRUN LEKA ENEA 2 1 0 1 7 3 4 3
5. UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF 2 1 0 1 7 5 2 3
6. A.D.VINCIOS 2 0 0 2 6 6 0 2
7. ASISA BORGES VALL 2 1 1 0 5 5 0 2
8. HISPALIS T.M 2 1 1 0 6 6 0 2
9. SAN SEBASTIAN DE LOS REYES 2 0 1 1 3 7 -4 1
10. A.D.T.M. LEGANES 2 0 2 0 4 8 -4 0
11. C.E.R. L ESCALA 2 0 2 0 2 8 -6 0
12. ASSSA ALICANTE TM 2 0 2 0 0 8 -8 0
  Team PL W L D + - +-  
1. IRUN LEKA ENEA 1 1 0 0 4 0 4 2
2. REAL CAJASUR PRIEGO TM 1 1 0 0 4 0 4 2
3. ASISA BORGES VALL 1 1 0 0 4 1 3 2
4. UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF 1 1 0 0 4 2 2 2
5. VISIT PONTEVEDRA 1 1 0 0 4 2 2 2
6. A.D.VINCIOS 1 0 0 1 3 3 0 1
7. ARTEAL TM 1 0 0 1 3 3 0 1
8. A.D.T.M. LEGANES 1 0 1 0 2 4 -2 0
9. HISPALIS T.M 1 0 1 0 2 4 -2 0
10. C.E.R. L ESCALA 1 0 1 0 1 4 -3 0
11. ASSSA ALICANTE TM 1 0 1 0 0 4 -4 0
12. SAN SEBASTIAN DE LOS REYES 1 0 1 0 0 4 -4 0

Results

Round 1
2019-09-27 18:00
ASISA BORGES VALL C.E.R. L ESCALA   4:1
Elsayed Ahmed Lashin Norbert Tauler Alsina 11:13 11:6 8:11 11:8 11:5 3 :2
Joan Masip Navarro Iker Gonzalez H. Hernandez 3:11 10:12 10:12 0 :3
Marc Duran Giralt Sergi Grau Haro 11:9 11:8 12:10 3 :0
Elsayed Ahmed Lashin Iker Gonzalez H. Hernandez 9:11 11:3 11:7 9:11 11:3 3 :2
Marc Duran Giralt Norbert Tauler Alsina 11:7 11:8 11:8 3 :0

Round 1
2019-09-27 18:00
A.D.VINCIOS ARTEAL TM   3:3
Zhao Tianming José énio Mendes Da Encarnçao 11:3 4:11 13:15 11:13 1 :3
Andre Filipe Coelho Da Silva Humberto Manhani Junior 8:11 12:10 11:6 12:14 12:10 3 :2
Martin Pintos Barreiro Moises Alvarez Garcia 9:11 7:11 12:14 0 :3
Zhao Tianming Humberto Manhani Junior 9:11 11:4 9:11 11:7 11:7 3 :2
Martin Pintos Barreiro José énio Mendes Da Encarnçao 11:7 7:11 11:9 6:11 9:11 2 :3
Andre Filipe Coelho Da Silva Moises Alvarez Garcia 11:9 11:5 8:11 11:9 3 :1

Round 1
2019-09-28 11:00
ASSSA ALICANTE TM REAL CAJASUR PRIEGO TM   0:4
Alberto Lillo Bordajandi Daniel Kosiba 6:11 11:13 8:11 0 :3
Raúl Moreno Merín Carlos David Machado Sobrados 12:10 4:11 4:11 4:11 1 :3
Diego Lillo Bordajandi Alejandro Calvo Machado 4:11 11:5 3:11 5:11 1 :3
Alberto Lillo Bordajandi Carlos David Machado Sobrados 11:9 9:11 5:11 2:11 1 :3

Round 1
2019-09-28 12:00
A.D.T.M. LEGANES VISIT PONTEVEDRA   2:4
Ramil Mutygullin Guillermo Martinez Botella 11:9 7:11 11:13 11:9 11:6 3 :2
Libre Sancho Martinez Horacio Cifuentes Avalos 8:11 1:11 2:11 0 :3
Vasiliy Filatov Martin Sebastian Bentancor Fernandez 14:16 10:12 3:11 0 :3
Ramil Mutygullin Horacio Cifuentes Avalos 7:11 9:11 11:6 11:8 11:4 3 :2
Vasiliy Filatov Guillermo Martinez Botella 13:11 3:11 11:9 9:11 2:11 2 :3
Libre Sancho Martinez Martin Sebastian Bentancor Fernandez 7:11 8:11 11:8 6:11 1 :3

Round 1
2019-09-28 18:00
UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF HISPALIS T.M   4:2
Alexandru Cristian Cazacu Andrei Baibuldin 6:11 4:11 11:6 11:8 11:9 3 :2
Carlos Caballero Cuellar Francisco Miguel Ruiz Rodriguez 12:10 6:11 11:9 11:7 3 :1
Jorge Ausin Briongos Gustavo Alejandro Gomez Hernandez 8:11 9:11 12:14 0 :3
Alexandru Cristian Cazacu Francisco Miguel Ruiz Rodriguez 6:11 12:10 10:12 11:5 11:3 3 :2
Jorge Ausin Briongos Andrei Baibuldin 6:11 6:11 13:15 0 :3
Carlos Caballero Cuellar Gustavo Alejandro Gomez Hernandez 12:10 13:11 10:12 11:8 3 :1

Round 1
2019-09-29 10:00
IRUN LEKA ENEA SAN SEBASTIAN DE LOS REYES   4:0
Rafael Casares Castellano Hampus Ke Hannes Soderlund 9:11 10:12 7:11 0 :3
Petr Fedotov Taras Merzlikin 12:14 11:5 6:11 12:10 8:11 2 :3
Vladislav Ursu Endika Diez Aladro 9:11 11:8 11:5 6:11 8:11 2 :3
Rafael Casares Castellano Taras Merzlikin 7:11 11:9 4:11 7:11 1 :3


Round 2
2019-10-04 18:00
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES A.D.VINCIOS   3:3
Vladislav Ursu Martin Pintos Barreiro 11:6 12:10 9:11 11:7 3 :1
Rafael Casares Castellano Zhao Tianming 7:11 11:9 11:8 11:5 3 :1
Aleksei Zhukov Andre Filipe Coelho Da Silva 6:11 11:5 11:6 9:11 7:11 2 :3
Vladislav Ursu Zhao Tianming 7:11 11:4 7:11 11:5 9:11 2 :3
Aleksei Zhukov Martin Pintos Barreiro 11:4 13:11 11:6 3 :0
Rafael Casares Castellano Andre Filipe Coelho Da Silva 4:11 5:11 6:11 0 :3

Round 2
2019-10-05 11:00
ARTEAL TM ASSSA ALICANTE TM   4:0
Alberto Lillo Bordajandi Qiu Liang 8:11 6:11 4:11 0 :3
Diego Lillo Bordajandi Humberto Manhani Junior 11:7 4:11 7:11 4:11 1 :3
Raúl Moreno Merín Moises Alvarez Garcia 2:11 3:11 5:11 0 :3
Alberto Lillo Bordajandi Humberto Manhani Junior 3:11 3:11 7:11 0 :3

Round 2
2019-10-05 12:00
A.D.T.M. LEGANES HISPALIS T.M   2:4
Ramil Mutygullin Antonio Chaves Benjumea 11:9 11:8 11:2 3 :0
Vasiliy Filatov Jean Karim Lauric 11:8 10:12 5:11 10:12 1 :3
Libre Sancho Martinez Andrei Baibuldin 9:11 3:11 11:9 11:8 9:11 2 :3
Ramil Mutygullin Jean Karim Lauric 8:11 13:11 11:9 9:11 11:7 3 :2
Libre Sancho Martinez Antonio Chaves Benjumea 0:11 0:11 0:11 0 :3
Vasiliy Filatov Andrei Baibuldin 9:11 7:11 6:11 0 :3

Round 2
2019-10-05 18:00
UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF IRUN LEKA ENEA   3:3
Taras Merzlikin Carlos Caballero Cuellar 10:12 12:10 11:3 11:9 3 :1
Endika Diez Aladro Alexandru Cristian Cazacu 11:6 4:11 10:12 11:5 6:11 2 :3
Daniel Palacios Ruiz De Egino Miguel Nuñez Tapia 7:11 9:11 9:11 0 :3
Taras Merzlikin Alexandru Cristian Cazacu 11:9 11:8 8:11 14:12 3 :1
Daniel Palacios Ruiz De Egino Carlos Caballero Cuellar 7:11 8:11 15:13 3:11 1 :3
Endika Diez Aladro Miguel Nuñez Tapia 14:12 8:11 9:11 11:7 11:8 3 :2

Round 2
2019-10-06 11:00
VISIT PONTEVEDRA C.E.R. L ESCALA   4:1
Horacio Cifuentes Avalos Maxim Chaplygin 11:5 11:9 11:8 3 :0
Martin Sebastian Bentancor Fernandez Iker Gonzalez H. Hernandez 10:12 8:11 11:8 8:11 1 :3
Nicolas Daniel Galvano Sergi Grau Haro 12:10 7:11 11:2 10:12 11:8 3 :2
Horacio Cifuentes Avalos Iker Gonzalez H. Hernandez 5:11 11:9 11:3 11:4 3 :1
Nicolas Daniel Galvano Maxim Chaplygin 10:12 11:6 11:4 11:6 3 :1

Round 2
2019-10-16 19:00
REAL CAJASUR PRIEGO TM ASISA BORGES VALL   4:1
Marc Duran Giralt Diogo Miguel Ferreira De Carvalho 11:5 11:6 13:11 3 :0
Albert Vilardell Hidalgo Daniel Kosiba 6:11 11:7 9:11 12:10 6:11 2 :3
Elsayed Ahmed Lashin Carlos David Machado Sobrados 7:11 11:8 3:11 9:11 1 :3
Marc Duran Giralt Daniel Kosiba 15:17 8:11 12:10 11:6 6:11 2 :3
Elsayed Ahmed Lashin Diogo Miguel Ferreira De Carvalho 5:11 9:11 8:11 0 :3


Round 3
2019-10-09 18:00
ASISA BORGES VALL ARTEAL TM   3:3
José énio Mendes Da Encarnçao Marc Duran Giralt 8:11 11:9 11:7 11:9 3 :1
Moises Alvarez Garcia Elsayed Ahmed Lashin 11:8 6:11 9:11 5:11 1 :3
Humberto Manhani Junior Joan Masip Navarro 12:10 11:8 11:9 3 :0
José énio Mendes Da Encarnçao Elsayed Ahmed Lashin 3:11 6:11 7:11 0 :3
Humberto Manhani Junior Marc Duran Giralt 11:8 6:11 11:3 6:11 11:7 3 :2
Moises Alvarez Garcia Joan Masip Navarro 11:9 11:7 7:11 7:11 8:11 2 :3

Round 3
2019-10-11 18:00
A.D.VINCIOS UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF   4:1
Alexandru Cristian Cazacu Zhao Tianming 11:3 11:7 11:4 3 :0
Carlos Caballero Cuellar Andre Filipe Coelho Da Silva 8:11 11:13 4:11 0 :3
Miguel Nuñez Tapia Martin Pintos Barreiro 2:11 3:11 7:11 0 :3
Alexandru Cristian Cazacu Andre Filipe Coelho Da Silva 14:12 11:9 9:11 9:11 8:11 2 :3
Miguel Nuñez Tapia Zhao Tianming 2:11 9:11 8:11 0 :3

Round 3
2019-10-12 11:00
ASSSA ALICANTE TM SAN SEBASTIAN DE LOS REYES   0:4
Vladislav Ursu Diego Lillo Bordajandi 11:13 11:8 13:11 11:7 3 :1
Aleksei Zhukov Alberto Lillo Bordajandi 11:5 11:6 11:8 3 :0
Rafael Casares Castellano Raúl Moreno Merín 11:6 11:6 5:11 11:9 3 :1
Vladislav Ursu Alberto Lillo Bordajandi 11:8 11:4 11:3 3 :0

Round 3
2019-10-12 17:00
C.E.R. L ESCALA REAL CAJASUR PRIEGO TM   0:4
Chih-wei Yeh Diogo Miguel Ferreira De Carvalho 8:11 6:11 11:7 11:13 1 :3
Norbert Tauler Alsina Daniel Kosiba 11:6 9:11 11:7 5:11 8:11 2 :3
Iker Gonzalez H. Hernandez Carlos David Machado Sobrados 10:12 6:11 5:11 0 :3
Chih-wei Yeh Daniel Kosiba 14:12 7:11 12:10 5:11 10:12 2 :3

Round 3
2019-10-13 10:00
IRUN LEKA ENEA A.D.T.M. LEGANES   4:0
Taras Merzlikin Libre Sancho Martinez 11:3 11:9 11:8 3 :0
Thomas Le Breton Vasiliy Filatov 11:4 11:3 11:7 3 :0
Endika Diez Aladro Emilio Garcia-romeu Fernandez 11:4 11:4 11:9 3 :0
Taras Merzlikin Vasiliy Filatov 11:7 14:16 11:9 11:8 3 :1

Round 3
2019-10-13 12:00
HISPALIS T.M VISIT PONTEVEDRA   4:0
Guillermo Martinez Botella Andrei Baibuldin 4:11 4:11 3:11 0 :3
Martin Sebastian Bentancor Fernandez Francisco Miguel Ruiz Rodriguez 6:11 3:11 10:12 0 :3
Nicolas Daniel Galvano Gustavo Alejandro Gomez Hernandez 7:11 11:8 8:11 13:15 1 :3
Guillermo Martinez Botella Francisco Miguel Ruiz Rodriguez 13:11 8:11 7:11 8:11 1 :3


Round 4
2019-10-25 17:00
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES ASISA BORGES VALL   1:4
Marc Duran Giralt Rafael Casares Castellano 11:9 11:3 11:9 3 :0
Albert Vilardell Hidalgo Vladislav Ursu 11:7 11:13 8:11 11:9 10:12 2 :3
Joan Masip Navarro Nelson Jose Villanueva Morales 11:5 11:7 11:5 3 :0
Marc Duran Giralt Vladislav Ursu 11:5 11:8 9:11 11:6 3 :1
Joan Masip Navarro Rafael Casares Castellano 11:7 11:5 7:11 11:9 3 :1

Round 4
2019-10-26 11:00
ARTEAL TM C.E.R. L ESCALA   4:2
Chih-wei Yeh Humberto Manhani Junior 11:8 12:10 10:12 11:4 3 :1
Norbert Tauler Alsina José énio Mendes Da Encarnçao 11:3 11:9 4:11 3:11 7:11 2 :3
Iker Gonzalez H. Hernandez Moises Alvarez Garcia 5:11 11:2 10:12 9:11 1 :3
Chih-wei Yeh José énio Mendes Da Encarnçao 11:5 11:7 11:8 3 :0
Iker Gonzalez H. Hernandez Humberto Manhani Junior 9:11 11:9 4:11 11:13 1 :3
Norbert Tauler Alsina Moises Alvarez Garcia 6:11 11:9 10:12 9:11 1 :3

Round 4
2019-10-26 12:00
A.D.T.M. LEGANES A.D.VINCIOS   3:3
Dmytro Pysar Vasiliy Filatov 11:6 11:8 14:12 3 :0
Martin Pintos Barreiro Ramil Mutygullin 6:11 11:8 12:14 4:11 1 :3
Andre Filipe Coelho Da Silva Libre Sancho Martinez 11:7 11:4 11:7 3 :0
Dmytro Pysar Ramil Mutygullin 15:13 7:11 9:11 11:9 10:12 2 :3
Andre Filipe Coelho Da Silva Vasiliy Filatov 9:11 11:4 6:11 17:15 11:5 3 :2
Martin Pintos Barreiro Libre Sancho Martinez 8:11 7:11 11:9 6:11 1 :3

Round 4
2019-10-26 18:00
UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF ASSSA ALICANTE TM   4:1
Alexandru Cristian Cazacu Diego Lillo Bordajandi 11:8 11:8 11:7 3 :0
Carlos Caballero Cuellar Alberto Lillo Bordajandi 6:11 11:5 5:11 9:11 1 :3
Jorge Ausin Briongos Raúl Moreno Merín 11:7 11:6 11:9 3 :0
Alexandru Cristian Cazacu Alberto Lillo Bordajandi 9:11 4:11 11:9 11:6 11:7 3 :2
Jorge Ausin Briongos Diego Lillo Bordajandi 11:6 11:6 11:5 3 :0

Round 4
2019-10-27 11:00
HISPALIS T.M IRUN LEKA ENEA   1:4
Hampus Ke Hannes Soderlund Marcos Sanmartin Garcia 11:5 11:4 11:5 3 :0
Endika Diez Aladro Francisco Miguel Ruiz Rodriguez 2:11 11:5 12:14 16:18 1 :3
Thomas Le Breton Antonio Chaves Benjumea 12:10 11:9 11:7 3 :0
Hampus Ke Hannes Soderlund Francisco Miguel Ruiz Rodriguez 11:2 11:7 11:7 3 :0
Thomas Le Breton Marcos Sanmartin Garcia 11:3 11:7 11:6 3 :0

Round 4
2019-10-27 11:00
VISIT PONTEVEDRA REAL CAJASUR PRIEGO TM   2:4
Martin Sebastian Bentancor Fernandez Diogo Miguel Ferreira De Carvalho 11:13 5:11 11:7 4:11 1 :3
Tomas Joffre Daniel Kosiba 8:11 0:11 4:11 0 :3
Nicolas Daniel Galvano Carlos David Machado Sobrados 9:11 2:11 5:11 0 :3
Martin Sebastian Bentancor Fernandez Daniel Kosiba 12:14 9:11 12:10 11:8 11:5 3 :2
Nicolas Daniel Galvano Diogo Miguel Ferreira De Carvalho 7:11 15:13 11:4 12:10 3 :1
Tomas Joffre Carlos David Machado Sobrados 1:11 7:11 3:11 0 :3


Round 5
2019-11-08 18:00
A.D.VINCIOS HISPALIS T.M   4:0
Andre Filipe Coelho Da Silva Francisco Miguel Ruiz Rodriguez 9:11 11:7 11:5 11:7 3 :1
Zhao Tianming Wilmer Giovanny Nuñez Santisteban 11:6 11:6 11:2 3 :0
Martin Pintos Barreiro Antonio Chaves Benjumea 4:11 12:10 12:10 6:11 11:2 3 :2
Andre Filipe Coelho Da Silva Wilmer Giovanny Nuñez Santisteban 11:6 11:6 11:8 3 :0

Round 5
2019-11-08 18:00
ASISA BORGES VALL UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF   4:1
Marc Duran Giralt Carlos Caballero Cuellar 11:6 11:5 9:11 11:4 3 :1
Joan Masip Navarro Alexandru Cristian Cazacu 9:11 7:11 5:11 0 :3
Elsayed Ahmed Lashin Jorge Ausin Briongos 11:5 11:8 3:11 11:3 3 :1
Marc Duran Giralt Alexandru Cristian Cazacu 9:11 11:9 11:9 11:7 3 :1
Elsayed Ahmed Lashin Carlos Caballero Cuellar 12:10 11:3 11:6 3 :0

Round 5
2019-11-09 11:00
ASSSA ALICANTE TM A.D.T.M. LEGANES   3:3
Ramil Mutygullin Artem Zimarin 9:11 9:11 12:10 4:11 1 :3
Vasiliy Filatov Vitali Murzin 4:11 9:11 7:11 0 :3
Libre Sancho Martinez Alberto Lillo Bordajandi 9:11 6:11 9:11 0 :3
Ramil Mutygullin Vitali Murzin 11:8 8:11 11:8 11:9 3 :1
Libre Sancho Martinez Artem Zimarin 11:8 6:11 11:13 11:6 11:6 3 :2
Vasiliy Filatov Alberto Lillo Bordajandi 11:7 16:14 11:9 3 :0

Round 5
2019-11-09 17:00
C.E.R. L ESCALA SAN SEBASTIAN DE LOS REYES   4:1
Aleksei Zhukov Chih-wei Yeh 6:11 11:9 8:11 9:11 1 :3
Rafael Casares Castellano Sergi Grau Haro 11:8 6:11 12:14 12:10 11:6 3 :2
Vladislav Ursu Maxim Chaplygin 8:11 7:11 10:12 0 :3
Aleksei Zhukov Sergi Grau Haro 10:12 8:11 11:9 9:11 1 :3
Vladislav Ursu Chih-wei Yeh 11:7 11:7 8:11 4:11 8:11 2 :3

Round 5
2019-11-10 10:00
IRUN LEKA ENEA VISIT PONTEVEDRA   4:0
Martin Sebastian Bentancor Fernandez Endika Diez Aladro 8:11 3:11 6:11 0 :3
Guillermo Martinez Botella Daniel Palacios Ruiz De Egino 11:8 6:11 10:12 11:8 7:11 2 :3
Nicolas Daniel Galvano Thomas Le Breton 4:11 6:11 11:9 5:11 1 :3
Martin Sebastian Bentancor Fernandez Daniel Palacios Ruiz De Egino 8:11 5:11 11:7 11:9 4:11 2 :3

Round 5
2019-11-20 20:00
REAL CAJASUR PRIEGO TM ARTEAL TM   4:1
Humberto Manhani Junior Daniel Kosiba 3:11 18:16 8:11 12:10 12:10 3 :2
José énio Mendes Da Encarnçao Diogo Miguel Ferreira De Carvalho 7:11 7:11 7:11 0 :3
Moises Alvarez Garcia Carlos David Machado Sobrados 11:13 11:4 7:11 6:11 1 :3
Humberto Manhani Junior Diogo Miguel Ferreira De Carvalho 6:11 11:8 9:11 4:11 1 :3
Moises Alvarez Garcia Daniel Kosiba 6:11 12:10 11:9 7:11 4:11 2 :3


Round 6
2019-11-15 18:00
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES REAL CAJASUR PRIEGO TM   0:4
Denis Terna Daniel Kosiba 7:11 11:3 7:11 10:12 1 :3
Petr Fedotov Carlos David Machado Sobrados 12:10 11:13 7:11 11:8 8:11 2 :3
Rafael Casares Castellano Alejandro Calvo Machado 6:11 6:11 11:7 8:11 1 :3
Denis Terna Carlos David Machado Sobrados 11:9 6:11 12:10 5:11 4:11 2 :3

Round 6
2019-11-16 11:00
HISPALIS T.M ASSSA ALICANTE TM   3:3
Vitali Murzin Antonio Chaves Benjumea 11:4 11:5 12:10 3 :0
Alberto Lillo Bordajandi Emiliano Baruch Riofrio Aguirre 7:11 11:7 11:7 5:11 11:9 3 :2
Artem Zimarin Andrei Baibuldin 12:10 12:14 9:11 11:9 10:12 2 :3
Vitali Murzin Emiliano Baruch Riofrio Aguirre 13:11 11:9 11:4 3 :0
Artem Zimarin Antonio Chaves Benjumea 6:11 5:11 8:11 0 :3
Alberto Lillo Bordajandi Andrei Baibuldin 11:6 11:6 8:11 7:11 5:11 2 :3

Round 6
2019-11-16 18:00
UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF C.E.R. L ESCALA   3:3
Jorge Ausin Briongos Chih-wei Yeh 9:11 12:14 5:11 0 :3
Karol Hasek Sergi Grau Haro 6:11 12:10 11:5 11:8 3 :1
Alexandru Cristian Cazacu Maxim Chaplygin 11:7 11:1 11:9 3 :0
Jorge Ausin Briongos Sergi Grau Haro 11:7 11:7 11:3 3 :0
Alexandru Cristian Cazacu Chih-wei Yeh 9:11 10:12 4:11 0 :3
Karol Hasek Maxim Chaplygin 12:10 5:11 7:11 8:11 1 :3

Round 6
2019-11-17 10:00
IRUN LEKA ENEA A.D.VINCIOS   4:2
Hampus Ke Hannes Soderlund Martin Pintos Barreiro 11:6 11:7 11:4 3 :0
Endika Diez Aladro Dmytro Pysar 11:6 11:8 8:11 11:9 3 :1
Daniel Palacios Ruiz De Egino Andre Filipe Coelho Da Silva 4:11 8:11 10:12 0 :3
Hampus Ke Hannes Soderlund Dmytro Pysar 7:11 12:10 13:11 9:11 11:8 3 :2
Daniel Palacios Ruiz De Egino Martin Pintos Barreiro 9:11 8:11 15:13 12:10 9:11 2 :3
Endika Diez Aladro Andre Filipe Coelho Da Silva 11:7 12:10 9:11 7:11 11:9 3 :2

Round 6
2019-11-17 11:00
VISIT PONTEVEDRA ARTEAL TM   4:2
Horacio Cifuentes Avalos José énio Mendes Da Encarnçao 8:11 11:7 13:11 11:6 3 :1
Martin Sebastian Bentancor Fernandez Humberto Manhani Junior 11:4 6:11 10:12 12:10 8:11 2 :3
Nicolas Daniel Galvano Moises Alvarez Garcia 6:11 11:7 8:11 11:6 11:6 3 :2
Horacio Cifuentes Avalos Humberto Manhani Junior 11:9 11:5 8:11 13:11 3 :1
Nicolas Daniel Galvano José énio Mendes Da Encarnçao 11:6 3:11 9:11 6:11 1 :3
Martin Sebastian Bentancor Fernandez Moises Alvarez Garcia 14:12 11:7 9:11 11:7 3 :1

Round 6
2019-11-20 18:00
A.D.T.M. LEGANES ASISA BORGES VALL   0:4
Ramil Mutygullin Marc Duran Giralt 8:11 6:11 10:12 0 :3
Jose Manuel Alcantara Garcia Elsayed Ahmed Lashin 8:11 7:11 7:11 0 :3
Vasiliy Filatov Joan Masip Navarro 11:7 6:11 9:11 9:11 1 :3
Ramil Mutygullin Elsayed Ahmed Lashin 11:4 10:12 12:14 7:11 1 :3


Round 7
2019-11-22 18:00
ASISA BORGES VALL HISPALIS T.M   4:1
Marc Duran Giralt Antonio Chaves Benjumea 11:2 11:2 6:11 11:7 3 :1
Joan Masip Navarro Andrei Baibuldin 8:11 6:11 8:11 0 :3
Elsayed Ahmed Lashin Jean Karim Lauric 11:8 11:3 11:6 3 :0
Marc Duran Giralt Andrei Baibuldin 11:8 11:8 11:9 3 :0
Elsayed Ahmed Lashin Antonio Chaves Benjumea 11:9 11:8 11:8 3 :0

Round 7
2019-11-22 18:00
A.D.VINCIOS VISIT PONTEVEDRA   1:4
Nicolas Daniel Galvano Martin Pintos Barreiro 11:9 8:11 11:2 11:7 3 :1
Horacio Cifuentes Avalos Dmytro Pysar 11:4 11:5 9:11 11:5 3 :1
Martin Sebastian Bentancor Fernandez Andre Filipe Coelho Da Silva 5:11 9:11 11:7 4:11 1 :3
Nicolas Daniel Galvano Dmytro Pysar 4:11 15:17 11:9 11:8 11:6 3 :2
Martin Sebastian Bentancor Fernandez Martin Pintos Barreiro 11:5 11:7 13:11 3 :0

Round 7
2019-11-22 20:00
REAL CAJASUR PRIEGO TM UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF   3:3
Miguel Nuñez Tapia Diogo Miguel Ferreira De Carvalho 11:9 6:11 5:11 13:11 11:9 3 :2
Carlos Caballero Cuellar Carlos David Machado Sobrados 8:11 11:9 9:11 1:11 1 :3
Alexandru Cristian Cazacu Daniel Kosiba 7:11 9:11 11:6 11:8 11:4 3 :2
Miguel Nuñez Tapia Carlos David Machado Sobrados 3:11 5:11 3:11 0 :3
Alexandru Cristian Cazacu Diogo Miguel Ferreira De Carvalho 11:7 11:8 4:11 6:11 11:7 3 :2
Carlos Caballero Cuellar Daniel Kosiba 6:11 7:11 10:12 0 :3

Round 7
2019-11-23 11:00
ASSSA ALICANTE TM IRUN LEKA ENEA   3:3
Hampus Ke Hannes Soderlund Diego Lillo Bordajandi 11:1 11:5 9:11 11:7 3 :1
Daniel Palacios Ruiz De Egino Alberto Lillo Bordajandi 5:11 11:9 11:4 9:11 11:9 3 :2
Endika Diez Aladro Artem Zimarin 11:9 11:9 5:11 9:11 6:11 2 :3
Hampus Ke Hannes Soderlund Alberto Lillo Bordajandi 6:11 9:11 11:5 10:12 1 :3
Endika Diez Aladro Diego Lillo Bordajandi 11:8 9:11 11:6 11:6 3 :1
Daniel Palacios Ruiz De Egino Artem Zimarin 11:6 12:14 9:11 10:12 1 :3

Round 7
2019-11-23 11:00
ARTEAL TM SAN SEBASTIAN DE LOS REYES   4:1
Vladislav Ursu José énio Mendes Da Encarnçao 5:11 4:11 8:11 0 :3
Petr Fedotov Humberto Manhani Junior 5:11 13:15 6:11 0 :3
Rafael Casares Castellano Moises Alvarez Garcia 6:11 9:11 6:11 0 :3
Vladislav Ursu Humberto Manhani Junior 9:11 11:6 11:5 2:11 11:9 3 :2
Rafael Casares Castellano José énio Mendes Da Encarnçao 9:11 5:11 4:11 0 :3

Round 7
2019-11-23 17:00
C.E.R. L ESCALA A.D.T.M. LEGANES   4:1
Chih-wei Yeh Libre Sancho Martinez 11:4 11:6 11:6 3 :0
Iker Gonzalez H. Hernandez Ramil Mutygullin 5:11 11:8 5:11 8:11 1 :3
Maxim Chaplygin Vasiliy Filatov 11:9 11:9 11:4 3 :0
Chih-wei Yeh Ramil Mutygullin 11:5 11:7 11:6 3 :0
Maxim Chaplygin Libre Sancho Martinez 11:8 11:9 11:7 3 :0


Round 8
2019-11-29 18:00
A.D.VINCIOS ASSSA ALICANTE TM   3:3
Andre Filipe Coelho Da Silva Raúl Moreno Merín 7:11 9:11 4:11 0 :3
Martin Pintos Barreiro Alberto Lillo Bordajandi 6:11 11:8 8:11 8:11 1 :3
Zhao Tianming Artem Zimarin 11:4 11:1 11:6 3 :0
Andre Filipe Coelho Da Silva Alberto Lillo Bordajandi 11:8 11:8 11:7 3 :0
Zhao Tianming Raúl Moreno Merín 8:11 11:1 11:6 11:7 3 :1
Martin Pintos Barreiro Artem Zimarin 6:11 4:11 11:9 13:11 5:11 2 :3

Round 8
2019-11-30 12:00
A.D.T.M. LEGANES REAL CAJASUR PRIEGO TM   0:4
Diogo Miguel Ferreira De Carvalho Vasiliy Filatov 11:8 11:7 11:4 3 :0
Carlos David Machado Sobrados Emilio Garcia-romeu Fernandez 11:4 11:2 11:4 3 :0
Daniel Kosiba Jose Manuel Alcantara Garcia 11:7 11:4 11:9 3 :0
Diogo Miguel Ferreira De Carvalho Emilio Garcia-romeu Fernandez 11:9 11:6 11:8 3 :0

Round 8
2019-11-30 13:00
HISPALIS T.M C.E.R. L ESCALA   0:4
Chih-wei Yeh Francisco Miguel Ruiz Rodriguez 11:4 11:6 11:1 3 :0
Norbert Tauler Alsina Domingo Perez Serrano 11:6 11:8 11:7 3 :0
Maxim Chaplygin Antonio Chaves Benjumea 11:8 11:4 8:11 12:10 3 :1
Chih-wei Yeh Domingo Perez Serrano 11:4 11:5 11:7 3 :0

Round 8
2019-11-30 18:00
UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF ARTEAL TM   2:4
Alexandru Cristian Cazacu José énio Mendes Da Encarnçao 5:11 6:11 11:8 11:6 11:8 3 :2
Carlos Caballero Cuellar Moises Alvarez Garcia 3:11 11:6 9:11 10:12 1 :3
Jorge Ausin Briongos Humberto Manhani Junior 9:11 7:11 5:11 0 :3
Alexandru Cristian Cazacu Moises Alvarez Garcia 12:14 7:11 11:2 11:8 11:5 3 :2
Jorge Ausin Briongos José énio Mendes Da Encarnçao 4:11 7:11 7:11 0 :3
Carlos Caballero Cuellar Humberto Manhani Junior 11:9 9:11 8:11 12:10 10:12 2 :3

Round 8
2019-12-01 10:00
IRUN LEKA ENEA ASISA BORGES VALL   4:2
Taras Merzlikin Elsayed Ahmed Lashin 11:9 5:11 11:5 11:9 3 :1
Endika Diez Aladro Marc Duran Giralt 11:8 6:11 11:8 10:12 11:6 3 :2
Thomas Le Breton Joan Masip Navarro 9:11 5:11 8:11 0 :3
Taras Merzlikin Marc Duran Giralt 9:11 11:6 1:11 11:7 11:5 3 :2
Thomas Le Breton Elsayed Ahmed Lashin 13:15 11:9 8:11 7:11 1 :3
Endika Diez Aladro Joan Masip Navarro 11:8 11:9 11:7 3 :0

Round 8
2019-12-01 11:00
VISIT PONTEVEDRA SAN SEBASTIAN DE LOS REYES   4:2
Rafael Casares Castellano Horacio Cifuentes Avalos 6:11 12:14 2:11 0 :3
Aleksei Zhukov Nicolas Daniel Galvano 11:9 11:4 6:11 11:5 3 :1
Vladislav Ursu Martin Sebastian Bentancor Fernandez 7:11 11:4 11:8 8:11 11:8 3 :2
Rafael Casares Castellano Nicolas Daniel Galvano 4:11 3:11 10:12 0 :3
Vladislav Ursu Horacio Cifuentes Avalos 3:11 5:11 11:8 3:11 1 :3
Aleksei Zhukov Martin Sebastian Bentancor Fernandez 5:11 8:11 2:11 0 :3


Round 9
2019-12-13 18:00
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF   4:1
Aleksei Zhukov Jorge Ausin Briongos 11:7 8:11 11:3 11:6 3 :1
Anthony Arputharaj Amalraj Alexandru Cristian Cazacu 11:3 11:13 11:7 11:9 3 :1
Rafael Casares Castellano Carlos Caballero Cuellar 3:11 12:14 7:11 0 :3
Aleksei Zhukov Alexandru Cristian Cazacu 7:11 14:12 11:5 12:10 3 :1
Rafael Casares Castellano Jorge Ausin Briongos 11:8 4:11 11:9 11:7 3 :1

Round 9
2019-12-13 20:00
REAL CAJASUR PRIEGO TM HISPALIS T.M   4:2
Daniel Kosiba Antonio Chaves Benjumea 11:4 11:5 11:5 3 :0
Carlos David Machado Sobrados Gustavo Alejandro Gomez Hernandez 11:3 11:7 13:11 3 :0
Alejandro Calvo Machado Francisco Miguel Ruiz Rodriguez 11:1 11:0 11:1 3 :0
Daniel Kosiba Gustavo Alejandro Gomez Hernandez 5:11 9:11 11:6 11:7 6:11 2 :3
Alejandro Calvo Machado Antonio Chaves Benjumea 11:4 4:11 7:11 9:11 1 :3
Carlos David Machado Sobrados Francisco Miguel Ruiz Rodriguez 11:0 11:1 11:0 3 :0

Round 9
2019-12-14 11:00
ARTEAL TM A.D.T.M. LEGANES   4:0
Moises Alvarez Garcia Vasiliy Filatov 11:8 11:8 9:11 13:11 3 :1
Humberto Manhani Junior Emilio Garcia-romeu Fernandez 11:5 11:1 11:4 3 :0
José énio Mendes Da Encarnçao Libre Sancho Martinez 11:9 11:8 15:17 11:3 3 :1
Moises Alvarez Garcia Emilio Garcia-romeu Fernandez 11:5 11:5 11:3 3 :0

Round 9
2019-12-14 11:00
ASSSA ALICANTE TM VISIT PONTEVEDRA   1:4
Horacio Cifuentes Avalos Alberto Lillo Bordajandi 11:9 11:7 11:6 3 :0
Ignacio Fernandez Pedros Artem Zimarin 5:11 11:13 5:11 0 :3
Guillermo Martinez Botella Vitali Murzin 13:11 11:7 12:10 3 :0
Horacio Cifuentes Avalos Artem Zimarin 11:8 11:4 11:4 3 :0
Guillermo Martinez Botella Alberto Lillo Bordajandi 11:1 11:8 11:5 3 :0

Round 9
2019-12-14 17:00
C.E.R. L ESCALA IRUN LEKA ENEA   1:4
Taras Merzlikin Norbert Tauler Alsina 11:6 15:13 11:3 3 :0
Thomas Le Breton Iker Gonzalez H. Hernandez 11:7 9:11 8:11 6:11 1 :3
Endika Diez Aladro Sergi Grau Haro 9:11 11:9 11:2 11:9 3 :1
Taras Merzlikin Iker Gonzalez H. Hernandez 5:11 11:8 11:9 8:11 11:7 3 :2
Endika Diez Aladro Norbert Tauler Alsina 9:11 12:10 7:11 11:9 11:6 3 :2

Round 9
2019-12-17 18:00
ASISA BORGES VALL A.D.VINCIOS   4:1
Marc Duran Giralt Andre Filipe Coelho Da Silva 11:4 11:2 9:11 7:11 11:13 2 :3
Joan Masip Navarro Martin Pintos Barreiro 11:6 11:4 11:2 3 :0
Elsayed Ahmed Lashin Fernando Padin Fernandez 11:9 11:4 10:12 11:2 3 :1
Marc Duran Giralt Martin Pintos Barreiro 11:7 11:7 11:5 3 :0
Elsayed Ahmed Lashin Andre Filipe Coelho Da Silva 7:11 11:8 11:9 11:5 3 :1


Round 10
2019-12-20 18:00
A.D.VINCIOS C.E.R. L ESCALA   4:0
Iker Gonzalez H. Hernandez Martin Pintos Barreiro 4:11 10:12 11:3 9:11 1 :3
Sergi Grau Haro Zhao Tianming 6:11 8:11 6:11 0 :3
Norbert Tauler Alsina Andre Filipe Coelho Da Silva 4:11 3:11 3:11 0 :3
Iker Gonzalez H. Hernandez Zhao Tianming 11:8 4:11 4:11 5:11 1 :3

Round 10
2019-12-21 11:00
ASSSA ALICANTE TM ASISA BORGES VALL   0:4
Elsayed Ahmed Lashin Alberto Lillo Bordajandi 11:3 11:8 11:5 3 :0
Joan Masip Navarro Diego Lillo Bordajandi 6:11 11:7 11:6 11:6 3 :1
Marc Duran Giralt Artem Zimarin 11:8 11:7 9:11 11:2 3 :1
Elsayed Ahmed Lashin Diego Lillo Bordajandi 11:6 11:6 12:10 3 :0

Round 10
2019-12-21 11:00
HISPALIS T.M ARTEAL TM   1:4
Gustavo Alejandro Gomez Hernandez Moises Alvarez Garcia 11:3 13:11 11:13 11:6 3 :1
Francisco Miguel Ruiz Rodriguez Humberto Manhani Junior 11:7 11:9 5:11 3:11 5:11 2 :3
Antonio Chaves Benjumea Qiu Liang 13:15 6:11 4:11 0 :3
Gustavo Alejandro Gomez Hernandez Humberto Manhani Junior 11:7 9:11 5:11 10:12 1 :3
Antonio Chaves Benjumea Moises Alvarez Garcia 10:12 4:11 11:9 9:11 1 :3

Round 10
2019-12-21 12:00
A.D.T.M. LEGANES SAN SEBASTIAN DE LOS REYES   2:4
Vasiliy Filatov Vladislav Ursu 7:11 11:5 11:6 11:5 3 :1
Emilio Garcia-romeu Fernandez Anthony Arputharaj Amalraj 11:13 7:11 11:9 11:13 1 :3
Libre Sancho Martinez Rafael Casares Castellano 11:6 5:11 11:9 3:11 11:8 3 :2
Vasiliy Filatov Anthony Arputharaj Amalraj 5:11 11:8 2:11 8:11 1 :3
Libre Sancho Martinez Vladislav Ursu 11:9 11:9 6:11 7:11 10:12 2 :3
Emilio Garcia-romeu Fernandez Rafael Casares Castellano 9:11 11:9 9:11 11:13 1 :3

Round 10
2019-12-22 10:00
IRUN LEKA ENEA REAL CAJASUR PRIEGO TM   1:4
Hampus Ke Hannes Soderlund Daniel Kosiba 11:7 11:4 9:11 9:11 13:11 3 :2
Thomas Le Breton Diogo Miguel Ferreira De Carvalho 11:9 6:11 10:12 2:11 1 :3
Endika Diez Aladro Carlos David Machado Sobrados 14:12 8:11 11:4 8:11 6:11 2 :3
Hampus Ke Hannes Soderlund Diogo Miguel Ferreira De Carvalho 11:13 0:11 0:11 0 :3
Endika Diez Aladro Daniel Kosiba 7:11 8:11 9:11 0 :3

Round 10
2019-12-22 10:00
VISIT PONTEVEDRA UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF   3:3
Miguel Nuñez Tapia Horacio Cifuentes Avalos 6:11 11:6 6:11 10:12 1 :3
Carlos Caballero Cuellar Guillermo Martinez Botella 12:10 11:5 10:12 11:9 3 :1
Alexandru Cristian Cazacu Pedro Fernandez Mateo 11:6 12:10 11:4 3 :0
Miguel Nuñez Tapia Guillermo Martinez Botella 4:11 9:11 15:13 5:11 1 :3
Alexandru Cristian Cazacu Horacio Cifuentes Avalos 11:4 12:14 8:11 7:11 1 :3
Carlos Caballero Cuellar Pedro Fernandez Mateo 11:4 11:3 11:3 3 :0


Round 11
2020-01-10 18:00
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES HISPALIS T.M   3:3
Choi Deokhwa Antonio Chaves Benjumea 14:12 11:3 11:8 3 :0
Vladislav Ursu Francisco Miguel Ruiz Rodriguez 12:10 9:11 8:11 4:11 1 :3
Rafael Casares Castellano Jean Karim Lauric 6:11 3:11 3:11 0 :3
Choi Deokhwa Francisco Miguel Ruiz Rodriguez 11:5 5:11 11:7 8:11 5:11 2 :3
Rafael Casares Castellano Antonio Chaves Benjumea 6:11 12:10 4:11 11:7 11:2 3 :2
Vladislav Ursu Jean Karim Lauric 8:11 11:7 11:5 11:6 3 :1

Round 11
2020-01-10 18:00
ASISA BORGES VALL VISIT PONTEVEDRA   4:0
Elsayed Ahmed Lashin Guillermo Martinez Botella 2:11 12:10 11:5 16:14 3 :1
Joan Masip Navarro Martin Sebastian Bentancor Fernandez 11:8 6:11 11:9 8:11 11:9 3 :2
Marc Duran Giralt Pedro Fernandez Mateo 11:8 11:6 11:5 3 :0
Elsayed Ahmed Lashin Martin Sebastian Bentancor Fernandez 5:11 11:3 8:11 11:9 11:6 3 :2

Round 11
2020-01-10 20:00
REAL CAJASUR PRIEGO TM A.D.VINCIOS   4:0
Carlos David Machado Sobrados Fernando Padin Fernandez 11:2 11:8 12:10 3 :0
Alejandro Calvo Machado Martin Pintos Barreiro 11:6 11:3 11:8 3 :0
Daniel Kosiba Andre Filipe Coelho Da Silva 11:8 11:5 6:11 14:16 11:9 3 :2
Carlos David Machado Sobrados Martin Pintos Barreiro 11:4 11:3 11:6 3 :0

Round 11
2020-01-11 11:00
ARTEAL TM IRUN LEKA ENEA   2:4
Taras Merzlikin José énio Mendes Da Encarnçao 11:5 11:3 4:11 12:10 3 :1
Endika Diez Aladro Humberto Manhani Junior 8:11 11:7 11:9 13:15 8:11 2 :3
Daniel Palacios Ruiz De Egino Moises Alvarez Garcia 6:11 11:7 11:9 11:2 3 :1
Taras Merzlikin Humberto Manhani Junior 11:9 7:11 5:11 11:6 11:8 3 :2
Daniel Palacios Ruiz De Egino José énio Mendes Da Encarnçao 6:11 3:11 14:12 10:12 1 :3
Endika Diez Aladro Moises Alvarez Garcia 11:4 13:11 7:11 9:11 11:8 3 :2

Round 11
2020-01-11 17:00
C.E.R. L ESCALA ASSSA ALICANTE TM   3:3
Alberto Lillo Bordajandi Iker Gonzalez H. Hernandez 1:11 0:11 0:11 0 :3
Diego Lillo Bordajandi Chih-wei Yeh 5:11 5:11 3:11 0 :3
Artem Zimarin Sergi Grau Haro 11:8 11:7 12:10 3 :0
Alberto Lillo Bordajandi Chih-wei Yeh 0:11 0:11 0:11 0 :3
Artem Zimarin Iker Gonzalez H. Hernandez 11:5 7:11 6:11 11:4 11:2 3 :2
Diego Lillo Bordajandi Sergi Grau Haro 6:11 11:7 6:11 11:8 11:8 3 :2

Round 11
2020-01-11 18:00
UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF A.D.T.M. LEGANES   4:0
Carlos Caballero Cuellar Emilio Garcia-romeu Fernandez 11:6 11:7 11:5 3 :0
Jorge Ausin Briongos Libre Sancho Martinez 11:6 11:6 7:11 7:11 11:9 3 :2
Alexandru Cristian Cazacu Jose Manuel Alcantara Garcia 11:7 11:8 11:6 3 :0
Carlos Caballero Cuellar Libre Sancho Martinez 8:11 11:8 11:6 9:11 11:9 3 :2


Round 12
2020-01-17 18:00
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES IRUN LEKA ENEA   1:4
Choi Deokhwa Endika Diez Aladro 7:11 12:10 11:6 12:10 3 :1
Vladislav Ursu Taras Merzlikin 11:8 4:11 11:9 5:11 4:11 2 :3
Rafael Casares Castellano Daniel Palacios Ruiz De Egino 9:11 8:11 7:11 0 :3
Choi Deokhwa Taras Merzlikin 6:11 10:12 13:11 11:6 7:11 2 :3
Rafael Casares Castellano Endika Diez Aladro 6:11 9:11 9:11 0 :3

Round 12
2020-01-17 20:00
REAL CAJASUR PRIEGO TM ASSSA ALICANTE TM   4:0
Raúl Moreno Merín Daniel Kosiba 5:11 4:11 2:11 0 :3
Artem Zimarin Carlos David Machado Sobrados 9:11 11:9 9:11 10:12 1 :3
Diego Lillo Bordajandi Alejandro Calvo Machado 7:11 9:11 7:11 0 :3
Raúl Moreno Merín Carlos David Machado Sobrados 7:11 4:11 4:11 0 :3

Round 12
2020-01-18 11:00
ARTEAL TM A.D.VINCIOS   4:1
Zhao Tianming Humberto Manhani Junior 17:19 13:11 9:11 6:11 1 :3
Martin Pintos Barreiro José énio Mendes Da Encarnçao 4:11 10:12 3:11 0 :3
Andre Filipe Coelho Da Silva Moises Alvarez Garcia 11:5 9:11 11:8 11:4 3 :1
Zhao Tianming José énio Mendes Da Encarnçao 3:11 11:4 7:11 11:13 1 :3
Andre Filipe Coelho Da Silva Humberto Manhani Junior 11:7 9:11 7:11 9:11 1 :3

Round 12
2020-01-18 17:00
C.E.R. L ESCALA ASISA BORGES VALL   2:4
Norbert Tauler Alsina Marc Duran Giralt 7:11 6:11 7:11 0 :3
Sergi Grau Haro Elsayed Ahmed Lashin 8:11 7:11 3:11 0 :3
Chih-wei Yeh Joan Masip Navarro 12:10 11:3 9:11 11:9 3 :1
Norbert Tauler Alsina Elsayed Ahmed Lashin 12:14 11:13 7:11 0 :3
Chih-wei Yeh Marc Duran Giralt 12:10 11:9 11:7 3 :0
Sergi Grau Haro Joan Masip Navarro 9:11 3:11 11:7 3:11 1 :3

Round 12
2020-01-19 11:00
VISIT PONTEVEDRA A.D.T.M. LEGANES   4:0

Round 12
2020-01-19 12:00
HISPALIS T.M UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF   2:4
Daniel Berzosa Casas David Cristian Muriel Blanco 12:10 11:9 11:9 3 :0
Alexandru Cristian Cazacu Antonio Chaves Benjumea 10:12 11:9 11:4 11:6 3 :1
Carlos Caballero Cuellar Francisco Miguel Ruiz Rodriguez 7:11 11:4 7:11 6:11 1 :3
Daniel Berzosa Casas Antonio Chaves Benjumea 8:11 5:11 6:11 0 :3
Carlos Caballero Cuellar David Cristian Muriel Blanco 11:7 11:1 11:2 3 :0
Alexandru Cristian Cazacu Francisco Miguel Ruiz Rodriguez 7:11 11:4 11:8 11:6 3 :1


Round 13
2020-01-24 18:00
A.D.VINCIOS SAN SEBASTIAN DE LOS REYES   2:4
Vladislav Ursu Martin Pintos Barreiro 7:11 11:7 11:8 11:5 3 :1
Choi Deokhwa Andre Filipe Coelho Da Silva 12:10 11:7 7:11 11:2 3 :1
Rafael Casares Castellano Zhao Tianming 4:11 6:11 6:11 0 :3
Vladislav Ursu Andre Filipe Coelho Da Silva 11:8 8:11 6:11 3:11 1 :3
Rafael Casares Castellano Martin Pintos Barreiro 6:11 11:9 11:6 11:2 3 :1
Choi Deokhwa Zhao Tianming 6:11 11:8 11:9 11:8 3 :1

Round 13
2020-01-25 11:00
ASSSA ALICANTE TM ARTEAL TM   1:4
Moises Alvarez Garcia Raúl Moreno Merín 8:11 11:6 11:8 11:4 3 :1
Humberto Manhani Junior Alberto Lillo Bordajandi 9:11 11:7 11:6 11:9 3 :1
José énio Mendes Da Encarnçao Diego Lillo Bordajandi 11:7 11:6 11:2 3 :0
Moises Alvarez Garcia Alberto Lillo Bordajandi 11:9 7:11 9:11 11:6 7:11 2 :3
José énio Mendes Da Encarnçao Raúl Moreno Merín 11:2 11:9 9:11 11:5 3 :1

Round 13
2020-01-25 17:00
C.E.R. L ESCALA VISIT PONTEVEDRA   3:3
Chih-wei Yeh Tomas Joffre 11:6 11:6 11:8 3 :0
Norbert Tauler Alsina Guillermo Martinez Botella 6:11 14:12 9:11 11:7 5:11 2 :3
Iker Gonzalez H. Hernandez Martin Sebastian Bentancor Fernandez 8:11 11:6 11:13 4:11 1 :3
Chih-wei Yeh Guillermo Martinez Botella 11:6 2:11 10:12 11:8 11:3 3 :2
Iker Gonzalez H. Hernandez Tomas Joffre 11:7 11:6 13:11 3 :0
Norbert Tauler Alsina Martin Sebastian Bentancor Fernandez 3:11 7:11 11:7 11:8 2:11 2 :3

Round 13
2020-01-26 10:00
IRUN LEKA ENEA UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF   3:3
Alexandru Cristian Cazacu Thomas Le Breton 9:11 7:11 14:12 11:6 11:6 3 :2
Jorge Ausin Briongos Endika Diez Aladro 2:11 8:11 14:12 12:10 11:13 2 :3
Carlos Caballero Cuellar Daniel Palacios Ruiz De Egino 8:11 11:8 7:11 11:6 6:11 2 :3
Alexandru Cristian Cazacu Endika Diez Aladro 5:11 15:13 11:7 11:9 3 :1
Carlos Caballero Cuellar Thomas Le Breton 11:8 11:5 11:3 3 :0
Jorge Ausin Briongos Daniel Palacios Ruiz De Egino 11:5 5:11 11:13 11:3 2:11 2 :3

Round 13
2020-01-26 12:00
HISPALIS T.M A.D.T.M. LEGANES   4:0
Ramil Mutygullin Aoto Asazu 12:14 6:11 11:6 7:11 1 :3
Emilio Garcia-romeu Fernandez Antonio Chaves Benjumea 6:11 2:11 5:11 0 :3
Libre Sancho Martinez Jean Karim Lauric 9:11 11:2 11:9 7:11 4:11 2 :3
Ramil Mutygullin Antonio Chaves Benjumea 5:11 5:11 6:11 0 :3

Round 13
2020-02-10 18:00
ASISA BORGES VALL REAL CAJASUR PRIEGO TM   3:3
Elsayed Ahmed Lashin Daniel Kosiba 9:11 11:5 10:12 11:6 11:9 3 :2
Joan Masip Navarro Diogo Miguel Ferreira De Carvalho 4:11 9:11 11:13 0 :3
Marc Duran Giralt Carlos David Machado Sobrados 11:9 10:12 11:4 11:4 3 :1
Elsayed Ahmed Lashin Diogo Miguel Ferreira De Carvalho 0:11 0:11 0:11 0 :3
Marc Duran Giralt Daniel Kosiba 9:11 11:9 7:11 9:11 1 :3
Joan Masip Navarro Carlos David Machado Sobrados 5:11 11:7 11:7 2:11 11:7 3 :2


Round 14
2020-02-14 20:00
REAL CAJASUR PRIEGO TM C.E.R. L ESCALA   4:0
Sergi Grau Haro Daniel Kosiba 8:11 6:11 6:11 0 :3
Norbert Tauler Alsina Carlos David Machado Sobrados 6:11 8:11 10:12 0 :3
Iker Gonzalez H. Hernandez Alejandro Calvo Machado 8:11 8:11 5:11 0 :3
Sergi Grau Haro Carlos David Machado Sobrados 9:11 4:11 5:11 0 :3

Round 14
2020-02-15 11:00
ARTEAL TM ASISA BORGES VALL   3:3
Marc Duran Giralt Moises Alvarez Garcia 11:3 3:11 11:8 14:12 3 :1
Elsayed Ahmed Lashin José énio Mendes Da Encarnçao 9:11 13:11 7:11 11:6 11:6 3 :2
Joan Masip Navarro Humberto Manhani Junior 7:11 8:11 11:5 11:9 6:11 2 :3
Marc Duran Giralt José énio Mendes Da Encarnçao 11:5 10:12 11:2 7:11 8:11 2 :3
Joan Masip Navarro Moises Alvarez Garcia 4:11 11:8 5:11 11:9 11:5 3 :2
Elsayed Ahmed Lashin Humberto Manhani Junior 11:5 9:11 26:28 0:11 1 :3

Round 14
2020-02-15 12:00
A.D.T.M. LEGANES IRUN LEKA ENEA   2:4
Pedro David Gramcko Marquez Seiya Nishimura 10:12 10:12 5:11 0 :3
Endika Diez Aladro Ramil Mutygullin 11:2 12:10 9:11 5:11 11:7 3 :2
Daniel Palacios Ruiz De Egino Emilio Garcia-romeu Fernandez 11:5 13:11 11:6 3 :0
Pedro David Gramcko Marquez Ramil Mutygullin 7:11 5:11 2:11 0 :3
Daniel Palacios Ruiz De Egino Seiya Nishimura 11:9 11:9 11:6 3 :0
Endika Diez Aladro Emilio Garcia-romeu Fernandez 11:5 11:7 11:5 3 :0

Round 14
2020-02-15 18:00
UNIVERSIDAD DE BURGOS - TPF A.D.VINCIOS   2:4
Carlos Caballero Cuellar Andre Filipe Coelho Da Silva 2:11 11:9 5:11 9:11 1 :3
Jorge Ausin Briongos Zhao Tianming 12:10 13:15 8:11 5:11 1 :3
Alexandru Cristian Cazacu Martin Pintos Barreiro 11:4 11:4 8:11 11:3 3 :1
Carlos Caballero Cuellar Zhao Tianming 11:8 13:15 7:11 14:12 11:3 3 :2
Alexandru Cristian Cazacu Andre Filipe Coelho Da Silva 11:9 8:11 4:11 2:11 1 :3
Jorge Ausin Briongos Martin Pintos Barreiro 12:10 12:14 7:11 3:11 1 :3

Round 14
2020-02-16 11:00
VISIT PONTEVEDRA HISPALIS T.M   3:3
Aoto Asazu Horacio Cifuentes Avalos 5:11 5:11 8:11 0 :3
Francisco Miguel Ruiz Rodriguez Martin Sebastian Bentancor Fernandez 4:11 11:6 5:11 10:12 1 :3
Santiago Javier Lorenzo Shohei Onodera 12:10 11:7 11:6 3 :0
Aoto Asazu Martin Sebastian Bentancor Fernandez 11:9 6:11 6:11 11:8 11:8 3 :2
Santiago Javier Lorenzo Horacio Cifuentes Avalos 13:11 7:11 7:11 7:11 1 :3
Francisco Miguel Ruiz Rodriguez Shohei Onodera 11:8 4:11 8:11 12:10 13:11 3 :2

Round 14
2020-02-19 17:00
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES ASSSA ALICANTE TM   2:4
Aleksei Zhukov Artem Zimarin 4:11 8:11 11:8 11:6 9:11 2 :3
Rafael Casares Castellano Vitali Murzin 11:5 11:5 11:4 3 :0
Vladislav Ursu Alberto Lillo Bordajandi 11:8 15:13 9:11 8:11 9:11 2 :3
Aleksei Zhukov Vitali Murzin 7:11 11:9 11:9 11:7 3 :1
Vladislav Ursu Artem Zimarin 7:11 9:11 9:11 0 :3
Rafael Casares Castellano Alberto Lillo Bordajandi 9:11 6:11 11:6 5:11 1 :3

Teams & Players

Teams Players
IRUN LEKA ENEA AIMAR CHAMORRO Blanco , DANIEL PALACIOS RUIZ DE Egino , ENDIKA DIEZ Aladro , ENDIKA GONZALEZ Salaberria , HAMPUS KE HANNES Soderlund , HODEI MANCHA Minguez , IKER MARTINEZ Zabala , JOSE IGNACIO VIDAURRE Porras , KAZEEM KOLAWOLE Ahmed , MIKEL ANGULO Ocio , PEDRO DAVID GRAMCKO Marquez , SOUMYAJIT Ghosh , TARAS Merzlikin , THOMAS LE Breton , VICTOR MANUEL SANTAMARTA Garcia
CAJASUR PRIEGO T.M. ALEJANDRO CALVO Machado , CARLOS DAVID MACHADO Sobrados , DANIEL Kosiba , DIOGO MIGUEL FERREIRA DE Carvalho , JOSE LUIS MACHADO Sobrados
DKV BORGES VALL ALBERT VILARDELL Hidalgo , DAVID GONZALEZ Teruel , ELSAYED AHMED Lashin , JOAN MASIP Navarro , JORDI LATORRE Betriu , JOSEP FRANCESCH Ribalta , JOSEP LLUIS ANDRADE Pageo , MARC DURAN Giralt , ORIOL MONZO Montero
CLÍNICA COLINA BURGOS ALEXANDRU CRISTIAN Cazacu , CARLOS CABALLERO Cuellar , DANIEL BERZOSA Casas , JORGE AUSIN Briongos , JOSE LUIS ALVAREZ Argüello , KAROL Hasek , MIGUEL NUÑEZ Tapia , RAUL MARTINEZ Mediavilla
VISIT PONTEVEDRA CARLOS CASAL Fariña , GUILLERMO MARTINEZ Botella , HORACIO CIFUENTES Avalos , IGNACIO FERNANDEZ Pedros , MARTIN SEBASTIAN BENTANCOR Fernandez , NICOLAS DANIEL Galvano , PEDRO FERNANDEZ Mateo , TOMAS Joffre
A.D.VINCIOS BMC ANDRE FILIPE COELHO DA Silva , ANDRES TORRES Vidal , ANXO IGLESIAS Nuñez , DMYTRO Pysar , FERNANDO PADIN Fernandez , MARTIN PINTOS Barreiro , SANTIAGO PRIETO Gonzalez , ZHAO Tianming
ARTEAL - SANTIAGO HUMBERTO MANHANI Junior , JOSÉ ÉNIO MENDES DA Encarnçao , MOISES ALVAREZ Garcia , QIU Liang
A.D.T.M. LEGANES EMILIO GARCIA-ROMEU Fernandez , JOSE MANUEL ALCANTARA Garcia , LIBRE SANCHO Martinez , RAMIL Mutygullin , VASILIY Filatov
CTM HISPALIS ANDREI Baibuldin , ANTONIO CHAVES Benjumea , ARJUN Ghosh , DAVID CRISTIAN MURIEL Blanco , DOMINGO PEREZ Serrano , EMILIANO BARUCH RIOFRIO Aguirre , FRANCISCO MIGUEL RUIZ Rodriguez , GUSTAVO ALEJANDRO GOMEZ Hernandez , JEAN KARIM Lauric , MARCOS SANMARTIN Garcia , MOHAMED AHMED ELSAYED Elbeialy , WILMER GIOVANNY NUÑEZ Santisteban
C.E.R. L ESCALA ANDERS BERTIL Eriksson , CHIH-WEI Yeh , DAVID PORTELL Arquillo , IKER GONZALEZ H. Hernandez , MAXIM Chaplygin , NORBERT TAULER Alsina , SERGI GRAU Haro
ASSSA ALICANTE TM ALBERTO LILLO Bordajandi , ARTEM Zimarin , DIEGO LILLO Bordajandi , RAÚL MORENO Merín , VITALI Murzin
SAN SEBASTIAN DE LOS REYES-MOTOROLA ALEKSEI Zhukov , ANTHONY ARPUTHARAJ Amalraj , CHOI Deokhwa , DENIS Terna , GONZALO OBREGON Baltasar , KIM Taehyun , MASSIMO ANTOINE ALLEGRINI Fernandez , MIGUEL ECHÁNOVE RIVERO DE Aguilar , NELSON JOSE VILLANUEVA Morales , PETR Fedotov , RAFAEL CASARES Castellano , RAMON ECHANOVE RIVERO DE Aguilar , SAMUEL ARANDA Gomez , TAPABRATA Dey

Latest Tweets by ittfworld